Kako vratiti seksualno samopouzdanje nakon "ogromnog"?

simke82

Početnik
Poruka
1
nakon pola godine zajedno smo dosli do prica o bivsim i bivsima... insistirali smo na brutalnoj iskrenosti obostrano...saznao sam da je imala tipa kojeg je volela, bili su nesto duze zajedno, on je vrhunski ljubavnik sto se tice iskustva i znanja, te joj je davao, da citiram "bozanske,neponovljive orgazme od kojih dugo ne bi dolazila sebi" :( svakako,lepo za nju...
na to sve umece i iskustvo,jos je rekla da je njegov "alat" uporednom metodom, bio ogroman, duzine kao flasica vode od pola litre (da,stavila je flasicu pored njegovog) a tek nesto manjeg obima, znaci da je to bila zver od par cm preko 20 i izrazito debela...
barem me je postedela zenske price kako sam poseban i kako samnom uziva na drukciji nacin,jednostavno je priznala da je sa njim bilo nedostizno jer je to jednostavno tako, spojila se izvanredna vestina sa izuzetnim dimenzijama...

oboje smo prevalili preko cetvrt veka preko sebe, partnera je bilo i svega,ali nisam mogao ni sanjati da ce me to ovako poljuljati, ne da mislim da nisam dovoljan ili dovoljno dobar, oboje izuzetno uzivamo u seksu i orgazmima, ali sama pomisao da je tolika zver bila u vasoj voljenoj,i spoznaja da je nikada nece moci tako zadovoljiti kao on,jednostavno je grozan osecaj i kopa po meni :(

sta da radim, kako da to izbijem iz glave? znam da cete reci ne razmisljaj o tome, ne budi nesigurni sonjo, ali to su puke i surove cinjenice, neko je bio daleko bolji od vas i daleko bolje je zadovoljavao u krevetu, a sva vestina vam nece pomoci jer je on imao jos nesto sto ja kao prosjecna muska osoba nemam...
 
nakon pola godine zajedno smo dosli do prica o bivsim i bivsima... insistirali smo na brutalnoj iskrenosti obostrano...saznao sam da je imala tipa kojeg je volela, bili su nesto duze zajedno, on je vrhunski ljubavnik sto se tice iskustva i znanja, te joj je davao, da citiram "bozanske,neponovljive orgazme od kojih dugo ne bi dolazila sebi" :( svakako,lepo za nju...
na to sve umece i iskustvo,jos je rekla da je njegov "alat" uporednom metodom, bio ogroman, duzine kao flasica vode od pola litre (da,stavila je flasicu pored njegovog) a tek nesto manjeg obima, znaci da je to bila zver od par cm preko 20 i izrazito debela...
barem me je postedela zenske price kako sam poseban i kako samnom uziva na drukciji nacin,jednostavno je priznala da je sa njim bilo nedostizno jer je to jednostavno tako, spojila se izvanredna vestina sa izuzetnim dimenzijama...

oboje smo prevalili preko cetvrt veka preko sebe, partnera je bilo i svega,ali nisam mogao ni sanjati da ce me to ovako poljuljati, ne da mislim da nisam dovoljan ili dovoljno dobar, oboje izuzetno uzivamo u seksu i orgazmima, ali sama pomisao da je tolika zver bila u vasoj voljenoj,i spoznaja da je nikada nece moci tako zadovoljiti kao on,jednostavno je grozan osecaj i kopa po meni :(

sta da radim, kako da to izbijem iz glave? znam da cete reci ne razmisljaj o tome, ne budi nesigurni sonjo, ali to su puke i surove cinjenice, neko je bio daleko bolji od vas i daleko bolje je zadovoljavao u krevetu, a sva vestina vam nece pomoci jer je on imao jos nesto sto ja kao prosjecna muska osoba nemam...


 
A da li bi ti bio problem da je bila sa nekim fantastično elokventnim, obrazovanim, zanimljivim likom, sa kojim je mogla da polemiše po ceo dan, o smislu života, životnim stavovima, književnosti, likovnoj umetnosti, sportu, muzici, ma o svemu, svemu, svemu?!

Manje razmišljaj tukijem, sigurno je imala i bistrijih od tebe, a to te, izgleda, i nije potreslo :/
 
Ma zabole te taj tvoj prosecni **** ... vidis da njoj to i nije previse bitno, kad je s tobom i kad ima poverenja kad ti je to ispricala, jer je pretpostavila da ti to nece znaciti. sto kaze narod, nije bitno da budes prvi kod zene, nego poslednji - da posle tebe nema nikog drugog.
uvek ce se naci neko sa vecom alatkom, al to nije razlog za ocajanje. ono, jes, svi bi da imamo koji santimetar vise i u duzinu i u sirinu. mozda si ti i imao neku zensku dosad sa vecim, cvrscim, bujnijim sisama, ili sa uzom ribicom ... pa si eto sa ovom svojom.
i sta ti je ciniti:
- trk na neku privatnu kliniku da ga malo produzis i prosiris
ili
- ne obaziri se na to da sto nemas najduzi, vozi kao i dosad. a moze to da deluje i stimulativno da te natera da budes jos bolji u sexu, da nadoknadis to sto nemas. preokreni nedostatak u prednost.
 
Tema#.....ja mislim da ti lažeš....ali ajd...čak i da je to sve istina... što se ‚‚monstrum kithe‚‚ tiče, to nikako ne znači da je tip zbog takvih dimenzija iste i dobar ljubavnik jer i najbolji alat kod lošeg majstora ne znači ništa...dalje...što si tražio istinu ako ne znaš da se nosiš sa njom?!...ono što ne znaš, ne može te povrediti,je li?....kažeš da ti je dobro sa njom i njoj sa tobom, pa šta se onda bacaš u trip...bla bla....'ebi i ćuti.:manikir:

ovo je opet tema bez učešća postavljača...hm...:manikir:
 
Ovo ti je mnogo tupavo razmisljanje iz vise razloga....cura je imala iskustvo sa ''neznim ubicom''i to shvati kao nepromenljivu velicinu,jer ce ga se ona u pojedinim trenucima rado secati pa taman da ti medju nogama setas slona.Ako je u tebi nasla neku drugu vrednost a verovatno jeste,cim ti je posvetila vreme,trebalo bi da to negujes ako ti je stalo do nje.Alatka koju nosis medju nogama,prvenstveno ti sluzi da ponekad potvrdis mentalni spoj sa dragom osobom i nekako nije razlog da se preko iste dokazujes.Ako razmisljas drugacije u problemu si....(PS..ukoliko ovo ne mozes da razumes,obrati se za pomoc nekoj specijalizovanoj ustanovi.Srecno..)
 
Vidi burazeru, ono sto znam je da devojkama jeste vrlo znacajan sex, ali ne i kljucna stvar u vezi i zivotu. Ako se vi volite, razumete i ako ste potpuno otvoreni i iskreni jedno prema drugome, onda ne treba da se nista brines. Problem moze da bude ako si u sexu ispod proseka (msm na velicinu), ali u XXI veku se i to moze srediti. Tako da, bez ikakvog zezanja, msm da treba da zaboravis na te "komplekse". Zena ima raznih, neke jedino gledaju na taj uzitak, neke finansijski sagledavaju, a nekima su bitnije emocije, razumevanje i ljubav, tako da moras da vidis gde se vas dvoje nalazite.
A, inace po tvojoj prici, vidim da devojci (zeni) nije to najbitnije, i prema tome, opusti se u zivotu!!!

Naravno ako te to toliko muci, u najgoroj liniji raskini, i nadji neku koja nema velikog i debelog iskustva.

I sta mislis zasto je madona otpevala onu pesmu Like a virgin :per:
 
Tema#.....ja mislim da ti lažeš....ali ajd...čak i da je to sve istina... što se ‚‚monstrum kithe‚‚ tiče, to nikako ne znači da je tip zbog takvih dimenzija iste i dobar ljubavnik jer i najbolji alat kod lošeg majstora ne znači ništa...dalje...što si tražio istinu ako ne znaš da se nosiš sa njom?!...ono što ne znaš, ne može te povrediti,je li?....kažeš da ti je dobro sa njom i njoj sa tobom, pa šta se onda bacaš u trip...bla bla....'ebi i ćuti.:manikir:

ovo je opet tema bez učešća postavljača...hm...:manikir:

Slažem se sa gospođom.

Mada, to je lak način da te ona veže kao psa za sebe, jer ćeš ti, konj, kao što jesi sad da se trudiš svaki put da dostigneš tog ebača. Trebao si da joj kažeš, a zato je tebi pićka kao kanta, moja bivša je imala rupicu kao japanka.
 
E, mozda je i to, nisam uzimao u obzir. Ne mora nista da kaze, nego samo da proveri kilometrazu. E, a inace, ako si ti sa njom zapoceo tu temu, onda je ok. Ali ako je ona to samoinicijativno pocela tebi da prica, onda tu nesto nije ok. Ili joj stvarno treba dobra k.i.t.a, ili ti prica price da te vuce za nos, i tako sve vise veze za sebe.
Ne zelim da ti bilo sta sugerisem, moras stvari da posmatras sa nekog objektivnog aspekta, i da doneses odluku sta ces i kako ces dalje, posto izgubiti samopouzdanje nije mala stvar.
 
nakon pola godine zajedno smo dosli do prica o bivsim i bivsima... insistirali smo na brutalnoj iskrenosti obostrano...saznao sam da je imala tipa kojeg je volela, bili su nesto duze zajedno, on je vrhunski ljubavnik sto se tice iskustva i znanja, te joj je davao, da citiram "bozanske,neponovljive orgazme od kojih dugo ne bi dolazila sebi" :( svakako,lepo za nju...
na to sve umece i iskustvo,jos je rekla da je njegov "alat" uporednom metodom, bio ogroman, duzine kao flasica vode od pola litre (da,stavila je flasicu pored njegovog) a tek nesto manjeg obima, znaci da je to bila zver od par cm preko 20 i izrazito debela...
barem me je postedela zenske price kako sam poseban i kako samnom uziva na drukciji nacin,jednostavno je priznala da je sa njim bilo nedostizno jer je to jednostavno tako, spojila se izvanredna vestina sa izuzetnim dimenzijama...

oboje smo prevalili preko cetvrt veka preko sebe, partnera je bilo i svega,ali nisam mogao ni sanjati da ce me to ovako poljuljati, ne da mislim da nisam dovoljan ili dovoljno dobar, oboje izuzetno uzivamo u seksu i orgazmima, ali sama pomisao da je tolika zver bila u vasoj voljenoj,i spoznaja da je nikada nece moci tako zadovoljiti kao on,jednostavno je grozan osecaj i kopa po meni :(

sta da radim, kako da to izbijem iz glave? znam da cete reci ne razmisljaj o tome, ne budi nesigurni sonjo, ali to su puke i surove cinjenice, neko je bio daleko bolji od vas i daleko bolje je zadovoljavao u krevetu, a sva vestina vam nece pomoci jer je on imao jos nesto sto ja kao prosjecna muska osoba nemam...

Relativizuj problem...

Naime ispricaj kako si uzivao sa jednom uskopichastom (mozes da dodas: usko-plitkopichastom) i da si uzivao kao nikada do tada, a ni posle... Da su se spojile vestina i dimenzije enterijera, da nisi hteo da se vadis iz nje koliko je bila dobra...

Da sam na tvom mestu - rekao bih joj takvim izborom reci, da joj podsvesno izgradim osecaj da je razvaljena... (visestruko ubijanje u pojam)...

P.S. posalji mi na pp kako ti se zove devojka, da proverim Excel fajl... :per:
 

Back
Top