...zashto kazzesh guza a mislish na rch...?

Зоки

Legenda
Poruka
51.425
...evo posle dugo vremena sam se odvazzijo da otvorim jednu javnu raspravu...
...znam da tje me mnogi mushkarci osporavati a verovatno i zzene, ali moram da budem iskren prema sebi pre svega...
...daklem pitanjce je jednostavno, zashto kad smo zdrugarima/drugaricama kazzemo " ej asam icepo onu lopatu u rch" ili "kako sam mu popushila ********" ili sl, a kad smo sosobom skojom imamo odnos ( skojom bismo trebali biti iskreni) kazzemo neshto tipa " el te bolela guza kad smo sinotj vodili analnu ljubav" ili "ljubavi el ti se svidelo kako sam ti izljubila mishka"...?:rumenko:
 
...evo posle dugo vremena sam se odvazzijo da otvorim jednu javnu raspravu...
...znam da tje me mnogi mushkarci osporavati a verovatno i zzene, ali moram da budem iskren prema sebi pre svega...
...daklem pitanjce je jednostavno, zashto kad smo zdrugarima/drugaricama kazzemo " ej asam icepo onu lopatu u rch" ili "kako sam mu popushila ********" ili sl, a kad smo sosobom skojom imamo odnos ( skojom bismo trebali biti iskreni) kazzemo neshto tipa " el te bolela guza kad smo sinotj vodili analnu ljubav" ili "ljubavi el ti se svidelo kako sam ti izljubila mishka"...?:rumenko:

Kakve ovo ima veze sa iskrenoscu?Razlika je u spelling book-u..kako joj god kazes razumece te.
 
то је све ствар кутјног васпитања - кога је тата цепао у рч, тај данас цепа рчеве, коме је тата стављао мишковића у гузумицу, данас води аналну јубав

брате, све је просто, само треба посматрати систориске дистанце и учити на примерима других:)
 

Back
Top