Hit the road Jack and don't you come back no more, no more, no more, no more

Da li ste nekada razmisljali da pobegnete od svega...da nekako nestanete...i da zapocnete neki potpuno novi zivot negde daleko....

da potpuno ostavite sve..porodicu,prijatelje,obaveze,drzavu,kontinent...sve.......

da...ali to je moguce ako odem negde daleko...mozda u Spanjolsku ili jos bolje preko okeana,u Ameriku ili Australiju...Pocecu ozbiljnije da razmisljam o tome pred kraj studija...
 
Da li ste nekada razmisljali da pobegnete od svega...da nekako nestanete...i da zapocnete neki potpuno novi zivot negde daleko....

da potpuno ostavite sve..porodicu,prijatelje,obaveze,drzavu,kontinent...sve.......


Ovu pesmu mi je pevao bivsi decko. :(
Elem, ko nije razmisljao o tome da nekad pobegne, negde gde ce biti sam, da uziva u samoci koja ce oplemenjivati njegovu dusu? Hah.. naravno da razmisljam o tome, kad sam ljuta na ceo svet, kad me svi nerviraju, kad sam u obavezama i problemima do guse. A onda kad je sve opet normalno, ne zelim da odem od dragih mi ljudi.
 
Da li ste nekada razmisljali da pobegnete od svega...da nekako nestanete...i da zapocnete neki potpuno novi zivot negde daleko....

da potpuno ostavite sve..porodicu,prijatelje,obaveze,drzavu,kontinent...sve.......

Imam jednu kul i pomalo glupu ideju i ja zelim da odem odavde,svi mi smetaju,suvise neprijatelja i smislio sam da smugnem za Crnu Goru ili Republiku Srpsku! Jezik poznajem odlicno,kada visoku zavrsim odlazim iz vukojebine od grada i vise me niko nece videti! Cu da zivim pored mora ako odem u CG! Ovo mi deluje kao najrealnije,svaka ostala ideja mi je u domenu SF-a!:D
 
Da li ste nekada razmisljali da pobegnete od svega...da nekako nestanete...i da zapocnete neki potpuno novi zivot negde daleko....

da potpuno ostavite sve..porodicu,prijatelje,obaveze,drzavu,kontinent...sve.......

Nikad ozbiljno , vecina mojih planova buducnosti se svodila na osmostaljivanje , a ne bezhanje , mada ako stvari krenu nizbrdo I'll have to hit the road .
 
Imam jednu kul i pomalo glupu ideju i ja zelim da odem odavde,svi mi smetaju,suvise neprijatelja i smislio sam da smugnem za Crnu Goru ili Republiku Srpsku! Jezik poznajem odlicno,kada visoku zavrsim odlazim iz vukojebine od grada i vise me niko nece videti! Cu da zivim pored mora ako odem u CG! Ovo mi deluje kao najrealnije,svaka ostala ideja mi je u domenu SF-a!:D
Ambiciozno,nema šta...Ali ipak realno.
 

Back
Top