Puder

Jelena7:
miss:
Jelena7:
Micotakis:
Ako ne znas sta je dobro, pitaj sta je skupo!


Uverila sam se da je to cesto pogresno razmisljanje.
u nekim situacijama da,ali kod kozmetike vazi to zlatno pravilo

Da li ti stvarno verujes da ces kremama spreciti ili slucajno skinuti bore, celulit, strije i ne znam sta jos sve te kozmeticke kuce obecavaju...
Za neke stvari npr. maskare definitivno su bolje firmirane(po meni Maximeyes C.Dior) ali neke su precenjene.......
ok,ne kazem ja da lepota moze da se kupi,ali ne bi rizikovala da stavim na lice neko s*anje za 100 dinara pa da se sva ospem...
 
Nadya:
Max Factor koristim i preko dana, iako je tezak... ali, ne znam da li znate za neki sa manjom kilazom :D , za preko dana?
a onaj color adapt, znaci valja... :? videcu, mozda taj da probam..
Ej, Niveina tonirana krema je bas super! Ja koristim svetliju nijansu jer sam bleda, a sto se tice tragova... pa, u principu ni ne moras da namazes ne znam koliko, a na kraju je dobro razmazi, i eventualno visak masnoce upij papirnom maramicom.
 
Jelena7:
Koji tecni puder biste preporucili?

To nebi nikad na svoje lice stavila :wink: Bolje idi iz suncaj se par puta pa cesh da vish nece ti nishta trebati to ja licno radim i preko cele godine imam boju :P :wink: Zato mi svi i kazu da izgledam mladja nego shto jesam jer ne koristim nikakve preparate na svoje lice:P
 
To nebi nikad na svoje lice stavila :wink: Bolje idi iz suncaj se par puta pa cesh da vish nece ti nishta trebati to ja licno radim i preko cele godine imam boju :P :wink: Zato mi svi i kazu da izgledam mladja nego shto jesam jer ne koristim nikakve preparate na svoje lice:P[/quote]

Jel koristis neku kozmetiku prilikom suncanja u solarijumu?
 

Back
Top