Zasto nas HIPERAKTIVNE muskarce zene slabo shvacaju?

hmmm...pitam sad ja sebe jesam li hiperaktivnast
ponekad
ali kada sam hiperaktivan nisam povrsan, niti plitak ili nepristojan ali ni slabo fokusiran i napaljen.
naporan jesam uvek i kompetitivan i decijast :)
a neurotican... :twisted: :evil:
i zasto nije pozitivna osobina?
i zasto je potrebna medikacija?
zar nije dovoljno samo po ceo dan gledati cartoon network? :wink:
 
Bas ga preteras - APOTEKARKA!!!!!!!!!!!!!
Vidi se da nikad nisi upoznala takvog muskarca???
Za HIPERAKTIVNOST nisu potrebni nikakvi medikamentini stimulansi nego jaka volja i zelja za aktivnoscu..
Da li ti mozes da izdrzis da dnevno spavas 3-4 sata,a da normalno obavljas svakodnevne duznosti?
Sve ono sto si napisala sigurno imas kod kuce?!
Ljudi me vole,duhovit sam,znam sa ljudima,...
Radim 10-15 poslova i svi su unosni,a vecina kazu da nemogu naci posao-zato sto ga i netraze!!
Imam 7 hobija.Sviram na violini i klaviru.
Dopisujem se sa preko 3.000 ljudi sirom sveta.
 
Za mene je to potpuno normalna osoba samo sto je malo tesko biti romantican,imati vremena za vezu,imati strplenje i puno drugi stvari koje zahtevaju npr. one koje vas vole.
Ali zato covece ozeni se nekom koja voli uspesne
i koji nisu cesto kuci ili promeni nacin zivota ako hoces da te neko stvarno svati pa se tek onda ozeni.
Malo se salim ali nije to nikakav problem verujem da ih ti nadjes vise nego ovi romanticari samo nisi potpuno zadovoljan zato sto vodis takav nacin zivota gde uvek hoces da ostvaris vise od moguceg.
 
Bash naprotiv , hiper muskarce , zene i te kako dobro shvataju....(hiper je valjda ++ hipo je --)

Mada imam prijatelja koji je ++++ i josh jednog koji je ++ , i dok prvi ima problema (zovu ga Vepko) za koje mu savetujem da reshi tako sto ce imati vishe devojaka u isto vreme i tek onda im priznati (jer verujte mi nijedna ne moze da izdrzi takav tempo)
Dotle ++ nema problema , mada ga neke devojke zacudo na prvi pogled ne podnose (mislim da se na prvi pogled prepozna njegova ++) , ali mislim da drugi i treci pogled vec reshe stvar.....
Ja sebe racunam u + , mada sam cuo definiciju +/- je kad je 3/mesecu , + je 3/nedelji itd....

I brat mi je koshcat , ostrih uglova, visok , trenira kosharku , i kaze da "vole koshcate" na prvi pogled....blago koshcate.....ne copine.....
 
sssm:
Bas ga preteras - APOTEKARKA!!!!!!!!!!!!!
Vidi se da nikad nisi upoznala takvog muskarca???
Za HIPERAKTIVNOST nisu potrebni nikakvi medikamentini stimulansi nego jaka volja i zelja za aktivnoscu..
Da li ti mozes da izdrzis da dnevno spavas 3-4 sata,a da normalno obavljas svakodnevne duznosti?
Sve ono sto si napisala sigurno imas kod kuce?!
Ljudi me vole,duhovit sam,znam sa ljudima,...
Radim 10-15 poslova i svi su unosni,a vecina kazu da nemogu naci posao-zato sto ga i netraze!!
Imam 7 hobija.Sviram na violini i klaviru.
Dopisujem se sa preko 3.000 ljudi sirom sveta.
ala sa neki izlupetaše :roll: to su oni tipovi:lezi lebe da ja jedem, ustaj ćebe da ja legnem :roll: ovo je drugim rečima persona od akcije, koja ima organizatorske sposobnosti, i sve stiže da uradi :oops: takvih je malo i zato neko lupi i ostade živ :idea: više volim hiper aktivnog čoveka, nefo neku lenčugu koja po ceo dan sedi i menja kanale na TV :P da li js inertnost i lenjost bolest :?:
 
sssm:
Bas ga preteras - APOTEKARKA!!!!!!!!!!!!!
...
Sve ono sto si napisala sigurno imas kod kuce?!
Ljudi me vole,duhovit sam,znam sa ljudima,...
Radim 10-15 poslova i svi su unosni,a vecina kazu da nemogu naci posao-zato sto ga i netraze!!
Imam 7 hobija.Sviram na violini i klaviru.
Dopisujem se sa preko 3.000 ljudi sirom sveta.


:lol: A da na tih 7 dodaš i 8. - pravopis za hiperaktivne početnike
 

Back
Top