Kako predviđate rezultate izbora 6. juna?
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 32

Tema: Kako predviđate rezultate izbora 6. juna?

Moderator Slaven777 (avatar)
    Učlanjen
    29.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    403

Podrazumevano Kako predviđate rezultate izbora 6. juna?

"Narod jer pučina i ne pamti niti zna išto, to je skup poluidiota koje svaka budala zafrkava i vuče za nos." --FORMICA

Veoma poznat
    Učlanjen
    12.06.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Kako predviđate rezultate izbora 6. juna?

http://www.nacionalnigradjanski.com/vesti/politika/ds-i-lsv-hoce-u-nacionalni-savet-madara/

DS i LSV hoće u Nacionalni savet MađaraObjavljeno 25.04.2010
    NOVI SAD – Ministarstvo za ljudska i manjinska prava dosad je proglasilo devet lista za predstojeće izbore za nacionalne savete manjina koji će se održati 6. juna, izjavila je juče za “Nacionalni građanski” državna sekretarka Aniko Muškinja-Hajnrih. Ona navodi da po jednu proglašenu listu dosad imaju Mađari, Bunjevci i Ukrajinci, po dve Vlasi, Romi i Bošnjaci.

Pare kao mamac
    Pokrajinski sekretar za upravu, propise i nacionalne manjine Tamaš Korhec izjavio je na promociji svoje knjige u Segedinu da ga ne iznenađuje što DS i LSV učestvuju u izborima, iako te partije nisu učinile mnogo za lokalne samouprave Mađara u Vojvodini. “Nacionalni savet ima svoju vrednost, jer će tamo biti i vlasti i para, a ove partije, iako nisu učinile mnogo za lokalne samouprave Mađara, sad će se gurati oko Nacionalnog saveta Mađara – rekao je Korhec. Prema njegovoj oceni, u kampanji za izbor Nacionalnog saveta Mađara DS će iskoristiti svoju poziciju kao vladajuća stranka, medijsku nadmoć i to što je blizu izvorima novca.

Brisanje ljudi
    Po svemu sudeći, u izbornoj kampanji najoštrije takmičenje će biti za ulazak u manjinski parlament Mađara, iako je sa sastavljanjem njihovog biračkog spiska bilo dosta skandala. Najpre u Subotici, gde je preko noći s biračkog spiska Mađara izbrisano oko 40 ljudi da bi se našli na biračkom spisku Bunjevaca, o čemu je Savez vojvođanskih Mađara obavestio javnost; potom u Adi, gde je pre nekoliko dana petoro ljudi dobilo rešenje da se nalaze na biračkom spisku iako se oni nisu uspisivali, pa sad nameravaju da se obrate Rodoljubu Šabiću, povereniku za zaštitu ličnih podataka.
    Prema podacima Ministarstva za ljudska i manjinska prava, na birački spisak Mađara do 19. aprila dobrovoljno se upisao 131.161 birač. Ministarstvo je proglasilo listu Saveza vojvođanskih Mađara “Mađarska sloga”, koja uključujue predstavnike SVM-a, civilnih organizacija i verskih zajednica i koju predvodi Tamaš Korhec. Na listi SVM-a je profesor međunarodnog prava Tibor Varadi, nekadašnji savetnik bivšeg lidera SVM-a Jožefa Kase.

Povratak otpisanih
    Na izborima će učestvovati i civilna organizacija “Humentis”, bliska Demokratskoj stranci, čiju će listu, kako nezvanično saznajemo, predvoditi pokrajinski sekretar za zdravstvo i funkcioner Demokratske stranke Atila Čengeri.
    Ta lista ima podršku 5.000 birača, sadrži 35 imena i biće predata u ministarstvo u utorak u 11 sati, kad će se verovatno obelodaniti i imena s liste, koja se još drže u tajnosti. Za pokretanje posebne građanske liste odobrenje je zatražio i pomoćnik novosadskog gradonačelnika Zoltan Bunjik, koji je nedavno isključen iz SVM-a. Bunjik je obavestio javnost o imenima kandidata koji će se na njegovoj građanskoj listi takmičiti za glasove mađarskih birača.
    Prema ranijim najavama, u izborima za Nacionalni savet Mađara učestvovaće i novoformirana politička partija Pokret mađarske nade, inače bliska ultradesničarskoj stranci Jobik u Mađarskoj. Informativni sajt na mađarskom jeziku Vajdašag ma navodi da iz Lige socijaldemokrata Vojvodine takođe stižu vesti o učešću u izborima, tako da postoji mogućnost da Mađari glasaju za svoj nacionalni savet birajući između nekoliko lista.
    E. Marjanov

Udarni kadar
    Osim Zoltana Bunjika, na listi bliskoj DS-u biće i Laslo Rac Sabo, čija partija u Senti nakon isključenja SVM-a iz gradske vlasti čini koaliciju s demokratama, zatim novosadski advokat Enike Veg, dr Đerđ Šaš, profesor Rudolf Kastori, učiteljica Čila Mešter-Kuti, producent Zoltan Šuranji, student Kristina Peter, dr Ferenc Čanji, dekan Tehnološkog fakulteta prof. dr Zoltan Zavargo, inženjeri Andrea Varga i Đerđ Ančanj, nastavnik folklora Željko Kiš i profesor Janoš Viola.

Не може да прође избор за председника кућног савета оближње зграде, а да ДС не утиче на изборни процес.
    Иначе ови избори су добра ствар за унапређење положаја националних мањина.
    Типујем на Мађарску слогу, док код Грка и Словака не бих умео да проценим, за остале не знам. Драго ми је да су се Грци укључили у овај процес.
    Занимљиво је видети да је кандидовано 6 украјинских листа.
    Немци немају ни једну листу.
    Углавном, највећа неизвесност се очекује на бошњачким изборима, поготово после кандидатуре листе око Муамера Зукорлића.
    Poslednji put ažurirao/la gost 186118 : 22.05.2010. u 02:26

Veoma poznat Enchanted (avatar)
    Učlanjen
    07.11.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    144

Nemam pravo glasa na ovim izborima pošto nisam manjina ali mislim da izbori ne bi trebalo da se održe dok se ne spreče manipulacije koje postoje u spiskovima kandidata za nacionalne savete. Da se razumemo, reč je o plaćenim funkcijama, zbog čega su se mnogi Srbi izjasnili kao manjine i prijavili na određene liste. Svako ima pravo da se oseća kako želi i da se izjašnjava kako želi ali mislim da bi bilo pošteno da se na ovim manjinskim listama nađe neko ko je poreklom zaista manjina i kome su barem roditelji manjina (da ne gledamo sada celo porodično stablo) a ne neko ko je pre mesec dana odlučio da prestane da bude Srbin zbog novca. Nisam sigurna da će oni moći da razumeju i prepoznaju problem određenih manjinskih zajednica a još manje da im pomognu tako da mi sve ovo liči na ono kraduckanje u RIK-u.

O čemu govorim :
    Aškalije za bolje sutra - Aleksandar Krstić
    Helenizam uz srpstvo - Ilija Spasojević, Branimir Mišić, Ratko Đorđević, Uroš Marković, Nikola Vidaković, Pavle Vujasić
    I tako dalje, i tako dalje ... konkretno za ove Aškalije znam da nisu imali dovoljno zainteresovanih pa su primali bilo koga ko hoće a to, po mom mišljenju, samo po sebi urušava ideju nacionalnih saveta.

Druga zamerka : zašto su poslanici na ovim listama? Malo li posla imaju bez ovoga? Pretpostavljam da ne mogu da budu plaćeni kad već imaju poslaničke plate ali svejedno je neumesno da se i ovde nameću. Na brzaka sam pregledala liste, videla jedno 10 poznatih imena ... čemu to?

Gazija nije na forumu
    Nije bitno sa koje si strane drug,ako im i danas verujes, onda si lud
    Iskusan Gazija (avatar)
    Učlanjen
    01.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    98

Ovde se vec sprovodi opasna kampanja povodom ovih smijesnih izbora ... Na izborima za Bosnjacki nacionalni savjet najverovatnije ce poberiti Bosnjacka kulturna zajednica, na celu sa muftijom Muamer ef. Zukorlicem, tu su jos i Bosnjacki preporod, i jos jedna , zaboravio sam joj ime ...

Bas onako kampanja , ko za parlamentarne izbore, plakati i slicno, prave se mitinzi , iako vecini ljudi nije jasno ni za sta glasa, hajd nema veze

Učlanjen
    29.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    403

Citat Original postavio Gazija Pogledaj poruku
    Ovde se vec sprovodi opasna kampanja povodom ovih smijesnih izbora ... Na izborima za Bosnjacki nacionalni savjet najverovatnije ce poberiti Bosnjacka kulturna zajednica, na celu sa muftijom Muamer ef. Zukorlicem, tu su jos i Bosnjacki preporod, i jos jedna , zaboravio sam joj ime ...

Bas onako kampanja , ko za parlamentarne izbore, plakati i slicno, prave se mitinzi , iako vecini ljudi nije jasno ni za sta glasa, hajd nema veze
    Pa nema još jedne, samo te tri.

P.S. Ko su ti iz tzv. 'Bošnjačkog preporoda'?
    "Narod jer pučina i ne pamti niti zna išto, to je skup poluidiota koje svaka budala zafrkava i vuče za nos." --FORMICA

Buduća legenda Alekasandar3 (avatar)
    Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    muški
    Second Star to the Right and Straight on 'Til Morning
    Tekstova u blogu
    80
    Reputaciona moć
    743

Citat Original postavio Slaven777 Pogledaj poruku
    Па Савезници ће да се искрциају на плажама Голд, Џуно, Сорд и Омаха.
    Немци ће да буду збуњени јер ће да их очекују код Калеа.

Gazija nije na forumu
    Iskusan Gazija (avatar)
    Učlanjen
    01.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    98

Pa nema još jedne, samo te tri.

P.S. Ko su ti iz tzv. 'Bošnjačkog preporoda'?
    Pa BKZ, Preporod i jos jedna , toj trecoj sam zaboravio ime ... Inace , onako da uprostim, BKZ je muftijina, Preporod je Ljajiceva, i ova treca je Suljova opcija ... Ovdje mu to dodje nekako kao Bosnjacki sandzacki izbori, kao izbori Bosnjaka u Sandzaku, tako nekako narod gleda na to ...Verovatno ce pobediti muftija, ali mislim da ce veoma malo odluciti ...Takodje mislim da ce izlaznost biti veoma losa , osim ako ne budu vukli ljude na biracka mesta ...

Učlanjen
    29.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    403

Pa BKZ, Preporod i jos jedna , toj trecoj sam zaboravio ime ... Inace , onako da uprostim, BKZ je muftijina, Preporod je Ljajiceva, i ova treca je Suljova opcija ... Ovdje mu to dodje nekako kao Bosnjacki sandzacki izbori, kao izbori Bosnjaka u Sandzaku, tako nekako narod gleda na to ...Verovatno ce pobediti muftija, ali mislim da ce veoma malo odluciti ...Takodje mislim da ce izlaznost biti veoma losa , osim ako ne budu vukli ljude na biracka mesta ...
    Dobro, barem konačno da vidimo taj Ljajić-Ugljanin duel i da vidimo ko je jači.

Osim toga, dobro je što se i ti 'vjernici' kandiduju, zato što Ugljanin više neće moći govoriti protiv njih ako pobijede kao što ti predviđaš - zar ne?

P.S. Kako Rasim Ljajić može u isto vrijeme biti predsjednik dvije političke stranke?!?

Gazija nije na forumu
    Iskusan Gazija (avatar)
    Učlanjen
    01.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    98

Dobro, barem konačno da vidimo taj Ljajić-Ugljanin duel i da vidimo ko je jači.

Osim toga, dobro je što se i ti 'vjernici' kandiduju, zato što Ugljanin više neće moći govoriti protiv njih ako pobijede kao što ti predviđaš - zar ne?

P.S. Kako Rasim Ljajić može u isto vrijeme biti predsjednik dvije političke stranke?!?
    Prema istrazivanju "Stratedzik marketinka" u periodu od 01.05.2010 do 10.05.2010 godine , ukoliko bi izbori bili sutra najvise glasova bi dobio BKZ - 53%,druga bi bila Bosnjacka lista sa 18 % , a treca lista Preporod sa 11% podrske... Ne bi glasalo 18 % ...

P.S. Ne trazi link, ovo sam dobio SMS-om

Pa formalno , nije on niti kandidat niti neka funkcija u Preporodu, ali je svima jasno da on stoji iza toga ...

Učlanjen
    29.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    403

Prema istrazivanju "Stratedzik marketinka" u periodu od 01.05.2010 do 10.05.2010 godine , ukoliko bi izbori bili sutra najvise glasova bi dobio BKZ - 53%,druga bi bila Bosnjacka lista sa 18 % , a treca lista Preporod sa 11% podrske... Ne bi glasalo 18 % ...

P.S. Ne trazi link, ovo sam dobio SMS-om

Pa formalno , nije on niti kandidat niti neka funkcija u Preporodu, ali je svima jasno da on stoji iza toga ...
    Znači, ti očekuješ takve procente?

Kako je moguće da Bošnjaci i Muslimani u Srbiji glasaju za one koje ustvari ne podržavaju i da se nije javila nikakva treća alternativa, kao tu sada?

Ma ne, govorim o činjenici da je on predsjednik i Socijaldemokratske partije Srbie i Sandžačke demokratske partije. Mislim da je u pitanju jedan unikat, jedinstveni slučaj u cijelome svijeti i da još jednog takvog nema.

Domaćin мирјана б. (avatar)
    Učlanjen
    03.04.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    217

ајмо,зовите Клеопатру
    100% погађа

Domaćin strani placenik bre (avatar)
    Učlanjen
    09.04.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    71

Manipulises.
    Ja sam Bugarin i da nije bilo ove teme ne bih ni znao kad su ti izbori.
    Politicari su sljam.

Gazija nije na forumu
    Iskusan Gazija (avatar)
    Učlanjen
    01.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    98

Znači, ti očekuješ takve procente?

Kako je moguće da Bošnjaci i Muslimani u Srbiji glasaju za one koje ustvari ne podržavaju i da se nije javila nikakva treća alternativa, kao tu sada?

Ma ne, govorim o činjenici da je on predsjednik i Socijaldemokratske partije Srbie i Sandžačke demokratske partije. Mislim da je u pitanju jedan unikat, jedinstveni slučaj u cijelome svijeti i da još jednog takvog nema.
    Ne bre, takve procente verovatno ocekuje narucilac ankete, u toku je predizborna kampanja i smaraju SMS-ovima, i posto me dosta njih zna, poslali su i meni jedan sms, te sadrzine, sto sam ti na brzaka prepisao ...

Učlanjen
    29.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    403

Ne bre, takve procente verovatno ocekuje narucilac ankete, u toku je predizborna kampanja i smaraju SMS-ovima, i posto me dosta njih zna, poslali su i meni jedan sms, te sadrzine, sto sam ti na brzaka prepisao ...
    A tvoja procjena je...?

Gazija nije na forumu
    Iskusan Gazija (avatar)
    Učlanjen
    01.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    98

A tvoja procjena je...?
    Moja procjena je da ce pobjediti ko sprovede bolju kampanju ... Najverovatnije i hoce muftija, ali ne sa 58% , vec sa dosta manje ali pojedinacno najvise ...
    Pazi to su sve mali gradovi, tako da tu dosta rade i rodbinsko - prijateljske veze , lobiranje po kucama i slicno ... Ovo bi vise bio obracun izmedju Zilkiceve i Zukorliceve struje, tako da ce najverovatnije Zukorlic pobediti, mozda nisam objektivan jer poznajem dosta ljudi iz BKZ ( u Prijepolju , da se ogradim ) pa sam najvise i upoznat sa njihovim aktivnostima ...

Učlanjen
    29.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    403

Moja procjena je da ce pobjediti ko sprovede bolju kampanju ... Najverovatnije i hoce muftija, ali ne sa 58% , vec sa dosta manje ali pojedinacno najvise ...
    Pazi to su sve mali gradovi, tako da tu dosta rade i rodbinsko - prijateljske veze , lobiranje po kucama i slicno ... Ovo bi vise bio obracun izmedju Zilkiceve i Zukorliceve struje, tako da ce najverovatnije Zukorlic pobediti, mozda nisam objektivan jer poznajem dosta ljudi iz BKZ ( u Prijepolju , da se ogradim ) pa sam najvise i upoznat sa njihovim aktivnostima ...
    A šta će biti oko post-izbornih koalicija?

Učlanjen
    29.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    403

Zaista, pobijedili Zukorlic i njegova Islamska zajednica. Samo nije sigurno hoce li sami imati vecinu u nacionalnom savjetu, jer ako nece, onda ce biti veliko pitanje ko ce imati vecinu i moguce je da se ove dvije druge liste ujedine protiv ove prve.

Po mom misljenju to je pomalo lose - jedan vjerski poglavar je nosilac izborne liste...

Aktivan član
    Učlanjen
    03.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    62

Čiplić: Muftija ima pravo na kandidaturu

apr 25th, 2010

Ministar za ljudska i manjinska prava Svetozar Čiplić je ocijenio da je kandidatura muftije Muamera ef. Zukorlića prirodna i dopuštena aktivnost.

Na pitanje da li je kandidatura muftije Zukorlića za Nacionalni savjet Bošnjaka nedopustivo miješanje Islamske zajednice u politiku, Čiplić je rekao da je prirodno da lideri u okviru jedne nacionalne manjine požele da se uključe u život svoje zajednice kroz izbore za savjete.

„Tako je i pojavljivanje muftije Zukorlića očekivana i dopuštena aktivnost. Uostalom, veliki broj nacionalnih manjina koje su prijavile izborne liste imaju kandidovane i vjerske lidere na njima“, rekao je Čiplić.

Tako samo naprimjer u proglašenoj listi „Mađarska sloga“ ima četiri visoka velikodostojnika crkava, a to su:

1. Ladislav Nemet – biskup
    2. Ištvan Čete Semeši – episkop
    3. Arpad dolinski – evangelistički biskup
    4. Endre Horvat – RTK svećenik

http://sandzakpress.net/ciplic-muftija-ima-pravo-na-kandidaturu
    http://www.arapsko-proljece.info

Iskusan Battlecat (avatar)
    Učlanjen
    12.04.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    123

Нисам ни знао да су избори

Učlanjen
    29.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    403

* Бошњачка културна заједница - БКЗ - Муфтија Муамер еф. Зукорлић - 26.212 - 48,4% - 17

* Бошњачка листа - 20.225 - 37,35% - 13

* Бошњачки препород - 7.717 - 14,25% - 5

Prilicno nezgodno izgleda situacija, Islamskoj zajednici u Srbiji nedostaje samo 1 mandat da kontrolise vecinu, sto znaci da je za dlaku omasila. Prateci razvoj situacije - (1) cinjenicu da je izmedju SDA S i SDP doslo do potpisivanja sporazuma pomirenja, (2) cinjenicu da su SDP i Bosnacka lista u koaliciji, (3) cinjenicu da je Bosnjacka lista najveci suparnik Bosnjackom preporodu, kao i (4) cinjenicu da se Rasim Ljajic ogradio od Muamera Zukorlica - pretpostavljam da ce ovo biti "radikalska pobjeda" i da ce Zukorlicev "kulturni pokret" ostati u opoziciji i nece imati uticaja, dok ce 2. i 3. lista sklopiti sporazum o djelovanju u okviru nacionalnog savjeta.

Ono sto mene sada zanima jeste - kako Rasim Ljajic poslije ovih izbora moze sebe zvati legitimnim predstavnikom Bosnjaka i (narodnosnih) Muslimana u Srbiji?

Veoma poznat
    Učlanjen
    12.06.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    0

Честитам Мађарској слози на победи на мађарским изборима, мислим да су они аутентичан представник Мађара и највећи заштитник интереса њихове националне заједнице.

mar_comm nije na forumu
    Читам ... чудим се !!! Глупост границе нема !!!
    Elita
    Učlanjen
    15.06.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    11
    Reputaciona moć
    449

*

Ono sto mene sada zanima jeste - kako Rasim Ljajic poslije ovih izbora moze sebe zvati legitimnim predstavnikom Bosnjaka i (narodnosnih) Muslimana u Srbiji?
    Па питај га,
    хоћеш број телефона ???

"Коме закон лежи у топузу,
    трагови му смрде нечовијештвом ..."

mar_comm nije na forumu
    Читам ... чудим се !!! Глупост границе нема !!!
    Elita
    Učlanjen
    15.06.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    11
    Reputaciona moć
    449

И да ја тебе нешто питам :

- Шта је писац хтео да каже овим - (narodnosnih) Muslimana ????
    "Коме закон лежи у топузу,
    трагови му смрде нечовијештвом ..."

Gazija nije na forumu
    Iskusan Gazija (avatar)
    Učlanjen
    01.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    98

* Бошњачка културна заједница - БКЗ - Муфтија Муамер еф. Зукорлић - 26.212 - 48,4% - 17

* Бошњачка листа - 20.225 - 37,35% - 13

* Бошњачки препород - 7.717 - 14,25% - 5

Prilicno nezgodno izgleda situacija, Islamskoj zajednici u Srbiji nedostaje samo 1 mandat da kontrolise vecinu, sto znaci da je za dlaku omasila. Prateci razvoj situacije - (1) cinjenicu da je izmedju SDA S i SDP doslo do potpisivanja sporazuma pomirenja, (2) cinjenicu da su SDP i Bosnacka lista u koaliciji, (3) cinjenicu da je Bosnjacka lista najveci suparnik Bosnjackom preporodu, kao i (4) cinjenicu da se Rasim Ljajic ogradio od Muamera Zukorlica - pretpostavljam da ce ovo biti "radikalska pobjeda" i da ce Zukorlicev "kulturni pokret" ostati u opoziciji i nece imati uticaja, dok ce 2. i 3. lista sklopiti sporazum o djelovanju u okviru nacionalnog savjeta.

Kao sto sam i predvideo, pobeda BKZ-a ...
    Skoro sam pricao sa jednim likom iz SDP-a , i bas sam ga pitao o muftiji i vezi sa njima, i rekao mi je da oni i dalje saradjuju, nisu u nekom sukobu, ali da je muftija hteo da se oproba sam ovaj put ...
    Taj sporazum izmedju SDA i SDP o pomirenju, to je vise bio za narod , a da je tu nekog iskrenog pomirenja bilo cisto sumnjam, samo eto, sto su prekinuli sa sukobima ...
    Najveci rivalitet i jeste izmedju SDA i SDP, i to ce biti najveci problem ako budu resili da saradjuju, u sta cisto sumnjam, moja prognoza je da ce se udruziti SDP i muftijin BKZ ...

Ostaje nam da vidimo ...

Sto se tice Rasima Ljajica, pa ima pravo da se naziva i dalje, ipak smatram da ima vecinsku podrsku u Sandzaku, kao politicar ... Dok bude li muftija resio da se oproba na nekim lokalnim, parlamentarnim izborima, bojim se da nece imati ni priblizne rezultate slicne ovima ...
    Ipak , ovo je bila stvar Bosnjackog nacionalnog vijeca, koje se tice uglavnom samo muslimana i Bosnjaka, zato je muftija i dobio ovoliku podrsku ...
    A vec , prava politika, mislim da ne bi ni slicno prosao ...

Učlanjen
    29.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    403

Citat Original postavio mar_comm Pogledaj poruku
    И да ја тебе нешто питам :

- Шта је писац хтео да каже овим - (narodnosnih) Muslimana ????
    Pa mislim na Muslimane po nacionalnosti.

Slične teme

1. kako do pravog izbora
    Autor mari mari u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 72
    Poslednja poruka: 24.09.2008., 22:23
  2. Odgovora: 102
    Poslednja poruka: 20.06.2008., 22:14
  3. Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 04.02.2008., 02:12
  4. Odgovora: 119
    Poslednja poruka: 03.10.2007., 14:11
  5. Gde da vidin rezultate izbora u mojoj opstini?
    Autor ssrdjansto u forumu Politika
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 22.01.2007., 18:27

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •