Kako da stvorimo bolju(SAVRSENU) Vlast?

Како?
Прво да овај народ постане - бољи .... да промени садашњу свест.
Ако се то деси онда би такав свеснији народ - адекватно реаговао на лоповску, преварантску, издајничку .... власт. А не као до сада да патолошки, мазохистички ћути и трпи незајажљиву, незаситу банду !
И, након народне адекватне реакције, свака наредна власт - би се 'узела у памет' !
 
Pa ja spadam u one sto misle da je batina iz raja izasla... to vazi i kad je vlast u pitanju. Znaci, uzeti govnive motke u ruke i udri ovu sadasnju vlast... udri...udri...udri :whistling:

A da nam se vise ne dese slicno i da nova vlast ne bude ista kao sadasnja... njih treba da bijemo u napred :hahaha: cim prodju izbori i formira se skupstina i vlada, novoizabrani mora da se prosetaju kroz spalir najsiromasnijih gradjana Srbije koji ce ih istim onim govnivim motkama lemati gde god stignu i tako im staviti do znanja kakve ih tek batine cekaju na kraju mandata (ili i pre toga) ako budu krali i ne budu promenili situaciju u Srbiji na bolje :)

Jes da zvuci smesno i tuzno u isto vreme ali apsolutno sam siguran da boljeg nacina od ovog nema!
0008.gif
 
Zar neko smatra da bi grobar, čuvar sova i čačanski alkos mogli to bolje ? :eek: Nikada. :neutral:

Ej JA SAM GLASAO ZA DS I SVE VLASTODRSCE U POSLEDNJIH 10 GOD... Nestidim se toga!!! Jer nije bitna vlast BITNI SMO MI GRADJANI SRBIJE I BITNA JE SRBIJA!!!

Ako hoces da nam bude bolje menjamo VLAST NON STOP... I AKO TAJ "Grobar" KAKO GA NAZIVAS NE VALJA I NJEGA DA MENJAMO... To za vreme Milosevica nismo mogli... SADA MOZEMO!!!!

I IMA DA GLASAM ZA SNS!!!!
 
Poslednja izmena:
NO PASARAN
Srbija je ovo, teško se menjamo. :ok:
(nažalost)

E pa treba da se menjamo, ako mislimo da nam bude bolje. Mislio sam da ne glasam za nikoga, a onda.. Menjamo samo da ih menjamo... I kada dodje SNS opet protiv njih... Sto vise da se izmenjaju. Sta je tu tesko? To je jedina formula... A kada se za par god. izmenjaju njih 10, 11 ce dobro razmisliti sta radi. Svi kontrolisu sve...

A ne onaj ministar, 10 god se uhvatio za finansije... OK bio si tu, popusti malo... Dinkic je mnogo toga pricao o Milosevicu a sada je i on postao sve ono sto je pricao za njega...
 

Back
Top