Audi A4 avant?

sa verzijom od v6 3.0tdi quattro Avant,crna boje sa onim xenon farovima automatski menjac gore onaj sifeb,radio mp3 plus Cd sanzer,senzori za parking,koza unutra Audi garaza prodaje za 54000eur.Dok u jednoj drugoj garazi ispod 50000eur.

Stim sto jos nije odluceno ili TOUAREG ILI AUDI A4.

I sto se boje tice ili metalic ili ona kako je kod nas zovu mat boja(crna)(na ovu boju mislim----
 
Poslednja izmena:
sa verzijom od v6 3.0tdi quattro Avant,crna boje sa onim xenon farovima automatski menjac gore onaj sifeb,radio mp3 plus Cd sanzer,senzori za parking,koza unutra Audi garaza prodaje za 54000eur.Dok u jednoj drugoj garazi ispod 50000eur.

Stim sto jos nije odluceno ili TOUAREG ILI AUDI A4.

I sto se boje tice ili metalic ili ona kako je kod nas zovu mat boja(crna)(na ovu boju mislim----

A reci mi, đe ga kupuješ, u Srbiji, ili...??
 
Tiptronic je Porscheov auto/manuelni menjac, koji koristi jos ceo VW koncern i sve je, samo ne los. To kako ga vi djetici dole junacki ubachite i vozite, je vas problem.

@grande
Brat, aj' reci iskreno, cak da ti neko izadje sa dobrim podacima zasto ne valja da uzmes Audia, jel bi odustao od kupovine? Verovatno ne.
Recimo, kod nas mozes da uzmes Chryslera 300C isto sa 3L dizelom (Mercedesovim) za oko 40k e. Jedina bitna tehnicka razlika u odnosu na Audia je sto nema pogon na sva cetiri. Ali je zato bar jedno 15 puta originalniji. Al' i jbga, Audi je Audi, zar ne? Cemu onda bilo cije misljenje... osim ako to nije u onom fazonu, nista ne prodajem, samo se 'falim.
 
Tiptronic je Porscheov auto/manuelni menjac, koji koristi jos ceo VW koncern i sve je, samo ne los. To kako ga vi djetici dole junacki ubachite i vozite, je vas problem.

@grande
Brat, aj' reci iskreno, cak da ti neko izadje sa dobrim podacima zasto ne valja da uzmes Audia, jel bi odustao od kupovine? Verovatno ne.
Recimo, kod nas mozes da uzmes Chryslera 300C isto sa 3L dizelom (Mercedesovim) za oko 40k e. Jedina bitna tehnicka razlika u odnosu na Audia je sto nema pogon na sva cetiri. Ali je zato bar jedno 15 puta originalniji. Al' i jbga, Audi je Audi, zar ne? Cemu onda bilo cije misljenje... osim ako to nije u onom fazonu, nista ne prodajem, samo se 'falim.

Tvoje predrasude prema Crnogorcima su drugi problem... Ođe govorimo o automobilima... Uostalom, kod nas se Audiji voze još otkad, a kod vas još drndaju Zastave :hahaha:
I nije se mjenjač kvario samo ljudima odavde, primjer ti je naš forumaš Venix koji je profesionalni vozač automobila... Oćeš da kažeš da on ne umije da vozi na automatik? :eek: Takođe, znam i ljude iz inostranstva kojima se to dešavalo... Ne mora da se desi, ali nije rijetko
 
Tiptronic je Porscheov auto/manuelni menjac, koji koristi jos ceo VW koncern i sve je, samo ne los. To kako ga vi djetici dole junacki ubachite i vozite, je vas problem.

@grande
Brat, aj' reci iskreno, cak da ti neko izadje sa dobrim podacima zasto ne valja da uzmes Audia, jel bi odustao od kupovine? Verovatno ne.
Recimo, kod nas mozes da uzmes Chryslera 300C isto sa 3L dizelom (Mercedesovim) za oko 40k e. Jedina bitna tehnicka razlika u odnosu na Audia je sto nema pogon na sva cetiri. Ali je zato bar jedno 15 puta originalniji. Al' i jbga, Audi je Audi, zar ne? Cemu onda bilo cije misljenje... osim ako to nije u onom fazonu, nista ne prodajem, samo se los.

Ja sam samo pitao za misljenje ili neko je mozda imao neka iskustva.Kad sam kupovao pre par godina APN6(tomos-motor),isto sam pitao za necija iskustva a to fvaljenje itd. izvini Druze nemam sta da ti odgovorim.Ja sam uvek bio za passata ali passat nema ono sto ima audi a4,Recimo mercedes c220cdi avant je auto super ali zadnji kraj nedovrsen i tesko naci 4matic.dok Touareg je opasno dobar.
 
Audijevi Tiptronic menjaci su definitivno za izbegavanje

Ja audija vozim od 2002 i do sa dsam ih promenio 5.
A6 `96 manuelni
A4 `01 tiptronic prvi put crko na 106000km
A6 `02, tiptronic prvi put crko na 150001km stigao nov
A4 `05 tiptronic prvi put crko na 180000km stigao nov
A6 `06 tiptronic prvi put crko na 90000km stigao nov
i od svih tih automobila najzadovoljniji ikada sam bio sa onim iz 1996.

Naravno sve ove automobile sam vozio sluzbeno i smenjivao sam se sa jos jednim kolegom. Smatram da ti automobili jednostavno NESMEJU da imaju ikakve probleme sa automatskim menjacima na tim kilometrazama ma koliko ljudi ih vozilo i svaki put je bio isti problem.
Procesor menjaca, Procesor menjaca, Procesor menjaca, Procesor menjaca

a cifre su prava sitnica 1500-1700eur zavisi od modela.

Inace sama voznja s atiptronis menjacem je gotovo savrsena
ali nazalot to ima svoju cenu.
 
Audijevi Tiptronic menjaci su definitivno za izbegavanje

Ja audija vozim od 2002 i do sa dsam ih promenio 5.
A6 `96 manuelni
A4 `01 tiptronic prvi put crko na 106000km
A6 `02, tiptronic prvi put crko na 150001km stigao nov
A4 `05 tiptronic prvi put crko na 180000km stigao nov
A6 `06 tiptronic prvi put crko na 90000km stigao nov
i od svih tih automobila najzadovoljniji ikada sam bio sa onim iz 1996.

Naravno sve ove automobile sam vozio sluzbeno i smenjivao sam se sa jos jednim kolegom. Smatram da ti automobili jednostavno NESMEJU da imaju ikakve probleme sa automatskim menjacima na tim kilometrazama ma koliko ljudi ih vozilo i svaki put je bio isti problem.
Procesor menjaca, Procesor menjaca, Procesor menjaca, Procesor menjaca

a cifre su prava sitnica 1500-1700eur zavisi od modela.

Inace sama voznja s atiptronis menjacem je gotovo savrsena
ali nazalot to ima svoju cenu.

Ma da si vozio novu A8-micu koštala bi te popravka 8.000€
 
Nesumnjam ni najmanje, ali slozices se da generalno tiptronic menjaci imaju problem i da taj problem da li bio na A3, A4, A6 ili A8 nije ni malo jeftin jer su u pitanju DSG menjaci i sve im je integrisano.
 
A zasto kad su ionako sluzbeni automobili?

Zato sto sam tu staru sesticu otkupio za sebe i dan danas je vozim i ne bi je prodvao pa sve da me neko pistoljem tera.

Ujedno sam i kupio i onu sesticu iz 2002 ali nju sa sa velikim VELIKIM osmehom prodao.

ovi ostali su manje vise tu sem one cetvorke iz 2001 koju su nam ukrali.

ova druga dva su jos uvek u akciji
 
Audijevi Tiptronic menjaci su definitivno za izbegavanje

Ja audija vozim od 2002 i do sa dsam ih promenio 5.
A6 `96 manuelni
A4 `01 tiptronic prvi put crko na 106000km
A6 `02, tiptronic prvi put crko na 150001km stigao nov
A4 `05 tiptronic prvi put crko na 180000km stigao nov
A6 `06 tiptronic prvi put crko na 90000km stigao nov
i od svih tih automobila najzadovoljniji ikada sam bio sa onim iz 1996.

Naravno sve ove automobile sam vozio sluzbeno i smenjivao sam se sa jos jednim kolegom. Smatram da ti automobili jednostavno NESMEJU da imaju ikakve probleme sa automatskim menjacima na tim kilometrazama ma koliko ljudi ih vozilo i svaki put je bio isti problem.
Procesor menjaca, Procesor menjaca, Procesor menjaca, Procesor menjaca

a cifre su prava sitnica 1500-1700eur zavisi od modela.

Inace sama voznja s atiptronis menjacem je gotovo savrsena
ali nazalot to ima svoju cenu.

Heh da sam za tu cifru mogao da ga popravim mislim da bi ga i dan danas vozio. Meni je Roksped trazio 6000€ za a6 mjenjac
 

Back
Top