Kosovo velika bolnica
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 58

Tema: Kosovo velika bolnica

Poznat Somebody74 (avatar)
    Učlanjen
    05.09.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    43
    Reputaciona moć
    203

Cool Kosovo velika bolnica

PORODICE Jović iz Graca kod Vučitrna više nema. Otac Slavko umro je u novembru 2005. godine, samo 10 dana pošto su mu na beogradskom Institutu za hematologiju ustanovili rak pluća. Istoga dana, na onkologiju je primljena i njegova dvogodišnja ćerka, zbog hitne intervencije na mozgu. Dijagnoza - kancer. Posle samo nekoliko nedelja i ona je umrla.
    Slavko je bio jedinac. Pre dve godine umrli su mu i roditelji. Ne zna se - od raka ili od tuge.
    Kosovo i Metohija kontaminirani su uranijumom, koji za samo mesec dana može da dopre u zemlju do dubine od 215 centimetara.Danas, posle više od 10 godina, stigao je u sve kosmetske vodotokove. Što neko reče, Kosmet je jedna velika bolnica.
    A jedan od bolesnika u njoj je i šesnaestogodišnji Nikola Radojković, učenik Srednje medicinske škole iz Kosovske Mitrovice, koga je kao četvorogodišnjeg dečaka, tokom bombarodvanja, zakačio geler u predelu grla, dok se sa decom igrao u dvorištu. Da boluje od tumora, mladić i njegovi roditelji saznali su devet godina kasnije, kada su lekari u Beogradu ustanovili radioaktivnu česticu u vratu.
    - Samo da Nikoli bude bolje. Nadamo se da će naredna operacija, već zakazana u Berlinu, uspeti da zaustavi širenje maligne bolesti od koje je naš sin već pet puta operisan - kaže dečakova majka Vesna (38).

Nova Hirošima

Čestica gelera zakačila je Nikolu posle detonacije, kada su NATO bombarderi gađali repetitor koji se vazdušnom linijom nalazio 200 metara od njihove kuće. Iako je vremenom imao sve više problema sa grlom, dečak tome nije pridavao značaj, sve dok bol nije postao nepodnošljiv.
    - Osećao sam kao neku kost u grlu. Pošto je u to vreme bio post, prvo sam mislio da mi je možda zapala neka kost od ribe. Na kraju sam otišao u našu bolnicu, odakle su me uputili za Beograd - priča Nikola.
    Moja tema ,slična ovoj, od jutros je ostala bez komentara. Pa sam otvorio i ovu u želji da saznam da li neko živi na zemlji ili su svi svoj život pohranili u priče o boju na Kosovu. Iz prostog razloga jer me zanima ko bi to dobrovoljno išao tamo gde je kancer isto što i prehlada ovde (mada istini za volju, ni ovde situacija nije puno bolja). Eto samo toliko, želim da čujem mišljenje o tome od Vas običnih smrtnika kakav sam i ja. Jer mi malo nelogično zvuče te pobede diplomatskim sredstvima uz saznanje kakva je tamo situacija.
    Nitko jos nije nasao recept za srecu (Mira Furlan, "Disi duboko)
    くそくそ私の白鳩
    Sheisse sheisse mein Taube weisse

Iskusan
    Učlanjen
    25.02.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    124

Podrazumevano Re: Kosovo velika bolnica

Туга

Domaćin мирјана б. (avatar)
    Učlanjen
    03.04.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    217

Citat Original postavio Somebody74 Pogledaj poruku
    PORODICE Jović iz Graca kod Vučitrna više nema. Otac Slavko umro je u novembru 2005. godine, samo 10 dana pošto su mu na beogradskom Institutu za hematologiju ustanovili rak pluća. Istoga dana, na onkologiju je primljena i njegova dvogodišnja ćerka, zbog hitne intervencije na mozgu. Dijagnoza - kancer. Posle samo nekoliko nedelja i ona je umrla.
    Slavko je bio jedinac. Pre dve godine umrli su mu i roditelji. Ne zna se - od raka ili od tuge.
    Kosovo i Metohija kontaminirani su uranijumom, koji za samo mesec dana može da dopre u zemlju do dubine od 215 centimetara.Danas, posle više od 10 godina, stigao je u sve kosmetske vodotokove. Što neko reče, Kosmet je jedna velika bolnica.
    A jedan od bolesnika u njoj je i šesnaestogodišnji Nikola Radojković, učenik Srednje medicinske škole iz Kosovske Mitrovice, koga je kao četvorogodišnjeg dečaka, tokom bombarodvanja, zakačio geler u predelu grla, dok se sa decom igrao u dvorištu. Da boluje od tumora, mladić i njegovi roditelji saznali su devet godina kasnije, kada su lekari u Beogradu ustanovili radioaktivnu česticu u vratu.
    - Samo da Nikoli bude bolje. Nadamo se da će naredna operacija, već zakazana u Berlinu, uspeti da zaustavi širenje maligne bolesti od koje je naš sin već pet puta operisan - kaže dečakova majka Vesna (38).

Nova Hirošima

Čestica gelera zakačila je Nikolu posle detonacije, kada su NATO bombarderi gađali repetitor koji se vazdušnom linijom nalazio 200 metara od njihove kuće. Iako je vremenom imao sve više problema sa grlom, dečak tome nije pridavao značaj, sve dok bol nije postao nepodnošljiv.
    - Osećao sam kao neku kost u grlu. Pošto je u to vreme bio post, prvo sam mislio da mi je možda zapala neka kost od ribe. Na kraju sam otišao u našu bolnicu, odakle su me uputili za Beograd - priča Nikola.
    Moja tema ,slična ovoj, od jutros je ostala bez komentara. Pa sam otvorio i ovu u želji da saznam da li neko živi na zemlji ili su svi svoj život pohranili u priče o boju na Kosovu. Iz prostog razloga jer me zanima ko bi to dobrovoljno išao tamo gde je kancer isto što i prehlada ovde (mada istini za volju, ni ovde situacija nije puno bolja). Eto samo toliko, želim da čujem mišljenje o tome od Vas običnih smrtnika kakav sam i ja. Jer mi malo nelogično zvuče te pobede diplomatskim sredstvima uz saznanje kakva je tamo situacija.
    жалосно
    све ово је жалосно
    Боже помози!
    Те приче о побједама дипломатским средствима,могу се окачити мачку на реп.

И вода на Космету није за пиће? Уопште?

Domaćin strani placenik bre (avatar)
    Učlanjen
    09.04.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    71

Da nije bilo onog idijota milosevica sve bi bilo drugacije.
    Politicari su sljam.

Domaćin мирјана б. (avatar)
    Učlanjen
    03.04.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    217

Citat Original postavio strani placenik bre Pogledaj poruku
    Тјеши се
    најлакше је рећи да је Милошевић крив за све

Učlanjen
    09.04.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    71

Citat Original postavio mirjana b. Pogledaj poruku
    Тјеши се
    Vecinom jeste.
    Politicari su sljam.

Primećen član Јаре (avatar)
    Učlanjen
    25.03.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    38

Nova Hirošima

Вешто, али кад се мало више загребе, доста наиван покушај да се кроз причу о канцеру провуче прича о статусу.

Чињеница је да је уранијумска муниција коришћена претежно на том подручију, али не и искључиво, нема назад, то је поклон од западних еу савезника, да нас подсети колико смо им важни.

Učlanjen
    25.03.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    38

Јесте, сотона је крив, шта мислиш да ли су могли користити обичну муницију приликом бомбардовања ???

Učlanjen
    09.04.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    71

Citat Original postavio Јаре Pogledaj poruku
    Јесте, сотона је крив, шта мислиш да ли су могли користити обичну муницију приликом бомбардовања ???
    Mogli su.
    A moglo je i bez bombardovanja.
    Politicari su sljam.

Elita kambodza (avatar)
    Učlanjen
    26.05.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    193

...a demokratska zurka se zvala "milosrdni andjeo "................
    sitnim slovima na smrtovnici na banderi pishe "on je imao prednost"

Elita kambodza (avatar)
    Učlanjen
    26.05.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    193

Citat Original postavio mirjana b. Pogledaj poruku
    Тјеши се
    ....ja chuo da je Marko Miloshevic u ronilachkom odelu syebao onu bushotinu u mexichkom zalivu ,za sve su ti miloshevici krivi .............

Učlanjen
    25.03.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    38

Mogli su.
    A moglo je i bez bombardovanja.
    Па јел сотона крив што су нас тукли уранијумом ???

Хтели су само њега да скину са власти а не да све нас деценијама убијају канцером ???

Poznat vujadin (avatar)
    Učlanjen
    30.01.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    33
    Reputaciona moć
    145

Тачно тако. Да ли би се могло знати зашто је коришћена баш та муниција и баш на Србију од свих локалних ратова. И то од највеће силе на свету са још 16 савезника? Да ли ради последица, или експериментисања тих последица. Или да би се ослободили атомског отпада на тај начин, или....? А шта ради Србија да прикаже свету последице, не Милошевића него уранијума.

Učlanjen
    05.09.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    43
    Reputaciona moć
    203

Cool Re: Kosovo velika bolnica

Вешто, али кад се мало више загребе, доста наиван покушај да се кроз причу о канцеру провуче прича о статусу.

Чињеница је да је уранијумска муниција коришћена претежно на том подручију, али не и искључиво, нема назад, то је поклон од западних еу савезника, да нас подсети колико смо им важни.
    Gospodina Važni svaka čast, provalio si me! I za nagradu za taj uspeh ja ću besplatno da ti pomognem oko selidbe. Jer Ti kao važan moraš biti u centru dešavanja. Dakle kada se seliš da dođem da pomognem?
    くそくそ私の白鳩

Domaćin Mjöllnir (avatar)
    Učlanjen
    22.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    77

Da je NATO postovao Zenevsku konvenciju i nije nas gadjao osiromasenim uranijumom ,sve bi bilo drugacije
    A ja nevičan, u prljavoj trci
    smijem se čestit nad praznom mrežom

Učlanjen
    25.03.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    38

Gospodina Važni svaka čast, provalio si me! I za nagradu za taj uspeh ja ću besplatno da ti pomognem oko selidbe. Jer Ti kao važan moraš biti u centru dešavanja. Dakle kada se seliš da dođem da pomognem?
    *** шта се губиш, сабери се мало, повезао си причу о статусу, дипломатске победе и уранијум, стварно треба бити геније па ту наћи неку везу и отворити тему о томе.

Не мораш ићи доле да би осетио благодети уранијума, има тога у свим крајевима Србије, поклон од западних савезника

Elita kambodza (avatar)
    Učlanjen
    26.05.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    193

Citat Original postavio Mjöllnir Pogledaj poruku
    Da je NATO postovao Zenevsku konvenciju i nije nas gadjao osiromasenim uranijumom ,sve bi bilo drugacije
    .....da je NATO poshtovao bilo shta do intervencije ne bi ni doshlo ,koliko se secam nije bila nikakva rezolucija o upotrebi sile ................

Ističe se
    Učlanjen
    09.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Nećemo Kosovo, a ?

Domaćin Mjöllnir (avatar)
    Učlanjen
    22.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    77

Citat Original postavio kambodza Pogledaj poruku
    .....da je NATO poshtovao bilo shta do intervencije ne bi ni doshlo ,koliko se secam nije bila nikakva rezolucija o upotrebi sile ................
    Da,u pravu si.
    Nije bila nikakva rezolucija u UN .
    A ja nevičan, u prljavoj trci
    smijem se čestit nad praznom mrežom

Elita kambodza (avatar)
    Učlanjen
    26.05.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    193

Citat Original postavio Mjöllnir Pogledaj poruku
    Da,u pravu si.
    Nije bila nikakva rezolucija u UN .
    ....znachi chist banditski akt,dogovorili se njih 16 i udri ,isto kao da se sad u mojoj ulici dogovorimo nas 5 da nalupamo komshiju jer mu pas laje posle 22h...................al to je tema za ove europejce bez alternative ..............

Učlanjen
    05.09.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    43
    Reputaciona moć
    203

Baš ste slatki , svima je Kosovo zenica u oku ali niko ne bi išao tamo. A slažem se sa tim da i ovde Topalovići dobro profitiraju od posledica bombardovanja. Jer se na Kosovo polje te 99-te slilo ljudi iz cele Srbije (a i šire...). A gradovi na teritoriji južne Srbije su takođe bili bogato počašćeni bombama. Sve je to ok, slažem se. Što se tiče Kosova , meni lično do njega je stalo kao i do berbe kikirikuja u Novom Meksiku. Doduše ni do čega drugog mi nije mnogo više stalo, ali to je već druga priča. Poenta je u prvoj priči. Znači svi bi da Vam Kosovo ostane a niko ne želi tamo da ide. Ok, a može li onda neko da mi objasni, a za koji će Vam kuac? Toliko za ovo javljabžnje.
    くそくそ私の白鳩

Buduća legenda sumnjivo lice (avatar)
    Učlanjen
    02.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    842

Citat Original postavio vujadin Pogledaj poruku
    Тачно тако. Да ли би се могло знати зашто је коришћена баш та муниција и баш на Србију од свих локалних ратова. И то од највеће силе на свету са још 16 савезника? Да ли ради последица, или експериментисања тих последица. Или да би се ослободили атомског отпада на тај начин, или....? А шта ради Србија да прикаже свету последице, не Милошевића него уранијума.
    Da bi se potrosila.Koriscena je u Bosni,Iraku,Srbiji,Avganistanu.Amerikanci su kretenska nacija,nacija nastala na genocidu koja je militarizovana bez premca.

Učlanjen
    05.09.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    43
    Reputaciona moć
    203

Cool Re: Kosovo velika bolnica

Citat Original postavio sumnjivo lice Pogledaj poruku
    Da bi se potrosila.Koriscena je u Bosni,Iraku,Srbiji,Avganistanu.Amerikanci su kretenska nacija,nacija nastala na genocidu koja je militarizovana bez premca.
    Amerikanci su potomci robijaša i avanturista, koji su nažalost puni para kojima pokušavaju da nadoknade svoju neinteligenciju. Retko talentovano glup narod.
    くそくそ私の白鳩

Buduća legenda sumnjivo lice (avatar)
    Učlanjen
    02.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    842

Amerikanci su potomci robijaša i avanturista, koji su nažalost puni para kojima pokušavaju da nadoknade svoju neinteligenciju. Retko talentovano glup narod.
    Gresis za poreklo naravno.Prosecan amerikanac je zaglupljen da bi lakse progutao ono sto mu se servira.Politicka elita, i oni koji vode SAD su genijalci bez premca.Na zalost jos dugo ce biti drzava sa najvecim globalnim uticajem

Buduća legenda 27E (avatar)
    Učlanjen
    09.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    661

u tri izbegle porodice iz djakovice od raka je obolela zena, u kasnim tridesetim.

njihove kuce i stanove (i ceo zivot) i dan, danas zauzimaju siptari, pod budnim (vojnim) staranjem eu

u hoci starija zena, domacica, umrla od raka

to znam licno
    Poslednji put ažurirao/la 27E : 23.05.2010. u 08:36
    dokle god pucaju puske na ljubinom grobu nemci nece proci,
    a kad prestanu znajte da na ljubinom gobu nema vise zivih proletera

Slične teme

1. Smederevska bolnica!!!!
    Autor jeny u forumu Srbija
    Odgovora: 43
    Poslednja poruka: 07.05.2011., 23:11
  2. Kosovo i Metohija, velika laž!!!!!!!!!!!
    Autor Dragan_srbcg u forumu Politika
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 10.02.2009., 11:24
  3. Psiholoska Bolnica
    Autor Eternitty u forumu Arhiva
    Odgovora: 45
    Poslednja poruka: 25.08.2008., 20:39
  4. Veterinarska bolnica
    Autor Srdjan_NS u forumu Svet životinja
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 24.03.2006., 21:40

Pravila za slanje poruka