AUTOBUS...

krompir 2.1.

Legenda
Banovan
Poruka
51.826
verujem da dobar deo nas koristi autobus. mene je juce fascinirala jedna scena u 95, tip i riba, tu negde 25-35 god. od kako su usli u bus kikotali , pricali, cmakali, cmakali , cmakali... kao pravi tinejdzeri :heart:

aj neka ovo bude tema sta vam se LEPO i zanimljivo desilo u prevozu
-majstore zadnja ! :mrgreen:
 
Davno-davno usla ja u bus :rumenko:
Stomak do zuba a za ruku vodim ceru koja je tada imala2.5god.
Niko da ustane:rumenko:
Stane bus i pojavi se sofer i kaze:
"Dok ova zena i dete ne sednu ne idemo nikuda pa kako hocete":per:
Blam.Ali mi je prijala paznja coveka koji je imao pametnija posla:hvala:
 
Davno-davno usla ja u bus :rumenko:
Stomak do zuba a za ruku vodim ceru koja je tada imala2.5god.
Niko da ustane:rumenko:
Stane bus i pojavi se sofer i kaze:
"Dok ova zena i dete ne sednu ne idemo nikuda pa kako hocete":per:
Blam.Ali mi je prijala paznja coveka koji je imao pametnija posla:hvala:

:super: Ili sam bila u tom autobusu ili postoje dvojica vozača.... svaka im čast! Ali te ljude ne razumem!:eek:
 
Ovo bas i nije lepa situacija al nju sam zapamtio.Bus 83 i kod starog Merkatora (na treca vrata,ja sedeo na poslednjem sedistu)udje ganci da prosi smrdeo je kao sam djavo.Cim je usao ljudi su poceli da se nakasljavaju a jedna zena zamalo da povrati.:lol:
E sad, ne pricam ovo samo zbog smrada.U narucju je nosio nesto sto je trebalo da predstavlja bebu.Kad mi je bio blizu savladao sam culo mirisa (jedva),vidim da ili je lutka..ili...u svakom slucaju nije delovalo zivo.:eek:..sto mi je dodalo jos jedan elemenat strave.Svasta ima po prevozu....
 
Davno-davno usla ja u bus :rumenko:
Stomak do zuba a za ruku vodim ceru koja je tada imala2.5god.
Niko da ustane:rumenko:
Stane bus i pojavi se sofer i kaze:
"Dok ova zena i dete ne sednu ne idemo nikuda pa kako hocete":per:
Blam.Ali mi je prijala paznja coveka koji je imao pametnija posla:hvala:

Hohohohoho.... Majstor za diplomu :klap::klap::klap:
 
verujem da dobar deo nas koristi autobus. mene je juce fascinirala jedna scena u 95, tip i riba, tu negde 25-35 god. od kako su usli u bus kikotali , pricali, cmakali, cmakali , cmakali... kao pravi tinejdzeri :heart:

aj neka ovo bude tema sta vam se LEPO i zanimljivo desilo u prevozu
-majstore zadnja ! :mrgreen:

Jao, retko idem busom, baš kada moram, uglavnom volim da idem peške.
Pa, ima došta dogodovština...sela u žvaku, neko me nemamerno pošteno udario, neki kreten koji je buljio u mene da mi postalo neprijatno, jednom naišao kondukter a meni pun dzep karata...i ne znam sada koja je bila ta današnja..kada je on video koliko imam karti, rekao: "Ne treba mala, vidim da kupuješ karte" :) ...Ima dosta toga,kada se setim, dopisaću. :)
 
Mene je jedan deda u 16 digao sa sedista jer ga BOLE NOGE,a potom rekao da mu sednem u krilo da ne stojim...Na sta sam ja rekla neka bole vas noge
:zcepanje: namazana matora drtina!
nznam, iz nekog razloga niko nije pitao za cenu :lol:
al su sve zlatne ili srebrne..msm zamazane sprejom :D

Joooj videla sam ga pre neki dan kod "Politike"... nanizao nekoliko pari "zlatnih" cipela pa preko ramena, a jedne i obuo... :eek: :zcepanje:
 
Sedim ja jutros u autobusu 25, pored mene Ciga. Dizvinete, smrduckao je, al rekoh, izdržaću. Odjednom je krenuo da se mahnito češe po glavi. Prvo je rekao "Kuče", a zatim "Ko je ovaj čovek, što se ja pretvaram u drugog i trećeg čoveka?"
Ja sam se sledila. Razmišljah da li da ustanem ili ne, al rekoh, bolje da sedim pored ludaka nego da stojim. Na svu sreću, ustao i izašao.
 
Sedim ja jutros u autobusu 25, pored mene Ciga. Dizvinete, smrduckao je, al rekoh, izdržaću. Odjednom je krenuo da se mahnito češe po glavi. Prvo je rekao "Kuče", a zatim "Ko je ovaj čovek, što se ja pretvaram u drugog i trećeg čoveka?"
Ja sam se sledila. Razmišljah da li da ustanem ili ne, al rekoh, bolje da sedim pored ludaka nego da stojim. Na svu sreću, ustao i izašao.

:rotf: :rotf: :rotf: Jao Boze!
 

Back
Top