Biznismen „pod gasom“ u Skupštinu

И наравно, странка из које је ова бараба, неће да га избаци, него ће такве да негује и чува.
А овај пандур исто да добије отказ зато што му није наплатио казну и одмах га искључио из саобраћаја.
 
Jel' zna neko kako se dotični zove...??Oni znači u skupštini dovode prostitutke,oblokavaju se,voze preko stepenica....sve to mi plaćamo....mislio sam da je to neko ozbiljno mesto kad ono kupleraj sa pijancima....šta nam još treba da vidimo ko vodi ovu državu???
A pandura treba suspendovati ili mu dati otkaz...pijanca mora da isključi iz saobraćaja!!!
Pa gde je novi ZLOBS??Za koga je pisan ako se ne primenjuje???
 
Jedan prosecan dan srpkog poslanika u parlamentu...dodje kada ustane u podne u skupstinu i sedi tamo nekih 1h,onda ode da se ozdere do resotrana za male pare,vrati se nazad i na lap topu visi na facebok-u gledajuci provokativne slike :D dok slusa kolege kako zvalave sa govornice...

zatim trazi repliku da bi malo stajao jer mu je dupe utrnulo od sedenja.I posle svega toga pozove neku kuravu u skupstinu da je otrese i iskali nezadovoljstvo u njoj jer ga je isprozivao sa skupstinske govornice kolega :sad2:

cela skupstina je je svinjac pun stoke...treba ih tamo zatvoriti i da se medusjobno istrebe.Postaviti kamere i od toga napraviti show program :cool:
 
Jel' zna neko kako se dotični zove...??Oni znači u skupštini dovode prostitutke,oblokavaju se,voze preko stepenica....sve to mi plaćamo....mislio sam da je to neko ozbiljno mesto kad ono kupleraj sa pijancima....šta nam još treba da vidimo ko vodi ovu državu???
A pandura treba suspendovati ili mu dati otkaz...pijanca mora da isključi iz saobraćaja!!!
Pa gde je novi ZLOBS??Za koga je pisan ako se ne primenjuje???

Huh... pa skoro svaki normalan muskarac masta o tome da u krevetu pored sebe ima prostitutku. Takodje dobar dio muske populacije voli da se obloce. Mnogi vole i da divljaju u saobracaju.

Poslanici nisu bezgresni. Oni su obicni smrtnici kao i mi.
 
Logicno..
em sto je stojadin u stvari Zastava 101 koja se proizvodila u Kragujevcu - Srbija, em sto je letio prema Saboru - kao kamikaza.

ja mislim da je stvarno bio neki Srbin recimo u tom stojadinu i isao da digne njihov sabor da mi mu Hrvati posle digli spomenik tamo u centru ZG-a :mrgreen: isto i da je recimo situacija sa nekim Hrvatom ovde u BG-u da jurisa sa ekplozivom ka skupstini i boom...ja "srbocetnik" bih ga prvi izljubio 3 puta :rtfm::mrgreen:
 
Poslednja izmena:
SNS, Mileta Poskurica, poslanik SNS-a i profesor na Kliničkom centru u Kragujevcu??:dash::dash::dash:

Ovaj?
Prof. Dr
poskurica%20mileta.jpg

Novi ministar zdravstva u najavi, rakija leci sve bolesti.
 

Back
Top