Ljubomorna kucka? Ili nesto drugo?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gazela

Veoma poznat
Poruka
10.256
Danas odem do jednog butika da kupim nekih par bluza...I posto uvek sve isprobavam, lepo uzmem te tri bluze, odem u kabinu i sve ih isprobam..Ali da bih videla kako mi stoje morala sam svaki put da izadjem iz kabine i odem do ogledala koje se nalazi kod kase. Nisam ni primetila da je sve vreme u butiku bila jedna meni nepoznata devojka slatkog lica, ali zdepasta ....Kad sam sve isprobala uzmem ja te bluze i pritom vidim dve haljine koje su apsolutno strava. Kao da su sivene za moje telo. Uzmem ja i njih da probam, izadjem napolje, a devojka me sve vreme gleda...I tad gazda meni kaze: "Nema potrebe da probas, sta god obuces lepo ce da ti stoji jer si bas zgodna"...Ova samo cuti i stoji...I obucem se ja i stavim haljine na pult i kazem samo jos nesto da vidim do izloga, pa cu da odlucim da li cu i haljine..I tek sto sam izasla ta devojka je uzela sve ono sto sam ja kupila i trazila da proba, a zatim i obe haljine. Da bi na kraju uzela usku, kratku, belu haljinu, koja je meni fenomenalno stajala i ladno je kupila dok sam ja ulazila..I onda je lepo otisla rekavsi mi: "Svaka cast na telu"..Ja sam pozelenela jer je to bila jedina takva bela haljina, a gazda je rekao "Uzela je iz inata haljinu da je ti ne kupila"..Sto je i meni bilo jasno..Ali mi nije jasno sta je to nju toliko pogodilo kad se i ne poznajemo, a osim toga slatka je, nije neka ruznjaca..Na kraju je gazda narucio novu, identicnu haljinu za mene, ali sam ja sve vreme bila nadrndana zbog te ludace...Jel normalno to sto je uradila? I sta je htela da postigne tim?
 
Razumem ja da si ti ljuta zbog haljine,ali po meni je kriv gazda.
Sto joj nije rekao - izvini sacekaj da vidim da li ce ova devojka da kupi.
Kad si vec kupila 2,3 bluze sto je morao da bude alav odmah da proda i tu haljinu.Koju bi ti verovatno kupila...
 
Cekaj,
kako je moguce da je devojka uzela da proba ono sto si ti kupila? :eek:

ne ono sto sam ja kupila, nego istu tu odecu koje je bilo jos..ALi je trazila samo one stvari koje sam ja probala...A ta bela haljina je bila jedina..I pritom je ona sigurno nece nositi..Vidim to po nacinu odevanja, nosila je neku siroku trenerku, neke sarene patike i neki dzemper koji doseze do kolena, verovatno da bi prikrila veliko dupe...
 
Poslednja izmena:
I ta devojka ne mora da bude ljubomorna kucka.Svidela joj se haljina na tebi i kupila je. Nije je otela iz prodavnice. A on sto ti je rekao da je iz inata...Pa nego sta ce da ti kaze kad je prodao tebi ispred nosa.

Znas sta, pored toliko odece zena trazi iskljucivo komade koje sam ja probala? Meni je to nenormalno...I na kraju kaze "Da ti nije stajala tako dobro ne bih je ja nikad ni kupila"
 
Razumem ja da si ti ljuta zbog haljine,ali po meni je kriv gazda.
Sto joj nije rekao - izvini sacekaj da vidim da li ce ova devojka da kupi.
Kad si vec kupila 2,3 bluze sto je morao da bude alav odmah da proda i tu haljinu.Koju bi ti verovatno kupila...

Što je gazda kriv?! On je čovek trgovac i ko se prvi isprsi za lovu, roba je njegova...ona se mnogo premišljala -ova je bila odlučnija i to je to...nema tu neke folozofije.:manikir:
 
Danas odem do jednog butika da kupim nekih par bluza...I posto uvek sve isprobavam, lepo uzmem te tri bluze, odem u kabinu i sve ih isprobam..Ali da bih videla kako mi stoje morala sam svaki put da izadjem iz kabine i odem do ogledala koje se nalazi kod kase. Nisam ni primetila da je sve vreme u butiku bila jedna meni nepoznata devojka slatkog lica, ali zdepasta ....Kad sam sve isprobala uzmem ja te bluze i pritom vidim dve haljine koje su apsolutno strava. Kao da su sivene za moje telo. Uzmem ja i njih da probam, izadjem napolje, a devojka me sve vreme gleda...I tad gazda meni kaze: "Nema potrebe da probas, sta god obuces lepo ce da ti stoji jer si bas zgodna"...Ova samo cuti i stoji...I obucem se ja i stavim haljine na pult i kazem samo jos nesto da vidim do izloga, pa cu da odlucim da li cu i haljine..I tek sto sam izasla ta devojka je uzela sve ono sto sam ja kupila i trazila da proba, a zatim i obe haljine. Da bi na kraju uzela usku, kratku, belu haljinu, koja je meni fenomenalno stajala i ladno je kupila dok sam ja ulazila..I onda je lepo otisla rekavsi mi: "Svaka cast na telu"..Ja sam pozelenela jer je to bila jedina takva bela haljina, a gazda je rekao "Uzela je iz inata haljinu da je ti ne kupila"..Sto je i meni bilo jasno..Ali mi nije jasno sta je to nju toliko pogodilo kad se i ne poznajemo, a osim toga slatka je, nije neka ruznjaca..Na kraju je gazda narucio novu, identicnu haljinu za mene, ali sam ja sve vreme bila nadrndana zbog te ludace...Jel normalno to sto je uradila? I sta je htela da postigne tim?

ochigledno je da toj zeni komplet deset puta bolje stajao nego tebi
a kupac samo hoce da proda dva komada i zaradi josh vishe..i toj drugoj kojoj stoji super pa je na tu foru navatao i tebi kojoj i ne bash al te uvatio na exkluzivu dok"narucheno"stoji odavno pod tezgom lol
ljutnja i sujeta su razmuljive ali ulozi bar minimalan napor da budesh veci chovek
tema ne pomaze
 
Znas sta, pored toliko odece zena trazi iskljucivo komade koje sam ja probala? Meni je to nenormalno...I na kraju kaze "Da ti nije stajala tako dobro ne bih je ja nikad ni kupila"

Pa sta,ti si joj dosla kao lutka ona iz izloga.
Meni je to simpaticno. Jednom sam bila sa deckom u prodavnici i probam neku haljinu preko ostalih stvari,ko ce cekati red za kabinu. Devojka snimila haljinu i ide za nama.ceka gde cu da je ostavim. I uze posle toga i kupi. Meni bilo bas simpaticno,smejali smo se decko i ja.
 
Pa svoju ćeš haljinu dobiti, a žena je odala priznanje,
(na svoj način, istina)
ne samo tvojoj super liniji, nego i tvom ukusu.
Čak, nije stisla zube da prećuti ni činjenicu da je tek nakon tvog izbora poželela baš tu haljinu.
Dakle, ljubomorna da, kučka ipak ne, a ti kući pevajući

Ima lepih žena i lepih žena,
ali bez daha, uglavnom, ostavlja samo jedna vrsta - kad je u lepoj ženskoj liniji upakovan pozitivac
 
Danas odem do jednog butika da kupim nekih par bluza...I posto uvek sve isprobavam, lepo uzmem te tri bluze, odem u kabinu i sve ih isprobam..Ali da bih videla kako mi stoje morala sam svaki put da izadjem iz kabine i odem do ogledala koje se nalazi kod kase. Nisam ni primetila da je sve vreme u butiku bila jedna meni nepoznata devojka slatkog lica, ali zdepasta ....Kad sam sve isprobala uzmem ja te bluze i pritom vidim dve haljine koje su apsolutno strava. Kao da su sivene za moje telo. Uzmem ja i njih da probam, izadjem napolje, a devojka me sve vreme gleda...I tad gazda meni kaze: "Nema potrebe da probas, sta god obuces lepo ce da ti stoji jer si bas zgodna"...Ova samo cuti i stoji...I obucem se ja i stavim haljine na pult i kazem samo jos nesto da vidim do izloga, pa cu da odlucim da li cu i haljine..I tek sto sam izasla ta devojka je uzela sve ono sto sam ja kupila i trazila da proba, a zatim i obe haljine. Da bi na kraju uzela usku, kratku, belu haljinu, koja je meni fenomenalno stajala i ladno je kupila dok sam ja ulazila..I onda je lepo otisla rekavsi mi: "Svaka cast na telu"..Ja sam pozelenela jer je to bila jedina takva bela haljina, a gazda je rekao "Uzela je iz inata haljinu da je ti ne kupila"..Sto je i meni bilo jasno..Ali mi nije jasno sta je to nju toliko pogodilo kad se i ne poznajemo, a osim toga slatka je, nije neka ruznjaca..Na kraju je gazda narucio novu, identicnu haljinu za mene, ali sam ja sve vreme bila nadrndana zbog te ludace...Jel normalno to sto je uradila? I sta je htela da postigne tim?

sta pustila si je tek tako da izadje? da sam ja bila na tvom mestu letelo bi perje :evil:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top