NAPREDNJACI NA VOŽDOVCU BIJU I SVOJE!
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 31

Tema: NAPREDNJACI NA VOŽDOVCU BIJU I SVOJE!

Elita Halix (avatar)
    Učlanjen
    19.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    359

Podrazumevano NAPREDNJACI NA VOŽDOVCU BIJU I SVOJE!

Nedelja, 23. Maj, 2010.| Autor: Sandra Mališić

Članica SNS Vesna Stevančević tvrdi da ju je voždovački funkcioner, naprednjak Goran Uskoković udario jer ga je pitala za zaposlenje

BEOGRAD - Naprednjaci su se baš razmahali opštinom Voždovac!
    Nakon što je Srpska napredna stranka osvojila vlast u jednoj od najvećih beogradskih opština, polako su počeli da isplivavaju skandali u kojima su glavni akteri njeni funkcioneri. Bizarno u svemu tome je što naprednjaci nisu uhvaćeni „s prstima u medu“, već kako se obrušavaju na pripadnice nežnijeg pola!

Posle Milovana Trifunovića, člana voždovačkog opštinskog veća, koji je digao ruku na šeficu kabineta predsednika opštine Voždovac Brankicu Antonijević zalepivši joj šamar i vukući je za kosu pošto mu se nije dopala njena šala, još jedan funkcioner Nikolićeve i Vučićeve partije krenuo je da lema žensko čeljade!

Redakciji Kurira javila se Vesna Stevančević, član SNS, koja tvrdi da je „popila“ šamar od Gorana Uskokovića, takođe naprednjaka, takođe člana Veća u opštini Voždovac.
    - Udario me u levi obraz u prostorijama opštine Voždovac, što je videlo nekoliko zaposlenih! Od jačine udarca pukla mi je proteza! Do incidenta je došlo kad sam došla da pitam šta se dešava sa zaposlenjem koje su mi obećali. Na hodniku sam srela Uskokovića, koji mi se obratio rečima: „Šta je bilo, baba“, a kada sam mu postavila pitanje, usledio je udarac! - kaže Stevančevićeva.

Ona tvrdi da su je stranačke kolege savetovale da se napismeno obrati predsedniku opštine Voždovac Draganu Vukaniću i lideru SNS Tomislavu Nikoliću, što je i uradila.
    - Odgovor, međutim, nisam dobila. Isto pismo poslala sam na adresu ministra policije Ivice Dačića, posle čega su me pozvali iz SUP Voždovac, gde sam i dala izjavu - kaže naša sagovornica. Ona priznaje da se učlanila u SNS u nadi da će dobiti zaposlenje.
    - Nažalost, ispostavilo se da je to samo grupa bahatih i korumpiranih ljudi koji ne prezaju ni od čega. Bila sam naivna. Tokom dve kampanje radila sam po ceo dan, nekad i noć, a na kraju sam dobila batine. Nisam tužila Uskokovića iz straha, s obzirom na njegovu biografiju - kaže Stevančevićeva.

Goran Uskoković, inače brat pokojnog kontroverznog biznismena Zorana Uskokovića Skoleta, u izjavi za Kurir kaže da poznaje Vesnu Stevančević, ali negira da ju je udario.
    - To nije tačno. Nemam komentar na takve optužbe - kratak je bio Uskoković i odmah zatim spustio slušalicu.

Pojedini članovi opštinske vlasti potvrdili su priču Vesne Stevančević, ali nisu želeli da o tome javno govore.
    - To vam je opšte poznata stvar, ali se Uskokovića plaše, pa o svemu ćute - kažu sagovornici Kurira.

Vukanić: Zašto nas napadate?

Predsednik opštine Voždovac Dragan Vukanić nije negirao da se incident sa Uskokovićem dogodio, kao i da je dobio pismo od Stevančevićeve.
    - Ne znam samo zašto to radite? Pravite nam veliki problem. Kakvi su to bombastični naslovi - pitao je Vukanić, izbegavši da odgovori na pitanje šta je konkretno uradio povodom dva incidenta u opštini koju vodi. Vukanić takođe demantuje da je od njega tražena ostavka.
    - Niko me nije pozvao i tražio ostavku, niti ću da je podnesem! Dobro sam, nije mi loše zdravstveno stanje, radim svoj posao. Otići ću ako neko to zatraži. Nije u redu da me zovete i kažete da ste nešto načuli. Tako i ja mogu svašta da čujem - poručuje Vukanić.

http://www.kurir-info.rs/vesti/politika//naprednjaci-na-vozdovcu-biju-i-svoje-35210.php
    “Ponosni smo na srpsko porijeklo i crnogorsku državnost, na slavnu istoriju srpskog naroda. Zato i vjerujemo u zajedničku budućnost i prosperitet.” - Milo Djukanović

mar_comm nije na forumu
    Читам ... чудим се !!! Глупост границе нема !!!
    Elita
    Učlanjen
    15.06.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    11
    Reputaciona moć
    449

Podrazumevano Re: NAPREDNJACI NA VOŽDOVCU BIJU I SVOJE!

Шта ли ће Сале да каже на ово ????

Видели људи, па лажу ....

"Коме закон лежи у топузу,
    трагови му смрде нечовијештвом ..."

Cartmanland nije na forumu
    citam nedjeljni komentar koji jasno kaze ko ne misli ovako taj klevece i laze
    Poznat Cartmanland (avatar)
    Učlanjen
    31.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    114

I sad svi trebamo da se sazalimo sto ona nije dobila posao preko veze.
    Nažalost, ispostavilo se da je to samo grupa bahatih i korumpiranih ljudi koji ne prezaju ni od čega.
    A ona je posteno celjade koje umesto na konkurs javlja se politicarima za posao.
    Istina rađa mržnju. Ko govori istinu, često se zamera drugima.

mar_comm nije na forumu
    Elita
    Učlanjen
    15.06.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    11
    Reputaciona moć
    449

Citat Original postavio Cartmanland Pogledaj poruku

A ona je posteno celjade koje umesto na konkurs javlja se politicarima za posao.
    И због тога треба да добије батине ???

Buduća legenda Владан (avatar)
    Učlanjen
    11.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    964

Напредњаци су највећа стока, примитивци у Србији.

mar_comm nije na forumu
    Elita
    Učlanjen
    15.06.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    11
    Reputaciona moć
    449

Citat Original postavio drinjaca Pogledaj poruku
    Напредњаци су највећа стока, примитивци у Србији.
    Таман посла, одакле ти та идеја ???

То је најпрогресивнија снага у Србији ....

Они ће нас одвести у "светлу будућност" .....

Јел тако Сале ????

Učlanjen
    31.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    114

Citat Original postavio mar_comm Pogledaj poruku
    И због тога треба да добије батине ???
    Naravno da ne.
    Ali bar neka ne proziva ljude, od kojih nije nista bolja.
    Da je dobila posao, govorila bi kako su naprednjaci postenjacine, sustina je da nema ideala ni objektivnosti nego samo pokusaj da se izvuce licna korist.

Učlanjen
    31.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    114

Citat Original postavio mar_comm Pogledaj poruku
    Таман посла, одакле ти та идеја ???

То је најпрогресивнија снага у Србији ....

Они ће нас одвести у "светлу будућност" .....

Јел тако Сале ????

Zar nismo vec u ``svetloj buducnosti`` ?
    Nema nista svetlo sa zutima, unistili su privredu i drzavu a mi se bavimo opozicijom.

Moderator
    Učlanjen
    13.10.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    837

Evo ga , sad ce da dodje - "Karate Toma" i da im "objasni neke stvari" :

https://www.youtube.com/watch?v=_mSPqGU5Jfs&eurl=http://forum.krstarica.com/showthread.php?t=253609&page=21

Veoma poznat john doe (avatar)
    Učlanjen
    07.05.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    204

Stoka...
    Срећни народи својој деци у наслеђе остављају будућност, а несрећни прошлост.

Elita Prisoner (avatar)
    Učlanjen
    21.01.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    15
    Reputaciona moć
    260

he he he...Obećali jednom liku da će on biti predsednik opštine, on se razmahao, pokupio ljude uz sebe, navukao im zavidan broj glasava, kad su pobedili -svi zaboravili na njega...

Par dana posle ustoličenja pronela se priča kakvi su sve tipovi došli, očekivala sam nešto slično,
    " Only fools and horses"

Ističe se vladeks (avatar)
    Učlanjen
    19.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    63

Citat Original postavio Halix Pogledaj poruku

Nedelja, 23. Maj, 2010.| Autor: Sandra Mališić

Članica SNS Vesna Stevančević tvrdi da ju je voždovački funkcioner, naprednjak Goran Uskoković udario jer ga je pitala za zaposlenje

BEOGRAD - Naprednjaci su se baš razmahali opštinom Voždovac!
    Nakon što je Srpska napredna stranka osvojila vlast u jednoj od najvećih beogradskih opština, polako su počeli da isplivavaju skandali u kojima su glavni akteri njeni funkcioneri. Bizarno u svemu tome je što naprednjaci nisu uhvaćeni „s prstima u medu“, već kako se obrušavaju na pripadnice nežnijeg pola!

Posle Milovana Trifunovića, člana voždovačkog opštinskog veća, koji je digao ruku na šeficu kabineta predsednika opštine Voždovac Brankicu Antonijević zalepivši joj šamar i vukući je za kosu pošto mu se nije dopala njena šala, još jedan funkcioner Nikolićeve i Vučićeve partije krenuo je da lema žensko čeljade!

Redakciji Kurira javila se Vesna Stevančević, član SNS, koja tvrdi da je „popila“ šamar od Gorana Uskokovića, takođe naprednjaka, takođe člana Veća u opštini Voždovac.
    - Udario me u levi obraz u prostorijama opštine Voždovac, što je videlo nekoliko zaposlenih! Od jačine udarca pukla mi je proteza! Do incidenta je došlo kad sam došla da pitam šta se dešava sa zaposlenjem koje su mi obećali. Na hodniku sam srela Uskokovića, koji mi se obratio rečima: „Šta je bilo, baba“, a kada sam mu postavila pitanje, usledio je udarac! - kaže Stevančevićeva.

Ona tvrdi da su je stranačke kolege savetovale da se napismeno obrati predsedniku opštine Voždovac Draganu Vukaniću i lideru SNS Tomislavu Nikoliću, što je i uradila.
    - Odgovor, međutim, nisam dobila. Isto pismo poslala sam na adresu ministra policije Ivice Dačića, posle čega su me pozvali iz SUP Voždovac, gde sam i dala izjavu - kaže naša sagovornica. Ona priznaje da se učlanila u SNS u nadi da će dobiti zaposlenje.
    - Nažalost, ispostavilo se da je to samo grupa bahatih i korumpiranih ljudi koji ne prezaju ni od čega. Bila sam naivna. Tokom dve kampanje radila sam po ceo dan, nekad i noć, a na kraju sam dobila batine. Nisam tužila Uskokovića iz straha, s obzirom na njegovu biografiju - kaže Stevančevićeva.

Goran Uskoković, inače brat pokojnog kontroverznog biznismena Zorana Uskokovića Skoleta, u izjavi za Kurir kaže da poznaje Vesnu Stevančević, ali negira da ju je udario.
    - To nije tačno. Nemam komentar na takve optužbe - kratak je bio Uskoković i odmah zatim spustio slušalicu.

Pojedini članovi opštinske vlasti potvrdili su priču Vesne Stevančević, ali nisu želeli da o tome javno govore.
    - To vam je opšte poznata stvar, ali se Uskokovića plaše, pa o svemu ćute - kažu sagovornici Kurira.

Vukanić: Zašto nas napadate?

Predsednik opštine Voždovac Dragan Vukanić nije negirao da se incident sa Uskokovićem dogodio, kao i da je dobio pismo od Stevančevićeve.
    - Ne znam samo zašto to radite? Pravite nam veliki problem. Kakvi su to bombastični naslovi - pitao je Vukanić, izbegavši da odgovori na pitanje šta je konkretno uradio povodom dva incidenta u opštini koju vodi. Vukanić takođe demantuje da je od njega tražena ostavka.
    - Niko me nije pozvao i tražio ostavku, niti ću da je podnesem! Dobro sam, nije mi loše zdravstveno stanje, radim svoj posao. Otići ću ako neko to zatraži. Nije u redu da me zovete i kažete da ste nešto načuli. Tako i ja mogu svašta da čujem - poručuje Vukanić.

http://www.kurir-info.rs/vesti/politika//naprednjaci-na-vozdovcu-biju-i-svoje-35210.php
    skole i toma to su druga dva,pa ovi nesretnici ne mogu jednu opstinu da vode,a hoce drzavu da vode,a i ova zena nezahvalna,dobila je sigurno ginekoloski pregled a hoce sad i posao

KOLEGA IVAN nije na forumu
    ПОМАЖЕ СВЕЦКУ ЕКОНОМИЈУ НА ГЛОБАЛНОМ НИВОУ
    Poznat KOLEGA IVAN (avatar)
    Učlanjen
    27.05.2008.
    Pol
    muški
    КОНТРАОБАВЕШТАЈНИ СЕКТОР БИА-Е, АНТИСУБВЕРЗИВНА УПРАВ
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    216

A gde to pa ima javni konkurs ? Jel vidiš da se sve radi preko veza, stranaka, mita i kreveta ?

Ističe se vladeks (avatar)
    Učlanjen
    19.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    63

Citat Original postavio KOLEGA IVAN Pogledaj poruku
    A gde to pa ima javni konkurs ? Jel vidiš da se sve radi preko veza, stranaka, mita i kreveta ?
    nema nigde,a ovi prefarbani radikali ako tvrde da predstavljaju neku alternativu danasnjem stanju,trebalo bi na svom primeru da pokazu po cemu se to razlikuju,ovamo teraju ljude da im lepe plakate obecavajuci zaposlenje u opstini,s druge strane drze moralne lekcije nekome,ekonomski strucnjak vucko obecava da ce za 6 meseci pokrenuti ekonomiju zemlje,da je samo jednu knjigu iz ekonomije procitao ne bi izvaljivao takve bedastoce

Veoma poznat john doe (avatar)
    Učlanjen
    07.05.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    204

Voždovac se saginjati neće, udri po svojima i oni su smeće...
    Срећни народи својој деци у наслеђе остављају будућност, а несрећни прошлост.

KOLEGA IVAN nije na forumu
    ПОМАЖЕ СВЕЦКУ ЕКОНОМИЈУ НА ГЛОБАЛНОМ НИВОУ
    Poznat KOLEGA IVAN (avatar)
    Učlanjen
    27.05.2008.
    Pol
    muški
    КОНТРАОБАВЕШТАЈНИ СЕКТОР БИА-Е, АНТИСУБВЕРЗИВНА УПРАВ
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    216

Citat Original postavio vladeks Pogledaj poruku
    nema nigde,a ovi prefarbani radikali ako tvrde da predstavljaju neku alternativu danasnjem stanju,trebalo bi na svom primeru da pokazu po cemu se to razlikuju,ovamo teraju ljude da im lepe plakate obecavajuci zaposlenje u opstini,s druge strane drze moralne lekcije nekome,ekonomski strucnjak vucko obecava da ce za 6 meseci pokrenuti ekonomiju zemlje,da je samo jednu knjigu iz ekonomije procitao ne bi izvaljivao takve bedastoce
    A ovi tvoji žutaći lopovi su kao bolji, a ? Nema gorih lopova od žutih demokrata !

Buduća legenda Lacibg (avatar)
    Učlanjen
    31.08.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    372

Što se vi čudite što SNS-ovci šamaraju ? Pa to su većinom bivši radikali ... Ali, ne obični radikali već oni koji su hteli da se vlast osvoji. A Šešelj je samo hteo da bude najveća opozicija (koja ne radi drugo osim što kritikuje - priznaćete, to baš i nije teško )

Biće nešto od ovog SNS-a, vidim, trude se i imaju želju ...

Buduća legenda Jacob (avatar)
    Učlanjen
    20.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    688

To im ostalo iz vremena vlasti nad zemunom (dok su jos bili vadikali) - zemunitiv : koga - čime
    Tek kad ti komarac sleti na jaja, shvatis da se nesporazumi mogu resiti nenasilnim putem

Veoma poznat Enchanted (avatar)
    Učlanjen
    07.11.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    144

Meni je ovo tako cool Ona glupača koja je ušla u stranku iz koristi a on bahat i bezobrazan ... napredno!

Učlanjen
    31.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    114

Citat Original postavio KOLEGA IVAN Pogledaj poruku
    Ok. Tako je.
    Ali ako vec i sam igras neposteno nemoj da se zalis ako ispusis za posao.

Učlanjen
    31.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    114

Citat Original postavio Enchanted Pogledaj poruku
    Meni je ovo tako cool Ona glupača koja je ušla u stranku iz koristi a on bahat i bezobrazan ... napredno!
    Zena je mislila ako to prolazi kod zutih da je tako kod svih, ali prevarila se.

Veoma poznat Enchanted (avatar)
    Učlanjen
    07.11.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    144

Zena je mislila ako to prolazi kod zutih da je tako kod svih, ali prevarila se.
    A ti proverio da prolazi?
    Ako si, nemoj slučajno da radiš džabe!

Buduća legenda Владан (avatar)
    Učlanjen
    11.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    964

тест, тест.. да тема не падне у прашњаву фиоку. да се подсетимо праве слике напрдњака.

Veoma poznat
    Učlanjen
    22.05.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio drinjaca Pogledaj poruku
    тест, тест.. да тема не падне у прашњаву фиоку. да се подсетимо праве слике напрдњака.

Svako ko trazi posao preko veze i treba da dobije samarcinu.

Borac protiv nasilja

Elita Сталкер (avatar)
    Učlanjen
    20.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3339

Ако је истина ово што госпођа прича у том случају требало би да поднесе тужбу.И следећи пут нека боље размисли пре него што попуни приступницу неке странке
    Срећу за све,бесплатно,и нека нико одавде не оде незадовољан !

Slične teme

1. U Beogradu pretucena dva Austrijanca
    Autor old-mne u forumu Politika
    Odgovora: 192
    Poslednja poruka: 24.05.2010., 00:02
  2. BIJU RUSI , AL, BIJU I TURCI.....
    Autor ruski car u forumu Politika
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 25.10.2009., 17:54
  3. Na nacionalnoj frekvenciji javno biju decu....
    Autor john doe u forumu Politika
    Odgovora: 154
    Poslednja poruka: 08.01.2009., 17:32
  4. BABA VIŠNJA PITUJE ŠEFA BIJU
    Autor Baba Višnja u forumu Politika
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 16.10.2007., 19:00
  5. Koje zene dozvoljavaju da ih biju muskarci?
    Autor Sheron u forumu Žene
    Odgovora: 154
    Poslednja poruka: 20.03.2007., 21:06

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •