WTF?
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 84

Tema: WTF?

mala vestica nije na forumu
    ,,San je davno zaboravljena istina koju niko više ne umije da ispriča“
    Aktivan član mala vestica (avatar)
    Učlanjen
    22.03.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    67

Podrazumevano WTF?

....Imala sam prije nekolika dana situaciju da me musko udari...Izasla sam u jedan kafic sa 2 drugarice,i sa jednom drugaricom otisla u wc.Posle 2 minuta ispred wc a sam cula kako neki muskarac vristi *****,izlazite...Majku vam *****,i lupa svom snagom na vrata wc a ...Izasle smo iz wc a,i ja sam,posto mi je to uzrecica rekla WTF(what the **** ) ..On me je tu osamario.Malo je reci da sam se izgubila...Jedinica sam u porodici,malko razmazena,nikada me niko nije osamario,a ne neki gradski klosar...U bijesu sam ga opsovala,kad sam izasla iz kafica sa drugaricama on me je ponovo udario 2 puta,od jednog njegovog udarca sam i pala na zemlju...Ja sam samo otisla,nisam ga prijavila u policiju jer mu je brat policajac,ponovo,ako ga neko moj izbije i ovaj ce sa drustvom njega,ili mene (narkodiler je),i to ce ici tako u nedogled...Jos uvijek ne znam sta da radim,ne mogu ovo da iskuliram...Sta biste vi uradili?I da li biste ikada udarili zensko??
    tralala

Elita
    Učlanjen
    15.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    205

Podrazumevano Re: WTF?

Zensko ne bih udario ali to jeste za prijavu, ako je ovaj narkodiler a ovaj drugi policajac, onda mislim da se oni i ne mirisu nesto Ne verujem da brat rizikuje posao zbog idiota . Mislim da trebas da porazgovaras sa njegovim bratom .

Veoma poznat Butterfly effect (avatar)
    Učlanjen
    03.07.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    22
    Reputaciona moć
    186

Kako sta da radis? Pa prijavis slucaj policiji i dignes krivicnu prijavu zbog fizickog napada

Ja ne znam sta najvise volis da za tebe obucem, ali znam sta najvise volis da sa mene skines... by La petite Maggie

Učlanjen
    22.03.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    67

Citat Original postavio Goddess High Heels Pogledaj poruku
    Kako sta da radis? Pa prijavis slucaj policiji i dignes krivicnu prijavu zbog fizickog napada
    Kod nas ne moze to tako...Policija i ovi narko dileri su povezani,i mnogo su dobri... ....Strasno,ali istinito...Drzava nam je otisla u pm
    tralala

Elita
    Učlanjen
    15.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    205

Zainteresovan član
    Učlanjen
    03.05.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Desilo se meni da me mushko prebilo u diskoteci,u WC-u,isto nepoznati....znam kako ti je
    a i znam da su ostali p.cke j.edne i samo stoje i nishta ne rade,to mi nije jasno,kakav si ti to mushkarac gledas kako ribu lemaju i ti nishta

Iskusan NICS (avatar)
    Učlanjen
    08.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    113

sad je kasno da ga prijavljujes pitace ce te gde si do sada bila i sta si cekala
    http://thumbnails113.imagebam.com/47289/07764f472886413.jpg

Zainteresovan član
    Učlanjen
    03.05.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

u stvari,desilo mi se dva-tri puta slicna situacija..nisi ti kriva vec drugi mushkarci koji ocigledno nemaju ni malo muda da reaguju, i pi.cke ja nikad ne bih mogla,i kad sma videla da tip tuche devojku ja sam stala da je branim od njega fizicki,jer mi je to jadno

nemoj dici prijavu,maani se tih,znam da je teshko progutati ja sam uvek za osvetu,al diler je,ako je bio tolko lud da te raspali pred svetom shta bi ti tek uradio da ga prijavis

moja drugarica je isto zamalo prosla kao i ti,i taj like je danas u zatvoru,ubio svog najboljeg druga

Učlanjen
    22.03.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    67

Ja nisam mogla da vjerujem da su oni samo stajali,pi.ke...I,kasnije opravdanje jednog zasto je samo stajao,kao MA,ONA JE BILA SA NJIM U VEZI,PREVARILA GA JE,ZBOG TOGA JE ON UDARIO....Strasno... )....Ne znaju kako da opravdaju to sto su pi.ke ,pa izmisljaju price....Jesu njega drugovi drzali,kao NEMOJ,nemoj,ali niko nista konkretno nije uradio....
    tralala

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5972

A jel sada vama lakse to jes obrisani su ti shamari kad ih okarakterisete kao pichke..godinama sam po klubovima i znam devojke koje su dobijale samare kao i 99% onih koje se nikad nisu nasle u takvim situacijama
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Zainteresovan član
    Učlanjen
    03.05.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

lol znala sam da ce to reci, , veruj sve bih ja to da imam snage tukla
    al kad su te situacije u pitanju mushkarci su kukavice, mi smo u stvari mnogo jache od njih po mnogo cemu,kakav kvazi slabiji pol
    zene trebaju same da se brane od takvih
    mislim ***** kakva god da je situacija ti si mushko,ona zensko,pa makar shta da je uradila,engo se oni useru i lakse im je da se sakriju u cosak i da tebe krive
    eto,shteta shto decko nije bio sa tobom
    kazem,znam da ti je teshko da ocutish,jel kad cutis onda to ispada da si progutala takvo ponashanje,i ja sam uvek za vracanje al kazem,iako mi je mrsko,vidis da je lud,iz cista mira udariti ribu pred svetom
    Poslednji put ažurirao/la ludopileglodjekosku : 23.05.2010. u 18:44

Zainteresovan član
    Učlanjen
    03.05.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio georgejune Pogledaj poruku
    A jel sada vama lakse to jes obrisani su ti shamari kad ih okarakterisete kao pichke..godinama sam po klubovima i znam devojke koje su dobijale samare kao i 99% onih koje se nikad nisu nasle u takvim situacijama
    aj ti cuti sad
    nema niko ralzoga da nepoznatu osobu iz cista mira udari

Učlanjen
    22.03.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    67

Cekaj,ne razumijem te....?Nisu obrisani,ponos je to ....Nego sta je neko ko udari djevojku,nego *****?i neko ko stoji sa strane,nista ne uradi,a kasnije izmisli neku glupu pricu???sta je?ux,dusa ,ljubi ga majka...
    Poslednji put ažurirao/la ludopileglodjekosku : 23.05.2010. u 18:44
    tralala

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5972

Citat Original postavio LaSorcièreNoire Pogledaj poruku
    aj ti cuti sad
    Mozda je budala koje se treba kloniti i ne pokazivati zube bez pozadine
    Citat Original postavio mala vestica Pogledaj poruku
    Cekaj,ne razumijem te....?Nisu obrisani,ponos je to ....Nego sta je neko ko udari djevojku,nego pi.ka?i neko ko stoji sa strane,nista ne uradi,a kasnije izmisli neku glupu pricu???sta je?ux,dusa ,ljubi ga majka...
    Dobro jeste ali kako je sad tebi lakse..oces i sledeci put kad vidis da se neko tako ponasa..nezavisno ko mu je u blizini..TI naci pametna da komentarises..misleci da ako si zensko neces dobiti packu?
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Učlanjen
    22.03.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    67

Mozda je budala koje se treba kloniti i ne pokazivati zube bez pozadine

Dobro jeste ali kako je sad tebi lakse..oces i sledeci put kad vidis da se neko tako ponasa..nezavisno ko mu je u blizini..TI naci pametna da komentarises..misleci da ako si zensko neces dobiti packu?
    Da komentarisem??Rekla sam WTF,on nije znao sta to znaci...Mislio je da sam rekla Fuc. you,ili sta li...A,ti kazes da sam trebala da precutim samar?On me udari,ja se nasmijem..To nisam mogla,niti cu ikada moci )..
    tralala

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.10.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    37

Devojko imas li ti turpiju za nokte .Naspori ga u oko
    Pazi narko diler ne povlaci paznju na sebe taj moze samo da je neko smece koje se drogira a da bi imao za drogu prodaje onoj zadnjoj bagri ljudi.
    tako nesto bez razloga nebi uradili.Mesate narko dilere sa narkomanima.

Veoma poznat
    Učlanjen
    14.08.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Reci bratu da ga izmaltertira najstrashnije... to mu nece biti teshko.

Učlanjen
    22.03.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    67

Citat Original postavio ENADIN Pogledaj poruku
    Devojko imas li ti turpiju za nokte .Naspori ga u oko
    Pazi narko diler ne povlaci paznju na sebe taj moze samo da je neko smece koje se drogira a da bi imao za drogu prodaje onoj zadnjoj bagri ljudi.
    tako nesto bez razloga nebi uradili.Mesate narko dilere sa narkomanima.
    On je narko diler plus narkoman
    tralala

Buduća legenda Derer (avatar)
    Učlanjen
    03.08.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    18
    Reputaciona moć
    754

....Imala sam prije nekolika dana situaciju da me musko udari...Izasla sam u jedan kafic sa 2 drugarice,i sa jednom drugaricom otisla u wc.Posle 2 minuta ispred wc a sam cula kako neki muskarac vristi *****,izlazite...Majku vam *****,i lupa svom snagom na vrata wc a ...Izasle smo iz wc a,i ja sam,posto mi je to uzrecica rekla WTF(what the **** ) ..On me je tu osamario.Malo je reci da sam se izgubila...Jedinica sam u porodici,malko razmazena,nikada me niko nije osamario,a ne neki gradski klosar...U bijesu sam ga opsovala,kad sam izasla iz kafica sa drugaricama on me je ponovo udario 2 puta,od jednog njegovog udarca sam i pala na zemlju...Ja sam samo otisla,nisam ga prijavila u policiju jer mu je brat policajac,ponovo,ako ga neko moj izbije i ovaj ce sa drustvom njega,ili mene (narkodiler je),i to ce ici tako u nedogled...Jos uvijek ne znam sta da radim,ne mogu ovo da iskuliram...Sta biste vi uradili?I da li biste ikada udarili zensko??
    trebala si da kazesh bratu da mu pregleda bubrege i ostatak tela detaljno
    ALL THESE WORLDS ARE YOURS EXCEPT EUROPA. ATTEMPT NO LANDINGS THERE.

Poznat >NiNa< (avatar)
    Učlanjen
    06.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    292

Evo zamislila sam da sam na tvom mestu bila i bas sam se sad iznervirala.

Nemam pojma, smislila bih vec nesto, ali ne presla preko toga ni u ludilu.
    Na neki nacin bi vec bio na zemlji, polumrtav.

Ups

Učlanjen
    22.03.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    67

Svi pominju nekog brata,a,fino sam napisala da sam jedinica )...A,momak je zelio da to uradi sto vi govorite da uradi moj brat,ali samo cu uci u jos vece probleme,i u taj zacarani krug....Mada,on jos nije odustao od svoje ideje ...
    tralala

Ističe se CHICKYPOO LADY (avatar)
    Učlanjen
    13.02.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    65

Citat Original postavio LaSorcièreNoire Pogledaj poruku
    aj ti cuti sad
    nije da nisam na zenskoj strani i ne bih da se mesam preterano ali nije bez razloga ...opsovala je on shvatio da je njemu bilo upuceno i dodajmo tu malo bezobraznog zenskog stava param nosicem oblake ....eto samara niotkuda.....

a sad na datu temu......
    ja razumem da si verovatno dobila samar iz tvoje perspektive bez razloga ....i verovatno ces biti u pravu i ja te podrzavam.....medjutim iz njegove perspektive nije tako, drugo za prijavu kasno je malo kasno, trece nikada ne ocekuj da ce ljudi reagovati ....zentaju se a i retko ko hoce u takvim situacijama da se mesa jer ne zna u kom ste vi odnosu a imamo i one koji se nekada negde jesu umesali pa na*ebali......

a sada savet....sa subjektivnim dodatkom.....
    za pocetak posto ti znas ko je lik znaci znas ga iz kraja grada ili vec....nemoj ici na takva mesta i ako je to mesto da pretpostavim dobro mesto u kraju za pronalazenje decka, mozda gresim oprostices mi, no da nastavim da li zaista zelis da se svidis nekome ko tu bleji, sa takvim likovima, ili jos gore takvim likovima?????
    A moje iskustvo je da kada god izbije neko huskanje ili tuca obicno ima veze sa zenama a moje misljenje o tim zenama (mozda zato sto imam previse drugara pa usvojila njihovo) je da su razmazene, traze paznju, nadrkane i glume ribetine, umisljenje ili pak nevaljalice koje ocijukaju naokolo....ili jedno od toga ili sve u kompletu.... sto se muskaraca tice ne moze ona da bude lepa koliko ja mogu da budem pijan i pobijem se niokocega.... tako da cak i da ih je vise u grupi jedan je mozda krenuo sa razlogom a drugi samo krenuli za njim.... kada je solo muskarac koji zapocinje tucu ili udari zensko - pijan/trezan - da definisemo isto je... misli za sebe da je mnogo jak i dokazuje to na svakom cosku jer ga onda prati dobra reputacija kad se pridruzi coporu....
    takodje shodno iskustvu glupa ili previse ponosna je zena koja ne moze da iskanalise napetost copora i izbegne sve to / tacnije da izmanipulise da se ne pobiju oko nje, ista takva zena je i ona koja kada vec dozivi uvredu od jednog muskarca ne ume da okrene stvar tako da mu ukaze da ga nije uvredila prva ili drugim recima izvuce iz njega (cak i da jeste) izvinjenje sto je reagovao kako jeste....
    no mozda nisam upravu ali moje iskustvo se tako pokazalo do sad ....
    Poslednji put ažurirao/la CHICKYPOO LADY : 22.05.2010. u 15:44
    LJUDSKA PAMET JE OGRANIČENA, GLUPOST NIJE....

Ističe se CHICKYPOO LADY (avatar)
    Učlanjen
    13.02.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    65

i da dodam .......(sad nevezano za sve ovo sto sam vec rekla - a nadam se da nisi shvatila ko uvredu mlada si polako godine ce ti pokazati isto)......

najlakse je nekom namestiti batine samo budi svesna kome ih namestas i da li zelis kada ga isprebijaju kao macku da mu kazu zasto i osvetlaju ti obraz ili precute pa nek se misli ...pa makar i ne saznao ...ti znas dovoljno je....

ali nemoj namestati svoje drugare moja preporuka, namesti nekog ko nema veze sa tobom.... klasicno pranje ruku

a ako ne nadjes resenje ....ni drugare za batine uvek ti ostaje bejzbolka na soferku i karminom sastrane jel boli ko moj obraz

- mada to stvara nove posledice
    Poslednji put ažurirao/la CHICKYPOO LADY : 22.05.2010. u 15:42
    LJUDSKA PAMET JE OGRANIČENA, GLUPOST NIJE....

Veoma poznat Master_Chief (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    166

Sledeci put drzi jezik za zubima pa neces dobiti po nosu,diskoteka je to,ima svakakvih ljudi,nikad ne znas kako ce ko odreagovati pod dejstvom alkohola.
    To sto je taj uradio je za svaku osudu i trebala si ga odmah prijaviti.
    >ALL SYSTEMS OPERATIONAL. BEGIN...

Primećen član traumland (avatar)
    Učlanjen
    31.12.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    62

Pa vidish da je lik bio ''uradjen''..i sta ima da se muvash po javnom toaletu,pishki kuci i stavi pampur.Dobro si uradila,paljba...da l bih udario zensko?pa ako bi me zamolila,zasto ne...

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •