Životinje i seksualnost

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Santa Fe

Iskusan
Poruka
6.161
Ne, nije to što vam prvo pada na pamet manijaci nijedni :D

Koliko izbor kućnog ljubimca otkriva nečije (vlasnikove) osobine u ljubavi, pa i seksu?

Da li su vlasnici mačaka nežniji, raznih reptila ekscentrični.. Ima li uopšte veze ona izreka

da vlasnik liči na ljubimca, ili obrnuto?

Kojeg kućnog ljubimca imate, i da li on može izdati neku vašu osobinu, recimo budućem partneru?

Vlasnici zečeva se ne računaju :mrgreen:
 
3341481015_f6ba981b21_b.jpg



voli da sjedi kod prozora garant izviruje imali mackova...........nije na gazdaricu
 
Ja imak neku macku,i ona je vidim popularna,barem tri macora mi svaki da zavijaju
i plodna je u pm
pa sad,ako idemo tom logikom:think:

elem,htela bih da imam dogu,ili akitu,ali moji nisu ljubitelji velikih i agresivnih pasa,a ja bih zivela na popari samo da imam jednog
 
Ja imak neku macku,i ona je vidim popularna,barem tri macora mi svaki da zavijaju
i plodna je u pm
pa sad,ako idemo tom logikom:think:

elem,htela bih da imam dogu,ili akitu,ali moji nisu ljubitelji velikih i agresivnih pasa,a ja bih zivela na popari samo da imam jednog

Imala dogicu i mogu ti reći da si u velikoj zabludi..:D Doge jesu najkrupniji psi i daleko su od agresivnosti....To su tako teške maze, tako umiljate i blage životinje...neverovatni su :D


Imam dva mačora i jednog psića, mada mi više odgovaraju mačke samo zato što su manje zahtevne, manje se vezuju za mene kao vlasnika..One žive svoj život, ja moj...kad se sretnemo volimo se i mazimo se...:lol:
 
Ne, nije to što vam prvo pada na pamet manijaci nijedni :D

Koliko izbor kućnog ljubimca otkriva nečije (vlasnikove) osobine u ljubavi, pa i seksu?

Da li su vlasnici mačaka nežniji, raznih reptila ekscentrični.. Ima li uopšte veze ona izreka

da vlasnik liči na ljubimca, ili obrnuto?


Kojeg kućnog ljubimca imate, i da li on može izdati neku vašu osobinu, recimo budućem partneru?

Vlasnici zečeva se ne računaju :mrgreen:

Obrnuto je :lol:
Pas vremenom liči na gazdu, po karakteru
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top