Pomoc oko cene ddr ram modula!

smart*exe

Aktivan član
Poruka
1.363
E momci bio bih zahvalan, da mi neko kaze za koliko bih mogao da prodam jedan modul 256mb DDR koji radi na 333mhz, posto se ne pratim cene tih starijih komponenti, samo novo me zanima, a ovo staro sto imam zelim da ga se otarasim! :)
Ae molim vas sto pre to bolje!
 
E momci bio bih zahvalan, da mi neko kaze za koliko bih mogao da prodam jedan modul 256mb DDR koji radi na 333mhz, posto se ne pratim cene tih starijih komponenti, samo novo me zanima, a ovo staro sto imam zelim da ga se otarasim! :)
Ae molim vas sto pre to bolje!

Kako god da tebi to ne vrijedi tako isto i nekome drugom to ne vrijedi....512 bi već mogao prodati ali 256...
 
ako hoce da kupi a ne da menja ceo komp slobodno mu opici jedno 30€, jeftinije je od menjanja a najverovatnije mu treba
Ово може да упали једино ако тај тип нема две благе везе са животом, а још мање са компјутерима, јер толико не кошта ни модул од 1 ГБ... али ок, ти увек даш неки "користан" савет. :worth:
 
Neka onda nadje u radnji ili servisu, nemam nista protiv, ja sam pre dve nedelje jedva nasao napajanje sa 5 stara siroka prikljucka (ne znam kako se zovu) sadasnja imaju 2 stara i 3 nova uska. Kome rikne napajanje za jedno 6 meseci kupovace nov kompjuter hteo ne hteo bar ovde u NS-u je takva situacija
 
Poslednja izmena:
мајстор који ми је недавно инсталирао Виндовс рекао ми је да у мој комп не иде ДДР1 већ обичан ДДР :dash:.

Jesi li siguran da ti je tako rekao,jer ako jeste drzi se njega i zivot ce ti biti lepsi.
Prvi put cujem da se ram deli na DDR1,2,3 i obican DDR,to sto je za njega obicno se zove SDRAM 168pinova,DDR ili ti DDR1 ima 184,DDR2 i 3 imaju 240pinova
 
Дејане, не знам, слабо се разумем. Фоксићу, ево фотке из мог компа па види.

picture038lk.jpg


picture044kn.jpg
 

Prilozi

  • Picture 038.jpg
    Picture 038.jpg
    19,9 KB · Pregleda: 0
на рачуну пише ДДР... види

picture002d.jpg

U pitanju je DDR1 memorija na 400 mhz, neko kaze za nju samo DDR memorija, nisam gore ni dobro pogledao, memorije koja rade na 400 mhz su DDR1 memorije,cena memorije koju trazis je maksimalno 5 evra za 256 MB na 400 mhz, skupo je jer su u pitanju starije stvari, cene se vrte tu od 3,5 do 5 evra, 512MB DDR1 memorije mozes naci za 8 evra, izgleda da hoces jos memorije jer hoces da predjes na windows 7
 
Poslednja izmena:

Back
Top