Већина Срба у Србији масохисти или је нешто друго у питању?

Teodosije

Domaćin
Banovan
Poruka
4.932
Видимо свакодневно како већина хрвата, шиптара и потурица имају фанатичан патриотизам иако се састоји од тешких ратних злочина то им је баш за понос, ко је више убијао и протеривао Србе он/а су им хероји.

Срби имају богату историју, понос Балкана, али патриотизам овде у Србији је дозвољен свим могућим националностима али Србима је од власти понижаван.

Већина Срба су бирали антисрпску власт, и на локалним изборима видимо да су партије са власти популарни.
Питање је да ли су већина Срба у Србији мазохисти или је нешто друго у питању?! Шта ви мислите?
 
Poslednja izmena:
Da, da...
Svi su oni zlocinci, nazovi ih siptarima, ustasama, poturicama, svi su glupi, svi konstantno sede i razmisljaju kako da ti napakoste, a ekstremno orijentisani Srbi su crvenkapice koje su u rat u Bosnu i Hrvatsku isle da beru cvece i sire ljubav, i nikad im ne bi palo na pamet da po zgradama pisu parole "Noz, zica Srebrenica", "Ubi[bez j] hrvata da siptar nema brata", "Ubi[takodje bez J] zakolji da siptar ne postoji", jer su oni divni i po svim tackama optuznice bilo kog suda i svedoka - u svojim ocima nevini!

Burazeru, ako odes na bilo koji Hrvatski ili Bosanski opsti forum... pdf politika... uvideces da nema ni 20 % sovinistickih tema i postova koliko ih ima na Krstarici... upravo od takvih kao sto si ti kojima ne valja sve sto nije srpsko i pravoslavno.
 
Видимо свакодневно како већина хрвата, шиптара и потурица имају фанатичан патриотизам иако се састоји од тешких ратних злочина то им је баш за понос, ко је више убијао и протеривао Србе он/а су им хероји.

Срби имају богату историју, понос Балкана, али патриотизам овде у Србији је дозвољен свим могућим националностима али Србима је од власти понижаван.

Већина Срба су бирали антисрпску власт, и на локалним изборима видимо да су партије са власти популарни.
Питање је да ли су већина Срба у Србији мазохисти или је нешто друго у питању?! Шта ви мислите?

Bez uvrede, ali moras prvo nauciti pravopis pa tek onda pisati na nekom forumu. Bog ce ga znati sta si ti ovde napisao. Hrvatska,Srbija,...,hrvata,.srba,... , recenice konfuzne i nejasne,...,strasno!!!. To je najveci problem extremnih nacionalista, ne citaju knjige, malo vise citanja a manje pisanja i laznog srbovanja, bar dok ne izcitas par hiljada stranica i naucis donekle srpski pravopis. Evo i ja sam srpski mazohista i patriota u isto vreme, to valjda ide jedno sa drugim i voleo bih da me jednan zenski hrvatski nacionalista prelepog lica i nezne telesne konstitucije(grudi i zadnjica i nisu toliko bitne ali nisu na odmet) dobro izsamara, ako je to zrtva nakon koje cu biti u ljubavi sa jednim zenskim hrvatskim nacionalistom, prihvatam. Uostalom SADO/MAZO je u modi, voli vas vasa Goca. Doduse suprotno nebih imao srca da uradim, ipak sam preveliki srpski patriota za tako nesto. Nadam se da sam uspeo da te naucim necemu iz patriotizma ali i pravopisa srpskog jezika.
 
Видимо свакодневно како већина хрвата, шиптара и потурица имају фанатичан патриотизам иако се састоји од тешких ратних злочина то им је баш за понос, ко је више убијао и протеривао Србе он/а су им хероји.

Срби имају богату историју, понос Балкана, али патриотизам овде у Србији је дозвољен свим могућим националностима али Србима је од власти понижаван.

Већина Срба су бирали антисрпску власт, и на локалним изборима видимо да су партије са власти популарни.
Питање је да ли су већина Срба у Србији мазохисти или је нешто друго у питању?! Шта ви мислите?

Bravo za temu :klap: ja se to pitam ceo zivot ,toliku jadnost naroda odavno nisam video ,pa pogledaj samo ove rijaliti sow programe ,ustase nas vredjaju u sred zemlje a mi nista ...jadno i bedno ...uvek sam se pitao ko upravlja ovom srbijom i ali izgleda ko god da je svakako nije srbin ....Imam osecaj da se jedinio ja nerviram i da sam samo ja srbin do koske :besan2::udriglavu::udriglavu:
 
Видимо свакодневно како већина хрвата, шиптара и потурица имају фанатичан патриотизам иако се састоји од тешких ратних злочина то им је баш за понос, ко је више убијао и протеривао Србе он/а су им хероји.

Срби имају богату историју, понос Балкана, али патриотизам овде у Србији је дозвољен свим могућим националностима али Србима је од власти понижаван.

Већина Срба су бирали антисрпску власт, и на локалним изборима видимо да су партије са власти популарни.
Питање је да ли су већина Срба у Србији мазохисти или је нешто друго у питању?! Шта ви мислите?



Данас ако си родољуб,онда си сишао с планине,неписмен си,дивљак....
Уствари,данас си патриота ако заборавиш историју,одбациш културу и предаш се дивљем западу :)

да,да..то је дивљи запад,колико год углађен и фин изгледао :)
 
Da, da...
Svi su oni zlocinci, nazovi ih siptarima, ustasama, poturicama, svi su glupi, svi konstantno sede i razmisljaju kako da ti napakoste, a ekstremno orijentisani Srbi su crvenkapice koje su u rat u Bosnu i Hrvatsku isle da beru cvece i sire ljubav, i nikad im ne bi palo na pamet da po zgradama pisu parole "Noz, zica Srebrenica", "Ubi[bez j] hrvata da siptar nema brata", "Ubi[takodje bez J] zakolji da siptar ne postoji", jer su oni divni i po svim tackama optuznice bilo kog suda i svedoka - u svojim ocima nevini!

Burazeru, ako odes na bilo koji Hrvatski ili Bosanski opsti forum... pdf politika... uvideces da nema ni 20 % sovinistickih tema i postova koliko ih ima na Krstarici... upravo od takvih kao sto si ti kojima ne valja sve sto nije srpsko i pravoslavno.

Ti koje navodis nisu glupi , niti iko o tome govori . Ali su Patriote , nacionalisti i rodoljubi , za razliku od velikog broja Srba . A sve koje nabrajas , pocinili su stravicne zlocine protiv Srba , o kojima ocigledno nisi obavesten . Siptari vrse zlocine od kako se znamo . a Hrvati i jedan deo Muslimana iz Bosne , pocinio je strahovit genocid nad Srbima koji nekad nije kaznjen .
Ako odes na bilo koji hrvatski ili bosanski foruum , i kazes bilo sta sto lici na hrvatske ili muslimanske postove ovde , bices odmah trajno banovan . na primer , ako probas da negiras da je u Srebrnici bilo genocida , nego da je u pitanju samo ratni zlocin , kao sto Hrvati umanjuju ovde broj ubijenih Srba u WW2 , od strane hrvata , ima da te banuju zauvek uz grozomorne psovke . A ako pokusas da govoris na HR forumu bilo sta , sto nije bas u skaldu sa njhvovm novo-istorijom , isto tako . A da ne pricam kako ces se provesti ako na njihovom forumu pokusas da pises u masukru Srba u Sremu , od strane Hrvata . Sto se tice tih parola o kojima govoris , one su rezultat teske frustracije , usled ponasanja nasih , domacih vlasti prema hrvatima i muslimanima .
 
Poslednja izmena:
Ti koje navodis nisu glupi , niti iko o tome govori . Ali su Patriote , nacionalisti i rodoljubi , za razliku od velikog broja Srba . A sve koje nabrajas , pocinili su stravicne zlocine protiv Srba , o kojima ocigledno nisi obavesten . Siptari vrse zlocine od kako se znamo . a Hrvati i jedan deo Muslimana iz Bosne , pocinio je strahovit genocid nad Srbima koji nekad nije kaznjen .
Ako odes na bilo koji hrvatski ili bosanski foruum , i kazes bilo sta sto lici na hrvatske ili muslimanske postove ovde , bices odmah trajno banovan . na primer , ako probas da negiras da je u Srebrnici bilo genocida , nego da je u pitanju samo ratni zlocin , kao sto Hrvati umanjuju ovde broj ubijenih Srba u WW2 , od strane hrvata , ima da te banuju zauvek uz grozomorne psovke . A ako pokusas da govoris na HR forumu bilo sta , sto nije bas u skaldu sa njhvovm novo-istorijom , isto tako . A da ne pricam kako ces se provesti ako na njihovom forumu pokusas da pises u masukru Srba u Sremu , od strane Hrvata . Sto se tice tih parola o kojima govoris , one su rezultat teske frustracije , usled ponasanja nasih , domacih vlasti prema hrvatima i muslimanima .
a i hag otvoriše za srbe.:(
 
Bravo za temu :klap: ja se to pitam ceo zivot ,toliku jadnost naroda odavno nisam video ,pa pogledaj samo ove rijaliti sow programe ,ustase nas vredjaju u sred zemlje a mi nista ...jadno i bedno ...uvek sam se pitao ko upravlja ovom srbijom i ali izgleda ko god da je svakako nije srbin ....Imam osecaj da se jedinio ja nerviram i da sam samo ja srbin do koske :besan2::udriglavu::udriglavu:
Ниси једини. Прочитај пакао Србина из Сарајева, мож мислит како је њему кад кретени у Србији почну брбљати небулозе како су потурице и хрвати углавном дивни.
Славко Шибалија (52), инжењер у „Телекому“, већ 10 година у Београду, не тугује за Сарајевом, одавно га више не сматра „својим“. Не може да има радост сећања на дане поред Башчаршије где је пре рата становао (Улица Огњена Прице 1), где се оженио, сина добио.
- Мали је то био град за толику, патолошку мржњу према нама.Чинило се да је годинама сакупљана, гајена, потхрањивана, па онда, под притиском, напросто експлодирала и у свој својој гадости расула се из опне 1992. године - говори Шибалија. - Сарајевски Срби су се за само неколико дана и ноћи нашли у заточеништву, окружени и жицама и минским пољима.
Алија Изетбеговић, аутор „Исламске декларације“ и заступник става да не може бити мира између ислама и других вера, постаје у јуну 1992. године врховни командант већ добро наоружаних „зелених беретки“, односно Армије БиХ, проглашава ратно стање и забрањује излазак из града.
Сада, 14 година касније, Славко Шибалија констатује да су остварене Изетбеговићеве жеље - главни град БиХ је етнички „најчистија“ престоница у Европи. Сарајево је напустило више од 150.000 Срба, без жеље да се икада врати.
- Од пријатеља чујем да и оно мало Срба у Сарајеву чека да извуче бар део новца за имовину која им је у рату брутално отета или уништена, па ће одмах отићи што даље од Миљацке - каже Шибалија. - Покушавам да потиснем сећања на фашистички терор „легалне муслимаске власти“, на прогоне и казамате у којима сам био.

Не могу. Вређа ме што нико неће јавно да каже истину о ратном Сарајеву, да су Срби били жртве, а никако агресори свог града. Убијани су на улицама, у својим становима, на радним местима, у многим мучилиштима... Много логораша, мојих сапатника, умрло је од последица зверских пребијања и није дочекало истину.

У Београду се још сусрећем са људима који верују у гнусне лажи муслимана и њихових савезника, лансиране још 1992. и потхрањиване до данас. Докле? Да ли ћу ја доживети да истина победи?

ЗАТВОРЕ, односно логоре у Сарајеву, а било их је 125 у свим деловима града под муслиманском влашћу, прошло је око 25.000 Срба. Објављујемо део личне изјаве Славка Шибалије, записане на слободној територији почетком октобра 1994. године.
- Муслимански празник Бајрам, 6. април 1992. године. Њихова јутарња молитва се завршила негде око 6 часова. Тада је почела језива дрека и пуцњава. Славље. Алији Изетбеговићу су светски моћници признали државу. Жену, сина и ташту шаљем код родбине у Војводину. Мислио сам: док се ситуација не смири. У стану остајемо таст и ја. Ми, Срби, поново смо исказали наивност, за разлику од добро обавештених и припремљених муслимана и Хрвата. Радио сам у Јавном предузећу ПТТ Сарајево и неколико месеци пред рат ми се млађи „колега“ Осман Џомбић, познати криминалац, поверио како већ постоји војска - "Патриотска лига", да имају униформе и наоружање и вежбају на Јарчедолима.
- Месец април, ни рат ни мир. Градом пролазе разне војске (полиције) у различитим униформама. Говоримо: свака авлија - армија. Онда, 2. маја је, после вишедневног, страховитог мучења, убијено осам војника ЈНА и четири српска цивила. Следи масакр над војницима ЈНА у Добровољачкој улици. Са прозора стана, кроз Парк цара Душана посматрам хистерично, помахнитало урлање „зелених беретки“ и збуњене, преплашене војнике које скидају са возила, терају их да се скину голи и полегају по асфалту. Убијају их.
У КВАРТУ у којем је Шибалија живео, почињу жешћи прогони. Небојшу Миловановића убија комшија из улице јер, наводно, светлећом рекламом на згради даје сигнале „ћетницима“. Чује да му се комшија Мишо Вукоичић, који је радио као портир у предузећу „Босна-Ре“ обесио. На обдукцији се види да је буквално искасапљен. Зашто? Син му је „у ћетницима“, чује објашњење комшије, муслимана.
Славков таст добија инфаркт приликом хапшења и малтретирања на улици. Хапсе га полицајци криминалаца браће Зулић. Новембар, 1992. Испред стана петорица наоружаних војника 10. брдске бригаде злогласног Мушана Топаловића Цаце. Стан је потребан за његовог заменика Сенада Пецара. Шибалија је на улици. Излази, док војници износе тела две његове комшинице. Заклане у стану, одбиле су да се иселе.
- На улици прете рације. Најгоре је ако те ухвате баш ти из 10. брдске, јер воде на Требевић, на копање ровова - наставља Шибалија. - Горе је једно од највећих стратишта. Бацају Србе у пећину „Казани“, пре тога их ритуално убијају. Умоболници Мушана Топаловића се опијају у крви жртава. Формирана је елитна, „јуришна чета“ 10. брдске бригаде. Њен припадник може постати само крволок који донесе „уписнину“.
Шта је „уписнина“? То је српска глава. Главе закланих Срба излажу се у Основној школи на Бистрику. Са Бистрика се гледа на Требевић. Црни дим значи да су у јаму „Казани“, после убијања људи, бачене и запаљене аутомобилске гуме.

МАСОВНЕ ГРОБНИЦЕ
НАЈМАНЈЕ 5.515 Срба убијено је у Сарајеву од 1992. до 1995. године. Толиком броју жртава се знају тачна имена и презимена, места рођења и смрти. То није коначан број, још нису откривене све масовне гробнице, а за неке се и не зна где су. Проверавају се подаци за још 500 несталих сарајевских Срба.
http://www.novosti.rs/code/navigate...5336&title_add=RATNO SARAJEVO - LOGOR ZA SRBE
Ti koje navodis nisu glupi , niti iko o tome govori . Ali su Patriote , nacionalisti i rodoljubi , za razliku od velikog broja Srba . A sve koje nabrajas , pocinili su stravicne zlocine protiv Srba , o kojima ocigledno nisi obavesten . Siptari vrse zlocine od kako se znamo . a Hrvati i jedan deo Muslimana iz Bosne , pocinio je strahovit genocid nad Srbima koji nekad nije kaznjen .
Ako odes na bilo koji hrvatski ili bosanski foruum , i kazes bilo sta sto lici na hrvatske ili muslimanske postove ovde , bices odmah trajno banovan . na primer , ako probas da negiras da je u Srebrnici bilo genocida , nego da je u pitanju samo ratni zlocin , kao sto Hrvati umanjuju ovde broj ubijenih Srba u WW2 , od strane hrvata , ima da te banuju zauvek uz grozomorne psovke . A ako pokusas da govoris na HR forumu bilo sta , sto nije bas u skaldu sa njhvovm novo-istorijom , isto tako . A da ne pricam kako ces se provesti ako na njihovom forumu pokusas da pises u masukru Srba u Sremu , od strane Hrvata . Sto se tice tih parola o kojima govoris , one su rezultat teske frustracije , usled ponasanja nasih , domacih vlasti prema hrvatima i muslimanima .
Бона за текст.
 
Poslednja izmena:
Ниси једини. Прочитај пакао Србина из Сарајева, мож мислит како је њему кад кретени у Србији почну брбљати небулозе како су потурице и хрвати углавном дивни.

http://www.novosti.rs/code/navigate...5336&title_add=RATNO SARAJEVO - LOGOR ZA SRBE

Бона за текст.

Ma sve su to polu srbi ...malo nas je pravih ...kad kazem polu ne mislim u etnickom smislu ,nego srbi po potrebi ...
 

Back
Top