Pazi skola!

Poruka
16.002
Iskoristila sam malo lepo vreme da prosetam sa deckom i jednom komsinicom malo. Bilo nam je lepo dok nisam naisla na skolu. Tamo su urlikala neka deca, divljala glupirala se. Ispred su ih cekali njihovi roditelji. Vecinom tate sa kolima. Ova pametna komsinica mi je sapnula: "Pevacice, evo poslasticarnica za tebe." A moj decko je hteo da bude duhovit: "Pevacice, hajdemo drugim putem, prilazimo skoli da te ne pokupi neki mladi tata." Pao mi je mrak na oci. Nisam htela da pravim secnu pred komsinicom, pa sam mu samo diskretno rekla: "Ako ima los brak u kom mu je zena gazda, neka se on cuva od mene." Komsinica je samo rekla: "Jao, Pevacice!" A on se postideo i spustio glavu.
Da li mislite da sam bila suvise gruba prema njemu? Da li vi spustate tako svom decku/ devojci?
 
Poslednja izmena od moderatora:
Iskoristila sam malo lepo vreme da prosetam sa deckom i jednom komsinicom malo. Bilo nam je lepo dok nisam naisla na skolu. Tamo su urlikala neka deca, divljala glupirala se. Znate vec, mali kreteni. Ispred su ih cekali njihovi roditelji. Vecinom tate sa kolima. Ova pametna komsinica mi je sapnula: "Pevacice, evo poslasticarnica za tebe." A moj decko je hteo da bude duhovit: "Pevacice, hajdemo drugim putem, prilazimo skoli da te ne pokupi neki mladi tata." Pao mi je mrak na oci. Nisam htela da pravim secnu pred komsinicom, pa sam mu samo diskretno rekla: "Ako ima los brak u kom mu je zena gazda, neka se on cuva od mene." Komsinica je samo rekla: "Jao, Pevacice!" A on se postideo i spustio glavu.
Da li mislite da sam bila suvise gruba prema njemu? Da li vi spustate tako svom decku/ devojci?

Šta se plašiš? To je samo obična škola. Ko da si ugledala g.ovno. A i to je neki put normalno da se nađe na putu..........
 
Iskoristila sam malo lepo vreme da prosetam sa deckom i jednom komsinicom malo. Bilo nam je lepo dok nisam naisla na skolu. Tamo su urlikala neka deca, divljala glupirala se. Znate vec, mali kreteni. Ispred su ih cekali njihovi roditelji. Vecinom tate sa kolima. Ova pametna komsinica mi je sapnula: "Pevacice, evo poslasticarnica za tebe." A moj decko je hteo da bude duhovit: "Pevacice, hajdemo drugim putem, prilazimo skoli da te ne pokupi neki mladi tata." Pao mi je mrak na oci. Nisam htela da pravim secnu pred komsinicom, pa sam mu samo diskretno rekla: "Ako ima los brak u kom mu je zena gazda, neka se on cuva od mene." Komsinica je samo rekla: "Jao, Pevacice!" A on se postideo i spustio glavu.
Da li mislite da sam bila suvise gruba prema njemu? Da li vi spustate tako svom decku/ devojci?

Nemam nista protiv da mi ga spusti :mrgreen:
 
Iskoristila sam malo lepo vreme da prosetam sa deckom i jednom komsinicom malo. Bilo nam je lepo dok nisam naisla na skolu. Tamo su urlikala neka deca, divljala glupirala se. Znate vec, mali kreteni. Ispred su ih cekali njihovi roditelji. Vecinom tate sa kolima. Ova pametna komsinica mi je sapnula: "Pevacice, evo poslasticarnica za tebe." A moj decko je hteo da bude duhovit: "Pevacice, hajdemo drugim putem, prilazimo skoli da te ne pokupi neki mladi tata." Pao mi je mrak na oci. Nisam htela da pravim secnu pred komsinicom, pa sam mu samo diskretno rekla: "Ako ima los brak u kom mu je zena gazda, neka se on cuva od mene." Komsinica je samo rekla: "Jao, Pevacice!" A on se postideo i spustio glavu.
Da li mislite da sam bila suvise gruba prema njemu? Da li vi spustate tako svom decku/ devojci?

Ako je prošao bez šamara, onda je sve bilo potpuno demokratski :hahaha1:
 

Back
Top