I tako je pocela svadja...

Pa ne znam da li ti je neko već rekao ali nije ni normalno da se nikad ne posvađaš:manikir:

Nisam imao oko čega da se svađam. Mane ženi iznesem odmah, neka bude svesna toga, ne želim nikog da obmanjujem, ukoliko nije zadovoljna može na vreme da me preskoči. Nisam preterano zahtevan, tolerantan sam čak i ako me to ugrožava. U stanju sam da rešim eventualni problem i bez svađe. Ako do toga i dođe nema šanse da se ponovi, svako ide svojim putem. A u poslednje vreme ne očekujem od partnerki gotovo ništa. Ima jedan čovek na forumu koji je to definisao rečima "idi uvek na to da ćeš dobiti jedinicu, sve preko toga je uspeh", to je neka životna mudrost ljudi u zrelim godinama, akumulirano iskustvo i sposobnost suočavanja sa realnošću, to ne znači manjak optimizma nego visok stepen slobode i za sebe i za druge. Poslednja teta s kojom sam bio u šemi je to slikovito objašnjavala na primeru čaše na kafanskom stolu - to je tvoja čaša, sam odlučuješ o tome šta ćeš s njom, šta god uradiš ja ću to prihvatiti, jer se to tiče samo tebe.
 
Nisam imao oko čega da se svađam. Mane ženi iznesem odmah, neka bude svesna toga, ne želim nikog da obmanjujem, ukoliko nije zadovoljna može na vreme da me preskoči. Nisam preterano zahtevan, tolerantan sam čak i ako me to ugrožava. U stanju sam da rešim eventualni problem i bez svađe. Ako do toga i dođe nema šanse da se ponovi, svako ide svojim putem. A u poslednje vreme ne očekujem od partnerki gotovo ništa. Ima jedan čovek na forumu koji je to definisao rečima "idi uvek na to da ćeš dobiti jedinicu, sve preko toga je uspeh", to je neka životna mudrost ljudi u zrelim godinama, akumulirano iskustvo i sposobnost suočavanja sa realnošću, to ne znači manjak optimizma nego visok stepen slobode i za sebe i za druge. Poslednja teta s kojom sam bio u šemi je to slikovito objašnjavala na primeru čaše na kafanskom stolu - to je tvoja čaša, sam odlučuješ o tome šta ćeš s njom, šta god uradiš ja ću to prihvatiti, jer se to tiče samo tebe.

Ma daj Dacho ne verujem da u vezi nemas neke rasprave,sitne svadjice mislim malo mi to nelogicno
 
Nisam imao oko čega da se svađam. Mane ženi iznesem odmah, neka bude svesna toga, ne želim nikog da obmanjujem, ukoliko nije zadovoljna može na vreme da me preskoči. Nisam preterano zahtevan, tolerantan sam čak i ako me to ugrožava. U stanju sam da rešim eventualni problem i bez svađe. Ako do toga i dođe nema šanse da se ponovi, svako ide svojim putem. A u poslednje vreme ne očekujem od partnerki gotovo ništa. Ima jedan čovek na forumu koji je to definisao rečima "idi uvek na to da ćeš dobiti jedinicu, sve preko toga je uspeh", to je neka životna mudrost ljudi u zrelim godinama, akumulirano iskustvo i sposobnost suočavanja sa realnošću, to ne znači manjak optimizma nego visok stepen slobode i za sebe i za druge. Poslednja teta s kojom sam bio u šemi je to slikovito objašnjavala na primeru čaše na kafanskom stolu - to je tvoja čaša, sam odlučuješ o tome šta ćeš s njom, šta god uradiš ja ću to prihvatiti, jer se to tiče samo tebe.

Pazi nije mi namera da te uvredim ili tako nešto ali ja iz ovoga mogu jedino da te skontam kao prilično netolerantnu i samoživu osobu, koja nekad ide linijom manjeg otpora i koja na prvoj prepereci odustaje.
 
Ma ok ja samo čitam šta piše.
I rekla sam ti da mi nije namera da te uvredim.

Ne znam odakle ti ideja da me vređaš time što diskutuješ sa mnom, već nekoliko puta mi se izvinjavaš zbog toga, sasvim nepotrebno. :) Odavno sam se uverio da je ova elektronska komunikacija nepodesna za izražavanje, ali baš da me toliko pogrešno čitaš... :D
:zag:
 
Nešto kao neslaganje u stavovima, što je po meni sasvim normalno, pa svi smo različiti i ne mislimo isto,hvala Bogu, tako da i do toga dođe, pa nije život cvetna bašta pa da samo miriše.;)

Da,da na to sam mislila
I ovaj stav kao nikad se ne svadjam mi je ok u nekoj slobodnoj vezi tipa vidimo se kad se vidimo bez obaveza ali u ozbiljnoj vezi ili braku to ne prolazi
I kad kazem svadja ne mislim na urlanje,vristanje i batinanje vec jednostavno raspravljamo kao dve odrasle,zrele osobe
 
Da,da na to sam mislila
I ovaj stav kao nikad se ne svadjam mi je ok u nekoj slobodnoj vezi tipa vidimo se kad se vidimo bez obaveza ali u ozbiljnoj vezi ili braku to ne prolazi
I kad kazem svadja ne mislim na urlanje,vristanje i batinanje vec jednostavno raspravljamo kao dve odrasle,zrele osobe


Pa na ovo sam i ja mislila..mada ima nekih kojima svađa nije svađa ako nisi u stanju da povisiš ton, izvređaš drugu stranu ili se ne daj Bože fizički obračunavaš.:manikir:
 
Micojka, pa bar si sa čovekom s kojim si u braku dovoljno bliska da nesporazume možeš da rešavaš bez svađe.

Ja ne znam kako ti zamisljas svadju
Ali ja mislim da kad zivis sa nekim da je normalno da se sa tim nekim ponekad i sporeckas
Ne mogu da mu tapsem i vicem bravo dragi ako nije u pravu znaci moram da mu kazem e sad ako on ipak smatra da je u pravu tu nastane rasprava i svako iznosi svoje argumente
 
Само да напоменем свима који су стекли утисак да сам ожењен...
Нисам...
Ово нису прикази мојих свађа...
Само илустрација уводног поста...
Поздрав и све најбоље...
Ко има пара нека иде на пиће... :)

A, pa..nije lepo da nam to radiš...Navukao si nas sve na tanak led. :hahaha:
Ja svejedno ostajem pri svom stavu, onda za tog nekog muškarca koji je to rekao svojoj ženi a tebi se onda izvinjavam, jer baš mi bilo čudno, da neko kao ti, mogao tako nešto da kaže svojoj ženi, jer nikako ne odaješ takav utisak osobe koja bi tako nešto radila...A, za ovu navlakušu od posta, ima da te :tiganj: ....:cmok:
 

Back
Top