VIDEO: Rusi ispituju zarobljene pirate

Хаха, онај што је добио метак по сред дупета кукумаче и показује на рану, а Рус наставља да броји заплењене пушке. Њега су пустили да искрвари а ове остале је прогутало море, тако да је можда и боље прошао.
 
1. Dvadeset pirata na jednom ribarskom brodu sa 7 automatskih pusaka uskladistenih u unutrasnjosti brodica i 3 pistolja.

2. Da se radilo o napadu na ruski brod vjerovatno bi vec neko od pirata drzao automatske puske u rukama.

... upisite nelogicnosti sami.


ostatak video zapisa nije potrebno komentarisati.
 
Hm... nase oci jesu vidjele da rus iznosi AP-ove iz unutrasnjosti ribarskog broda.
Steta sto ne postoji snimak prilaska ruskog broda tom ribarskom brodicu i sam ulazak na isti.
Snimak nista ne pokazuje.

Напиши лепо демокрацијски,да граџани разуму......
Пијани Руски специјалци потопили Сомалијски рибарски брод.
 
Taj ruski snimak se ne razlikuje od ovog ni po cemu.


Ма јасно је мени да би медијски западни стручњаци боље одрадили.Имали смо довољно прилика уверити се у то.
Јасно је такође да би снимили привођење,читање права,адвокате и у Гвантамо.
Јавност одушевљена демокрацијским вриједностима и владавином људских права.
Овако чињенице говоре у корист јадних рибара.Група осијоних Руских СПЕНАЗ јединица дивља океанским пространствима,потура пушчерине рибарима и потапа их.
Сасвим довољно за згроженост граџана навиклих на једини систем вредности.
 
Ма јасно је мени да би медијски западни стручњаци боље одрадили.Имали смо довољно прилика уверити се у то.
Јасно је такође да би снимили привођење,читање права,адвокате и у Гвантамо.
Јавност одушевљена демокрацијским вриједностима и владавином људских права.
Овако чињенице говоре у корист јадних рибара.Група осијоних Руских СПЕНАЗ јединица дивља океанским пространствима,потура пушчерине рибарима и потапа их.
Сасвим довољно за згроженост граџана навиклих на једини систем вредности.

Da, zapadni medijski strucnjaci bi to sasvim sigurno bolje odradili i montirali.

Nesumnjivo je da postoje pirati a koliko mi se cini u ovom slucaju se radi o somalijskim piratima.

Moj prijatelj, inace zapovjednik broda sto bi prost граџанин rekao kapetan laџe, je bio izlozen napadu i pucnjavi pirata na njegov brod u nigerijskim vodama koje su na neki nacin pod protektoratom USA.
Vjerovali ili ne ...pirati obicno kradu konope kojim se brodovi vezuju i ostalo sto se nadje na palubi.
 

Back
Top