ocajnicki trazim savet
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 25

Tema: ocajnicki trazim savet

Početnik
    Učlanjen
    24.09.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano ocajnicki trazim savet

Please help! Zbog cega muskarci teatralno pate za bivsim devojkama pred sadasnjim,i kako im efikasno uzvratiti? Mene to uvek totalno ubedaci,ne umem da se postavim u toj situaciji....

Domaćin raindog (avatar)
    Učlanjen
    13.12.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    89

Podrazumevano

efikasno ? shutni ga , pa problem prebaci na njegovu buducu devojku

Početnik
    Učlanjen
    24.09.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio raindog
    nije bas to resenje..ne bih ja da ga se resim, nego da mu doskocim

Poznat
    Učlanjen
    08.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

ZNAS da pati za bivsom? nisi bas cista..

Poznat Peta W. (avatar)
    Učlanjen
    29.10.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    157

Podrazumevano Re: ocajnicki trazim savet

Citat Original postavio auroraB
    Please help! Zbog cega muskarci teatralno pate za bivsim devojkama pred sadasnjim,i kako im efikasno uzvratiti? Mene to uvek totalno ubedaci,ne umem da se postavim u toj situaciji....
    Pa,pati i ti teatralno za svojim bivshim pred njim,pa kome pre dosadi... Kad vec necesh da ga nogirash...

Elita Bad_Wolf (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1269

Podrazumevano

Jedna krajnost - stvarno pati - ti si tu visak (da ne razglabam). Druga krajnost: on tako hoce da pokaze sebe - ono ranjen je, pa ti izruci sebe kakav je.

Ti to sve verovatno znas, al' se nadas da je on negde u sredini... Kako rece neko sutni ga i prebaci to na sledecu (mada to nije moguce, jer ti nisi sadasnja, vec potencijalna - cim pati pored tebe zive za proslom).

Ti mu tu dodjes kao one staklene vitrine u pekarama: ne peces, ali drzis podgrejano, dok bivsha ne mane repom... I ostade ti bez kifle...

Sorry na poredjenju i vise srece drugi put.

Početnik
    Učlanjen
    22.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano ?

a kakav si to terapeut, kad neznas da resis nesto tako jednostavno

Primećen član
    Učlanjen
    01.05.2003.
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

Ovako..... vecina ljudi ima nekog posebnog. Prvog, drugog..... nije ni bitno koji je. Mozda nikada i nije bio nas ali nam je tako poseban i specijalan da ma sta god radili uvek, ali uvek, ce jedan deo nas ostati samo za tu jednu osobu.A secanje na tu osobu ce razne stvari pokrenuti. Miris, dodir, ukus, sluh, nesto slicno ondasnjeg vremena, vremena koje ne mozemo nikako zaboraviti. Ali ce cesto da se samo pojavi. Pred ocima. Kao da je opet tu. U snovima, na javi.Secanja jesu divna stvar i treba ih cuvati kao najdragocenije. Ali.... ume i kletva da bude. Cisto da nam pokaze koliko nam neka osoba nedostaje i koliko zapravo sve to boli. Verovatno da bi nam stavilo do znanja da neke specificne osobe u sustini nikada i necemo preboleti?
    Normalno je misliti i secati se onih koji su nam nesto znacili u nekom periodu zivota. Vujem jednu pesmu na radiju i setim se kako sam sa xxx plesala 2. januara u 4 ujutro neke tamo godine u praznom domu - bas uz tu pesmu! Ili vidim automobil parkiran na putu Bec-Beograd na jednom prosirenju i onda se setim kako smo uvek tu stajali da zapalimo cigaretu kad smo putovali na toj relaciji, jer u autu nismo pusili. Secam se lepih stvari, secam se ruznih, a ni jednog od tih tipova vise ne volim, niti patim za njima... cak i oni koji su me povredili, nekada tokom te veze, su mi pruzili nesto vredno secanja!
    Svako od nas treba imati takva secanja... na zalost, moram reci, oni koji ih nemaju sa svojih 2o i nekoliko godina su verovatno uzaludno protracili neke lepe dane, sa nekim pogresnim osobama!
    Mozda ti ovo moze nesto pomoci

Aktivan član
    Učlanjen
    23.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    62

Zasto uopste dolazis u tu situaciju, nemas sta da mu doskaces. Taj tip ne postuje ni sebe ni tebe takvim ponasanjem. Mislim, sta ce on sa tobom ako pati za bivsom...

Elita
    Učlanjen
    08.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    355

Podrazumevano

Pricaj mu kako si i ti u bedaku kada pomislis na bivseg. Stalno se sa setom secaj kako te ubijao od k...a, njegovog misicavog tela, cvrste guze, zavodnickog pogleda...
    Ha!Prestace u taku u mislim da si mu dohakala.
    Pozdrav.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    29.02.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    52

Bila sam u takvoj situaciji, i izabrala sam mozda los nacin, pobegla sam, jer mi je to jako smetalo, i rekla sam mu da mi se javi kad bude siguran da mu trebam, i kad bude siguran da mu samo ja trebam. Od tad ga nisam videla....
    Izvuci pouku

Domaćin Nina2 (avatar)
    Učlanjen
    06.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    97

Sad mi jos reci da ti se to stalno desava? :shock: :shock:

Aktivan član Kazanova (avatar)
    Učlanjen
    17.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    72

Mislim da treba da si srecna zbog toga, jer ima poverenja u tebe i ispoveda se kao najboljem prijatelju.

A ako to cesto radi pred tobom, onda ne oseca nista prema tebi i vidi te samo kao drugaricu.

Poznat mackica ns (avatar)
    Učlanjen
    28.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    126

Možda će zvučati kao šala, ali nije...
    Patiće i za tobom kad mu budeš bivša. Nezreo...

Iskusan
    Učlanjen
    09.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    103

Podrazumevano

Citat Original postavio raindog
    ma nemoj..

Zainteresovan član
    Učlanjen
    05.05.2004.
    Reputaciona moć
    52

On se tako ponasa zato sto voli da se samosazaljeva, glumi zrtvu i pravi dramu od svog zivota. A ti si tu da mu pricas kako je on, bez obzira na sve, najbolji, najlepsi, najjebozovniji i ostalo. Treba mu neko da mu leci povredjeni ego, i on je nasao tebe. Kad ego bude opet zdrav i prav, onda ce otici u nove pobede a ti ces ostati da se pitas sta ti je sve to trebalo. E sad, ako ti to odgovara onda ok, a ako ti smeta nogiraj ga! Lepo mu reci da se ti slazes sa njegovom bivsom i potpuno odobravas njene postupke, mislis da je on beskicmenjak i placipi.ka, i ZBOGOM MACANE !

Početnik
    Učlanjen
    08.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Kazhesh: "Slushaj dusho, mojne mi tu Qkash za bivshom, ili ja ili ona!!! I to je to, nema tu otje piki netje piki, mora piki!!!" :wink:

Elita Bad_Wolf (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1269

Podrazumevano

Necu vise da budem gusiteljka,ali nisam pomenula da on to radi teatralno, kada smo u drustvu,napije se i onda "pati" u pacenicke pesme.....Zajedno smo 5 god.,pre toga je imao gubitnicke kombinacije,ukljucujuci i tu prvu za kojom kao pati...Ali eto mene to uvek skenja i...Hvala svima!

Sta da ti kazem. Ako sam dobro skapirao to traje 5 (pet) godina - njegovo naplakavanje za exerkom, u tvom prisustvu??!!

Vidi dusho, takve kao ti su dobar materijal za zlostvaljanje u braku, a moze i pre. MENJAJ SE & GA!!!!

Srecno!

Početnik
    Učlanjen
    25.09.2004.
    Reputaciona moć
    0

[Mene to uvek totalno ubedaci,ne umem da se postavim u toj situaciji....[/quote]

Svasta ,davi i ti njega i PRESTACE (znam iz iskustva) :wink:

Aktivan član
    Učlanjen
    23.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    62

Necu vise da budem gusiteljka,ali nisam pomenula da on to radi teatralno, kada smo u drustvu,napije se i onda "pati" u pacenicke pesme.....Zajedno smo 5 god.,pre toga je imao gubitnicke kombinacije,ukljucujuci i tu prvu za kojom kao pati...Ali eto mene to uvek skenja i...Hvala svima!
    Ti bi definitivno trebala da poradis na samopostovanju...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    05.05.2004.
    Reputaciona moć
    52

Citat Original postavio introitus
    Ti bi definitivno trebala da poradis na samopostovanju...
    Ja se izvinjavam, ali propustila sam momenat od 5 GOD :shock: :shock: :shock:
    Ti devojko nisi cista; sve sto sam napisala si ti trebala da uradis pre nesto malo manje od pet godina, pa bi stvari sada stajale malo drugacije. A sada bi trebalo da bezis odatle, sve nogama udarajuci u dupe! A sta majke ti cekas vise? Da je naposletku ipak "preboli"??? :shock:

Elita Bad_Wolf (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1269

Podrazumevano

Citat Original postavio Bad_Wolf

Sta da ti kazem. Ako sam dobro skapirao to traje 5 (pet) godina - njegovo naplakavanje za exerkom, u tvom prisustvu??!!

Vidi dusho, takve kao ti su dobar materijal za zlostvaljanje u braku, a moze i pre. MENJAJ SE & GA!!!!

Srecno!
    Ovo sam citirao sa drugog topic-a. Sada izvucite zakljucke zasto je to preskoceno u ovom? Najbenignije je da je jednostavno smetnula s uma, ali je ostalo sve mnogo teze...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    04.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    50

Nema šta tu da se "postavljaš" - pomoći tu nema! TO je tipično muški komplex - uz to još i neizlečiv! Ako te te priče opterećuju, bacaju u bedak - oslobodi se!!! Naravno da neće biti lako u prvo vreme ali... Bolje biti i sama neko vreme (nije to kraj sveta!) nego da se tako patiš. Nije li poenta veze zabavljanje?!
    SREĆNO!

Početnik
    Učlanjen
    05.10.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio black-devil
    Ovako..... vecina ljudi ima nekog posebnog. Prvog, drugog..... nije ni bitno koji je. Mozda nikada i nije bio nas ali nam je tako poseban i specijalan da ma sta god radili uvek, ali uvek, ce jedan deo nas ostati samo za tu jednu osobu.A secanje na tu osobu ce razne stvari pokrenuti. Miris, dodir, ukus, sluh, nesto slicno ondasnjeg vremena, vremena koje ne mozemo nikako zaboraviti. Ali ce cesto da se samo pojavi. Pred ocima. Kao da je opet tu. U snovima, na javi.Secanja jesu divna stvar i treba ih cuvati kao najdragocenije. Ali.... ume i kletva da bude. Cisto da nam pokaze koliko nam neka osoba nedostaje i koliko zapravo sve to boli. Verovatno da bi nam stavilo do znanja da neke specificne osobe u sustini nikada i necemo preboleti?
    Normalno je misliti i secati se onih koji su nam nesto znacili u nekom periodu zivota. Vujem jednu pesmu na radiju i setim se kako sam sa xxx plesala 2. januara u 4 ujutro neke tamo godine u praznom domu - bas uz tu pesmu! Ili vidim automobil parkiran na putu Bec-Beograd na jednom prosirenju i onda se setim kako smo uvek tu stajali da zapalimo cigaretu kad smo putovali na toj relaciji, jer u autu nismo pusili. Secam se lepih stvari, secam se ruznih, a ni jednog od tih tipova vise ne volim, niti patim za njima... cak i oni koji su me povredili, nekada tokom te veze, su mi pruzili nesto vredno secanja!
    Svako od nas treba imati takva secanja... na zalost, moram reci, oni koji ih nemaju sa svojih 2o i nekoliko godina su verovatno uzaludno protracili neke lepe dane, sa nekim pogresnim osobama!
    Mozda ti ovo moze nesto pomoci
    Svaka cast na komentaru! Surovo, istinito, i veoma tuzno...za mal' da me rasplaces... :?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    04.02.2004.
    Reputaciona moć
    55

Svashta :? ... ma za njega je SO LONG... nadji ti nekog ko ce da pati zbog tebe shto te nije video ceo dan ili sl...a taj neka pati u jednini- shta ima da te bedachi 8)

Slične teme

1. Trazim savet
    Autor Ravenlord u forumu Video igre
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 11.04.2004., 21:47
  2. trazim savet
    Autor dallekoo u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 44
    Poslednja poruka: 12.12.2003., 23:13

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor