Literatura

<hator>

Veoma poznat
Banovan
Poruka
12.262
Evo,cesto se u rasravama spominju razlicite knjige koje za tematiku imaju natprirodne pojave i misterije,pa eto,ovde mozemo jedni drugima predlagati literaturu sa tom tematikom,i davati svoje utiske,kritike itd.

ja nemam sta da predlozim:mrgreen:,ali vi slobodno.
 
Najvece svetske misterije NLO, autor Nigel Blundel, Roger Boar
Najvece svetske misterije, autor Nigel Blundell
Bibloteka: Druga strana Sveta
34000 Kragujevac, Lole ribara 8
te knjge su kupljene otprilike krajem 80-tih godina tako da neznam tacno da li su svi podatci i dalje takvi, to je sve sto imam od te literature i mislim da su zanimljive knjige, da li ih ima u prodaji i dalje ili u bibliotekama neznam, verovatno da ima, ove dve knjige spadaje u prvo kolo i ima jos 8 pored njih, evo koje:
kolo.jpg
 
Evo,cesto se u rasravama spominju razlicite knjige koje za tematiku imaju natprirodne pojave i misterije,pa eto,ovde mozemo jedni drugima predlagati literaturu sa tom tematikom,i davati svoje utiske,kritike itd.

ja nemam sta da predlozim,ali vi slobodno.
bolje uci skolu, sto bi se reklo............. - potesetila me tema na neke drugove iz srednje skole koji su se bas ozbiljno bacili na slicnu literaturu :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Ja trenutno citam "Traganje u tajnom Egiptu". knjiga je bas zanimljiva i otkriva dosta toga sto sigurno mnogi nikada nisu ni culi ni procitali.preporucujem je svima koji vole misterije ;)

Takodje knjiga koja me fascinirala je "Vanzemaljci i postizanje hristosvesnosti"- Bob Frisel.
 

Back
Top