INTUICIJA - Procitajte osobu iznad vas!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

MuskoSamBre

Iskusan
Poruka
5.530
Aj da probamo nesto ovako... Napisite neku svoju misao, stav ili sta god vam padne na um o bilo cemu ali tako da osoba koja bude postovala ispod vas moze da nasluti vase misli... naravno uz vasu pomoc!

Pomoc se sastoji u tome sto cete u svom postu prvu rec napisati celu kao putokaz o cemu se radi, a za sve ostale reci u recenici napisti samo pocetno slovo!

Ne preterujte sa duzinom recenica, proste, prostoprosirene i eventualno neku kracu slozenu recenicu! Znake inerpukcije stavljajte kad postoji potreba za to i ako u recenici ima reci koje pocinju velikim slovom i vi za tu rec stavite veliko slovo!

Kada osoba ispod vas napise ono sto misli da je najpribliznije vasim mislima, duzni ste da u svom postu ( onom u kome ste postavili zadatak) koristeci opciju "IZMENI" napisete recenicu u celosti kako bi mogle recenice da se uporede i da se vidi koliko smo intuitivni :)

Primer:

Mrzim k k p d

Moja misao je u ovom slucaju bila: Mrzim kad kisa pada danima a sta bi napisao onaj ko bude postovao ispod mene nemam pojma ali bi me bas zanimalo :)

Aj da probamo pa ako se nekome dopadne igrica mozemo neka pravila i da promenimo posle uhodavanja!
 
Sada idem na spavanje, ... nisi pogodio...

-Joj, sve vise te sanjam...-

...Nije ova intuicija moj fah, ocigledno..:sad2:

NSNO

Ma nije ni vazno sto nije tvoj fah ovu igricu sam osmislio da bi nas pre svega nasmejala a ono sto ne pogodimo nema veze, vazno je da se dobro i lepo zabavljamo :D

Nemam snove noci ove ??? Nisi napisala prvu rec inace bih pogodio garant :hahaha:

Volim d - z

Volim dobro zezanje
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top