Sta raditi?

zaba.zaba

Zainteresovan član
Poruka
366
Trenutno sam u fazonu da ne zelim nikog da vidim, muka mi je od svih, svi se nesto foliraju, lazu, mazu, i sve kako vec ide :confused:
Sedim u sobi, i gledam crtane filmove (bas umeju da opuste :)), nemam zelju ni za druzenje, ni za izlaske, kafenisanja, fazon "necu nista i bas me briga" :confused:
Skupljalo se sve i puklo :besna:
Pitanje glasi da li Vam se nekada desava nesto slicno? Koliko ume da potraje? Kako se iz te faze "iznerviranosti" vracate u normalan, svakodnevni rezim? :think:
 
Poslednja izmena:
Desi se to meni, redovno kad sam neispavana, umorna i iscedjena.
Kod mene je lek, jedini lek, 7-8 sati sna u kontinuitetu.

Desi se i mimo umora. Ali samo prodje... valjda se nekako baterije same napune, nemam ni ja pojma kako, i teraj dalje, vozi sledeći krug... :ok:
 
desava se posle jakih razcarenja,meni se to dogadjalo prodje te posle nekog vremena! Ja sam izuzetak jer nece samnom niko pa se to produzi,pa ja dobijem depresiju i pijem kao veceras i trazim drustvo na internetu ko poslednji mucenik! *** zivot je kucka!
 
desava se posle jakih razcarenja,meni se to dogadjalo prodje te posle nekog vremena! Ja sam izuzetak jer nece samnom niko pa se to produzi,pa ja dobijem depresiju i pijem kao veceras i trazim drustvo na internetu ko poslednji mucenik! *** zivot je kucka!

Uf ja nisam depresivna nego kao tempirana bomba i potrebno me je samo pipnuti pa da eksplodiram :sad2:
I kazem sebi necu se nervirati, necu pridavati vaznost, necu... i opet nista od toga :confused:
 
Trenutno sam u fazonu da ne zelim nikog da vidim, muka mi je od svih, svi se nesto foliraju, lazu, mazu, i sve kako vec ide :confused:
Sedim u sobi, i gledam crtane filmove (bas umeju da opuste :)), nemam zelju ni za druzenje, ni za izlaske, kafenisanja, fazon "necu nista i bas me briga" :confused:
Skupljalo se sve i puklo :besna:
Pitanje glasi da li Vam se nekada desava nesto slicno? Koliko ume da potraje? Kako se iz te faze "iznerviranosti" vracate u normalan, svakodnevni rezim? :think:
Isto:lol::lol::lol:
Ne vraćam se to je faza koja dolazi posle faze negiranja činjenica:)
Skontao si:worth:konačno i sad nastavljaše dalje s tom spoznajom;)
 
:kafa: za prvu ruku rasterati sve idiote :confused:

Nisam sigurna da sam te razumela :confused:

Večeras, tj. celo popodne sam bila u sličnom raspoloženju, mada u blažoj formi. I nećeš verovati šta mi je navuklo osmeh na lice, a malo smanjilo negativu - jedan post koji sam pročitala na DiP :) Reči, koje , kao da gledam da ih neko drugi izgovara, kao da ih čujem... Vratilo me u neka davna lepa vremena... I tako je prošlo, sav taj bes i negativa... puf i nema više :)
 
Uf ja nisam depresivna nego kao tempirana bomba i potrebno me je samo pipnuti pa da eksplodiram :sad2:
I kazem sebi necu se nervirati, necu pridavati vaznost, necu... i opet nista od toga :confused:

Pa moras se resiti te agresije,nije bas resenje izolovati se od ostalih! Kako bi bilo da se bavis nekim sportom? Mada sve te vase probleme mozete resiti seksom,barem vama zenama to nije problem!
 
Trenutno sam u fazonu da ne zelim nikog da vidim, muka mi je od svih, svi se nesto foliraju, lazu, mazu, i sve kako vec ide :confused:
Sedim u sobi, i gledam crtane filmove (bas umeju da opuste :)), nemam zelju ni za druzenje, ni za izlaske, kafenisanja, fazon "necu nista i bas me briga" :confused:
Skupljalo se sve i puklo :besna:
Pitanje glasi da li Vam se nekada desava nesto slicno? Koliko ume da potraje? Kako se iz te faze "iznerviranosti" vracate u normalan, svakodnevni rezim? :think:

Neki produzeni pms?
 
flatline.jpg

:mrgreen:
 
Trenutno sam u fazonu da ne zelim nikog da vidim, muka mi je od svih, svi se nesto foliraju, lazu, mazu, i sve kako vec ide :confused:
Sedim u sobi, i gledam crtane filmove (bas umeju da opuste :)), nemam zelju ni za druzenje, ni za izlaske, kafenisanja, fazon "necu nista i bas me briga" :confused:
Skupljalo se sve i puklo :besna:
Pitanje glasi da li Vam se nekada desava nesto slicno? Koliko ume da potraje? Kako se iz te faze "iznerviranosti" vracate u normalan, svakodnevni rezim? :think:

u da si ti meni živa i zdrava,meni se to često dešava :kafa:
koliko traje ..zavisi od atmosferskih prilika
kad jekiša oću da budem sama kad je sunce družila bih se
al neretko i za sunčanih dana želim biti sama:mrgreen:
ma sve je to normalno
 
Trenutno sam u fazonu da ne zelim nikog da vidim, muka mi je od svih, svi se nesto foliraju, lazu, mazu, i sve kako vec ide :confused:
Sedim u sobi, i gledam crtane filmove (bas umeju da opuste :)), nemam zelju ni za druzenje, ni za izlaske, kafenisanja, fazon "necu nista i bas me briga" :confused:
Skupljalo se sve i puklo :besna:
Pitanje glasi da li Vam se nekada desava nesto slicno? Koliko ume da potraje? Kako se iz te faze "iznerviranosti" vracate u normalan, svakodnevni rezim? :think:

naravno da mi se desava - ja se tako osecam vec godinu dana, sa malim prekidima :)
znala bih ja sta da radim, ali na zalost moram da idem na posao, i nikako sebi ne mogu da priustim iole kontinuiranu terapiju... filmici su dobri za blazi oblik ovog stanja, zatim su tu lake droge (ovo je zakonom zabranjeno), alkohol, i fizicka aktivnost - ako zivis u gradu, uhvatis autobus do najudaljenije tacke, a moze i van grada (a udobno se obuces, poneses vodu i sendvic) i onda se satima vracas kuci peske, i sve vreme razmisljas i zamisljas kako j.ebes majku svemu i svima koji te nerviraju... i vec posle sat, dva ta negativa dosadi, ostavis je za sobom, i pocnes da mastas o nekim lepim stvarima :)

a evo kakva terapija mi je potrebna: da odem na vrh planine u neku kolibu - ali da ima struje - sa zalihama viskija, hasisa i sabranim delima e.a. poa, dorsa i dzimija hendriksa, i da onda na smenu duvam i citam, pijem i igram, i mamurna bauljam po sumi. e, posle godinu dana ovakve terapije - dobro, verovatno ne bih citala samo poa, naslo bi se tu jos par autora - bih bila spremna da se umijem, obrijem, i vratim u civilizaciju.

CinemaSouthwest12.jpg

ovako, samo umesto redforda - ja.
 
Poslednja izmena:
Trenutno sam u fazonu da ne zelim nikog da vidim, muka mi je od svih, svi se nesto foliraju, lazu, mazu, i sve kako vec ide :confused:
Sedim u sobi, i gledam crtane filmove (bas umeju da opuste :)), nemam zelju ni za druzenje, ni za izlaske, kafenisanja, fazon "necu nista i bas me briga" :confused:
Skupljalo se sve i puklo :besna:
Pitanje glasi da li Vam se nekada desava nesto slicno? Koliko ume da potraje? Kako se iz te faze "iznerviranosti" vracate u normalan, svakodnevni rezim? :think:

Ja sam u toj fazi već skoro godinu dana... tačnije 8 meseci...:neutral:
Sve je na mišiće... sve se obavlja zato što se mora i treba... čak se i sa drugaricama smorim do bola... uopšte nisam za narod... samo bih jela i spavala... više spavala... da mogu 20 sati dnevno bi spavala, ova 4 preostala bih jela i forumašila...:neutral: depresija... šta li je...

A kako se vratiti u život... e to ne znam... tek sam upala u ovu fazu... :confused:
 
Trenutno sam u fazonu da ne zelim nikog da vidim, muka mi je od svih, svi se nesto foliraju, lazu, mazu, i sve kako vec ide :confused:
Sedim u sobi, i gledam crtane filmove (bas umeju da opuste :)), nemam zelju ni za druzenje, ni za izlaske, kafenisanja, fazon "necu nista i bas me briga" :confused:
Skupljalo se sve i puklo :besna:
Pitanje glasi da li Vam se nekada desava nesto slicno? Koliko ume da potraje? Kako se iz te faze "iznerviranosti" vracate u normalan, svakodnevni rezim? :think:

odskakuci u cosak.cosak i cekaj da te prodje...
i da desavalo mi se i onda lezim u krevetu ne znam sta mislim pusim pljugu slusam PARTIBREJKERS jako i gledam u plafon...i prodje :D
 

Back
Top