NIS-NAFTAGAS
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: NIS-NAFTAGAS

Početnik
    Učlanjen
    02.07.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Thumbs up NIS-NAFTAGAS

Interesuje me misljenje ljudi sta ce se desiti sa ovom jos uvek velikom kompanijom posle prodaje ruskom partneru?Sta ce se desiti sa akcijama NIS?Posto ja radim u toj kompaniji cuo sam dosta misljenja(pesimisticka).

KianyRiws nije na forumu
    Jedina stvar koja je potrebna za trijumf zla jeste da dobri ljudi ne urade ništa. Edmund Burke
    Ističe se KianyRiws (avatar)
    Učlanjen
    17.11.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    93

Podrazumevano Re: NIS-NAFTAGAS

Od dolaska Putina i njegovih ljudi na celo Rusije,Rusija ponovo zauzima mesto super-sile u celom svetu.Kako na politickoj pozornici,tako i na ekonomskom polju.Njeno clanstvo u BRIK-u samo potvrdjuje njihovu snagu,te nagovestava u kom ce se pravcu uopste kretati tokovi svetske privrede,koji ce odlucivati i dalje pravce razvoja covecanstva.Radi se o veoma ozbiljnoj politickoj garnituri,koja je itekako svesna ruskih energetskih resursa.Dolazak ruskog predsednika u Beograd,razgovori oko NIS-a i kredta Rusije nama,samo nam daje do znanja,da su teski pregovaraci koji brane svoje interese i koji kada udju sa svojim investicijama,ne zele nikako da te investicije i propadnu.Mislim da je dobro da su ovde,njihova tehnologija je daleko ispred nase,a i njihove politicke i ekonomske ambicije su tkdj.ispred nase jadne i bedne drzave.Akcije im nece propasti na Bg berzi,energenti sa kojim oni rade su energenti zbog kojih su se vodili i zbog kojih ce se tek voditi ratovi.Druga je stvar sto nasa berza vredi koliko i nasa privreda tj.strano investiranje u nju.Mislim da NIS nema razloga za nikakav strah.
    Ostaje još da se dokaže da li inteligencija ima ikakvu vrednost za opstanak.
    "Cena je mera vrednosti, a novac je mera cene".Ludwig von Mises

Početnik
    Učlanjen
    02.07.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

aha,znaci optimista.Lepo objasnjeno.

Početnik
    Učlanjen
    29.10.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Sada je velika čiska u NIS-u tj. sistematizacija.
    Ili ostati i raditi ili pristati i ići u Beograd ili uzeti stimultivne pare i započeti biznis!!

Slične teme

1. PARE OD NIS NAFTAGAS-a!!!
    Autor operativan u forumu Preduzetništvo i radni odnosi
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 01.03.2009., 16:50
  2. DEDA,TATA I SIN U ISTOJ FIRMI(NAFTAGAS)
    Autor MILE 3 u forumu Politika
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 06.06.2006., 05:59

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •