Fakultet za medjunarodnu ekonomiju
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Fakultet za medjunarodnu ekonomiju

Nov član
    Učlanjen
    21.05.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Fakultet za medjunarodnu ekonomiju

Zdravo svima,
    Ja sam pre tri godine upisala Ekonomski fakultet u Beogradu, medjutim sa porodicom sam morala da se odselim iz zemlje tako da je ostalo na tome. Sada sam se vratila i definitivno odlucila da zavrsim neki ekonomski fakultet posto sam tamo stekla i radno iskustvo i to me zaista zanima. Sada sam cula zaista dobre preporuke za fakultet za medjunarodnu ekonomiju sto je zapravo cela katedra za medjunarodnu ekonomiju preseljena sa ekonomskog fakulteta. Otisla sam tamo da se raspitam i vrlo sam zadovoljna. Sve izgleda profesionalno, program je odlican, knjige po kojima se radi takodje. Postoje dva smera jedan je geoekonomski sa akcentom na regionalne studije, a drugi bas za medjunarodnu ekonomiju. Mene stvarno prepucavanja privatni vs drzavni fakulteti ne interesuju. Smatram da su profesori kvalitetni, a da svako ko zeli da uci i ulaze u sebe radi to zbog sebe a ovde se svakako mogucnost za to pruza. Ko zeli da se provlaci provlacice se bilo gde, ali to nije tema.
    Dakle, meni sve zvuci zaista zadovoljavajuce. Ima li neko iskustva sa ovim fakultetom?
    Pozdrav

Ističe se vladeks (avatar)
    Učlanjen
    19.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano Re: Fakultet za medjunarodnu ekonomiju

Citat Original postavio bojana20 Pogledaj poruku
    Zdravo svima,
    Ja sam pre tri godine upisala Ekonomski fakultet u Beogradu, medjutim sa porodicom sam morala da se odselim iz zemlje tako da je ostalo na tome. Sada sam se vratila i definitivno odlucila da zavrsim neki ekonomski fakultet posto sam tamo stekla i radno iskustvo i to me zaista zanima. Sada sam cula zaista dobre preporuke za fakultet za medjunarodnu ekonomiju sto je zapravo cela katedra za medjunarodnu ekonomiju preseljena sa ekonomskog fakulteta. Otisla sam tamo da se raspitam i vrlo sam zadovoljna. Sve izgleda profesionalno, program je odlican, knjige po kojima se radi takodje. Postoje dva smera jedan je geoekonomski sa akcentom na regionalne studije, a drugi bas za medjunarodnu ekonomiju. Mene stvarno prepucavanja privatni vs drzavni fakulteti ne interesuju. Smatram da su profesori kvalitetni, a da svako ko zeli da uci i ulaze u sebe radi to zbog sebe a ovde se svakako mogucnost za to pruza. Ko zeli da se provlaci provlacice se bilo gde, ali to nije tema.
    Dakle, meni sve zvuci zaista zadovoljavajuce. Ima li neko iskustva sa ovim fakultetom?
    Pozdrav
    lepo je sto si resila,nego ko te je slagao da je sa ekonomskog preseljena cela katedra,a sad sam malo proguglao,pa to je u stvari super giga-mega trend kod mice jovanovica,ako imas neku jaku vezu i sa zavrsenim mega-trendom ces naci dobar posao,ako je nemas uvek ce prednost imati studenti sa ekonomskog,ti isti profesori koji su nekad radili na ekonomskom i imali kriterijum prolaznosti 20 % sad kod mice imaju 90 %,ne moze i jak kriterijum i evrici u dzepu svakog prvog u mesecu

Slične teme

1. Grinspen( i tzv elita) podriva svetsku ekonomiju
    Autor Titus u forumu Politika
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 05.08.2009., 04:51
  2. Srednja skola za ekonomiju,prava i administraciju...:)
    Autor The Zephyr :) u forumu Škole
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 06.07.2008., 03:39
  3. Delegati SDA priznali SPC kao medjunarodnu organizaciju
    Autor Monoteizam u forumu Politika
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 17.05.2008., 15:43
  4. Kako Hrvati urušavaju srpsku ekonomiju...
    Autor Karlito Brigante u forumu Politika
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 09.09.2007., 11:55

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •