Kako do Majorke? :-)
Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Kako do Majorke? :-)

Početnik
    Učlanjen
    15.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Thumbs up Kako do Majorke? :-)

Pretrazujuci i gledajuci raznolike ponude i aranzmane za predstojece leto, naidjoh na, vise nego povoljne, ponude za Palma de Majorku. Jednu u nizu dobrih, mozete pogledati ovde http://www.holidaylettings.co.uk/rentals/palma/21928
    Cena ovog cetvorokrevetnog apartmana je u periodu od 1. Jun *10-1. Oct *10 569 evra, za nedelju dana.
    E sad, ono sto nije povoljno, pogadjate, jesu cene prevoza do tamo. To sto sam uspela pogledati od letova iz BGD-a do Majorke nije ispod 400 evra.
    Sada... Mene zanima, da li je neko putovao tamo i postoji li neki povoljniji nacin, eventualno neka low cost kompanija... Ili tako nesto. Naravno i kako stici do takvih karata. Zahvalna sam za bilo kakvu informaciju.
    P.S.Takodje, ako neko moze preneti svoja iskustva sa letovanja u Majorci, vise bi nego dobro doslo cuti takve stvari.
    Javi mi da znam kad stigneš gde je to zauvek
    Ne, ne neću plakati
    Život je krug a vreme voz
    Znam doneće te!

Veoma poznat
    Učlanjen
    26.05.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Kako do Majorke? :-)

Kako da ne postoji...iz Temisvara i iz Sofije leti Wizzair do Barselone, u Barsi samo uhvatis za 30evra avion za Majorku, sada mozes pronaci kartu do Barselone Wizz-om za 110 evra po osobi sa svim taksama, znaci izaslo bi ti do 160 - 170 evra, moja gruba procena...takodje leti i Spanair mada je on sada meni bio skuplji...
    Poslednji put ažurirao/la gost 183655 : 23.05.2010. u 10:53

Primećen član neobaveštena (avatar)
    Učlanjen
    13.07.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    44

Na ovom sajtu možeš naći i mnogo bolji a i povoljniji smeštaj u nekim možda nama ne toliko poznatim i atraktivnim mestima u Španiji.Meni je ovaj sajt inače omiljeni
    Ako bih izabrala neki kontinentalni deo Španije,mislim da nije ostrvo,i rešila da tamo boravim dve nedelje,verovatno bih odlučila da idemo kolima.Znam da pored ovih low coste kompanije ne dođe mnogo jeftinije od aviona,ali si zato tamo mobilan i možeš da se švrćkaš do mile volje bez rent-a cara!

Početnik
    Učlanjen
    15.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Pa ja sam nesto pretrazivala od letova iz Budimpeste, ali tamo nisam nasla nista preko pomenute kompanije. Reci mi, da li se ta cifra od 170/180 racuna u povratnu kartu, ili je to samo jedan smer?
    U Spaniji sam bila na klasicnoj turi koju rade nase agencije, Ljoret de Mar-Barsa. Ono sto sam videla, cak i uprkos tome sto je Ljoret klasicno turisticko mesto, dopalo mi se. Isle smo par godina u Grcku (ostrva) i zaista jeste fenomenalno, ali bih ove godine malo menjale. Nekako ta varijanta ostrva nije bas jeftina, poput severnog dela Grcke, koji bih zaobisla, pa bi prostom racunicom za te iste pare mogle da odemo i u Spaniju, pod uslovom da zaobidjemo skupe aranzmane nasih agencija. Iz prethodnog posta se ne vidi adresa na kojoj bih mogla pogledati ponude, pa ako nije problem "neobavestena" :-), postavi je ponovo, ili mislis na sajt koji sam ja postavila, ali na druge lokalitete? Elem... I ja sam za varijantu auta, ali smo u problemu, vozim samo ja, pa se bojim da je to previse kilometara za jednog vozaca. O prednostima automobila, pogotovo na samom letovanju, da ne govorim. Svaki dan je razlicit, svakoga dana novi obilasci i istrazivanja, nikada dosadno.
    Javi mi da znam kad stigneš gde je to zauvek
    Ne, ne neću plakati
    Život je krug a vreme voz
    Znam doneće te!

Primećen član neobaveštena (avatar)
    Učlanjen
    13.07.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    44

Jeste,mislila sam na isti sajt Evo,ovo sam npr. našla za 2 minuta (ako bih se više udubila ko zna na šta bih sve naletetla).I pogledaj,vila za 8 osoba u fulu u junu i septembru košta 379e nedeljno!
    Jeste da je 25 km od plaže,ali ako si kolima to je 15 min vožnje,a imaš sav mogući konfor,sopstveni bazen,pa ako ideš sa dobrom ekipom,bilo da si mlađi ili npr. dve porodice sa decom,to može biti letovanje iz snova!Jeste malo zeznuto ići kolima ako je samo jedan vozač,ali eto predloga za sledeću godinu ako se iznenada pojavi još jedan

gost 67981 nije na forumu
    ...Men should never marry their muse. It ruins the illusion.
    Veoma poznat gost 67981 (avatar)
    Učlanjen
    06.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio creazy girl Pogledaj poruku
    Pretrazujuci i gledajuci raznolike ponude i aranzmane za predstojece leto, naidjoh na, vise nego povoljne, ponude za Palma de Majorku. Jednu u nizu dobrih, mozete pogledati ovde http://www.holidaylettings.co.uk/rentals/palma/21928
    Cena ovog cetvorokrevetnog apartmana je u periodu od 1. Jun *10-1. Oct *10 569 evra, za nedelju dana.
    E sad, ono sto nije povoljno, pogadjate, jesu cene prevoza do tamo. To sto sam uspela pogledati od letova iz BGD-a do Majorke nije ispod 400 evra.
    Sada... Mene zanima, da li je neko putovao tamo i postoji li neki povoljniji nacin, eventualno neka low cost kompanija... Ili tako nesto. Naravno i kako stici do takvih karata. Zahvalna sam za bilo kakvu informaciju.
    P.S.Takodje, ako neko moze preneti svoja iskustva sa letovanja u Majorci, vise bi nego dobro doslo cuti takve stvari.

...jedno moje malo iskustvo...
    ...pre 2-3 godine, htedoh da uplatim hotel preko jednog engleskog touroperatora...nazovem njihovo sedishte u Manchesteru, objasnim sve...i dobijem ljubaznan odgovor od josh ljubaznije engleskinje...Gospodine, mi smo voljni da vam prodamo ali, Vi NISTE UK resident...
    ...na to joj ja predlozhim da mogu preko mog kuma, koji je UK resident..a onda dobijem ljubazno oh, no, no, no...
    ...zato, prvo proveri da li uopshte mozhesh da platish to shto zhelish preko UK touroperatora...

Legenda Mali čičak (avatar)
    Učlanjen
    21.07.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2184

Možeš preko Temišvara... dosta je povoljnije...
    Iskustvo je najbolja skola, samo je skolarina vrlo skupa...

Elita Troja (avatar)
    Učlanjen
    05.02.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    614

Pa ja sam nesto pretrazivala od letova iz Budimpeste, ali tamo nisam nasla nista preko pomenute kompanije. Reci mi, da li se ta cifra od 170/180 racuna u povratnu kartu, ili je to samo jedan smer?
    U Spaniji sam bila na klasicnoj turi koju rade nase agencije, Ljoret de Mar-Barsa. Ono sto sam videla, cak i uprkos tome sto je Ljoret klasicno turisticko mesto, dopalo mi se. Isle smo par godina u Grcku (ostrva) i zaista jeste fenomenalno, ali bih ove godine malo menjale. Nekako ta varijanta ostrva nije bas jeftina, poput severnog dela Grcke, koji bih zaobisla, pa bi prostom racunicom za te iste pare mogle da odemo i u Spaniju, pod uslovom da zaobidjemo skupe aranzmane nasih agencija. Iz prethodnog posta se ne vidi adresa na kojoj bih mogla pogledati ponude, pa ako nije problem "neobavestena" :-), postavi je ponovo, ili mislis na sajt koji sam ja postavila, ali na druge lokalitete? Elem... I ja sam za varijantu auta, ali smo u problemu, vozim samo ja, pa se bojim da je to previse kilometara za jednog vozaca. O prednostima automobila, pogotovo na samom letovanju, da ne govorim. Svaki dan je razlicit, svakoga dana novi obilasci i istrazivanja, nikada dosadno.
    Vec ti je Vazdusasta napisala-

iz Temisvara- Wizz Air- Temisvar-Barselona
    iz Barselone- Ryanair-Barselona- Palma de Majorka

170-180 evra ti je povratna karta,naravno zavisi od vremena razervisanja. Sto ranije- to bolje.

Buduća legenda Torrente Bgd (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    534

Pedalinom...malo duze traje ali je najeftinije
    Daleko ti lepa kuca ahaahhahah

Slične teme

1. Odgovora: 95