zene! da li..

Navar

Elita
Banovan
Poruka
20.280
primecujete razliku u ponasanju i ophodjenju prema vama od muskih clanova foruma u odnosu na pre i posle kacenja fotki po ovim silnim fotke forumasa i forumasica temama?:think:
 
sve zavisi...kakve fotke neko stavlja...na kom pdf-u, koja je tamo ciljna grupa itd:D

u globalu, volim da znam kako ljudi izgledaju...zato i sama imam puno fotki ovde...i normalno je da te neko odmah drugačije "doživi" kad poveže tvoje pisanje sa slikom...:D
kad kažem drugačije, mislim kompletnije:p
 
ne mora uvek da bude tako...čak štaviše, mislim da su mnogi privlačniji dok ne okače svoju sliku...u smislu, više slobode je dozvoljeno dok zamišljamo nekog...naročito nekoga čije nam se pisanje dopada:D
tako sam ja skontala ove koji mogu da se zaljube u osobu a bez da znaju kako taj neko i izgleda:think:
 
to je osnov mog postavljanja teme...

cini se da mi muski pretpostavljamo da je zena ..lepa pa kad vidimo razocaramo se..i guess:think:
ili kako to drugacije da objasnim..:think:

( otiso sam i ja u legendu nabih preko 10 000 postova )))))
 
svi mi polazimo od sebe i onoga što volimo ili što bi voleli...tako i ovde...sviđa ti se kako neka forumašica piše i odmah je povezuješ sa slikom žene kakvu bi voleo da vidiš...i najčešće se "razočaraš"...al u samog sebe, što si previše pustio mašti na volju...naročito vi muškarci koji mnogo fantazirate:p

legendo:D

ps. i ta neka uopšte ne mora da bude neprivlačna, samo je ti nisi tako zamišljao...:D
 
to je osnov mog postavljanja teme...

cini se da mi muski pretpostavljamo da je zena ..lepa pa kad vidimo razocaramo se..i guess:think:
ili kako to drugacije da objasnim..:think:

( otiso sam i ja u legendu nabih preko 10 000 postova )))))

...to sve zavisi šta ti je prioritet kod osobe suprotnog pola uopšte.

:klap: ..čestitam ...
 
Poslednja izmena:
svi mi polazimo od sebe i onoga što volimo ili što bi voleli...tako i ovde...sviđa ti se kako neka forumašica piše i odmah je povezuješ sa slikom žene kakvu bi voleo da vidiš...i najčešće se "razočaraš"...al u samog sebe, što si previše pustio mašti na volju...naročito vi muškarci koji mnogo fantazirate:p

legendo:D

ps. i ta neka uopšte ne mora da bude neprivlačna, samo je ti nisi tako zamišljao...:D

Mnogo razočarenja ima i u realu ... mnoge stvari osobe zamisle o suprotnom polu za koje se tek kasnije pokaže da nisu baš takve ... odakle vam ideja da u realu ljudi ''pravilno'' procjenjuju osobe suprotnog pola i znaju da izaberu ''ispravno'' ... mislim da bi se onda mnogo manje pisalo baš u vezi m/ž odnosa ...
 
primecujete razliku u ponasanju i ophodjenju prema vama od muskih clanova foruma u odnosu na pre i posle kacenja fotki po ovim silnim fotke forumasa i forumasica temama?:think:

Nisam kacila svoje fotografije, pa ne mogu da pricam o postojanju, ili nepostojanju razlike, ali mislim da za one koji jesu-razlika definitivno postoji. Ljude koje sam videla na fotografijama dozivljavam nekako realnije...jer, ovako, uvek se pitas da li "neko" i ko, iza nicka postoji. Postavljanje fotografije izaziva neko cudno poverenje (cudno, jer poverenje je opasna rec na internetu) kod mene.
 

Back
Top