Po čemu je to Srbija "lider u regionu" ?

Po čemu ?

  • Po najnižim platama

  • po najvećim putarinama u Evropi

  • po najvišim cenama

  • po najvećim akcizama

  • po najskupljem gorivu

  • po najskupljoj struji

  • po broju mafija

  • po rasturanju i izvozu droze i 'vatanju narko-obuvenih

  • po 'vatanju poštenih lopova i snimanju preko sajta [url]www.mup.gov.rs[/url]

  • po broju gladnih

  • po broju siromašnih

  • po broju nezaposlenih

  • po broju ministara u Vladi

  • po broju skupo plaćenih funkcionera na tako malom prostoru

  • po veličini administracije i birokratije


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

KOLEGA IVAN

Poznat
Poruka
8.216
U zadnje vreme se dosta na TV-u priča da je Srbija lider u regionu. I ne samo u zadnje vreme nego je to svojevremeno izjavljivao i Labus. Pitam se po čemu je to Srbija "lider u regionu". Dal po najnižim platama, ili po najvećim putarinama i akcizama, po najskupljem gorivu i struji ili čemu već ? Pa da glasamo...
 
Није Србија лидер у региону, него њен прецедник.
А иначе смо лидери у свих 15 категорија које си набројао, негде предњачимо, негде смо у оштрој конкуренцији; само бих још додао и по миту и корупцији.
 
Није Србија лидер у региону, него њен прецедник.
А иначе смо лидери у свих 15 категорија које си набројао, негде предњачимо, негде смо у оштрој конкуренцији; само бих још додао и по миту и корупцији.

Toga sam se i ja setio na kraju ali nema gde da stane. Toliko smo bre lideri u regionu po svemu da je to prosto straobalno. :hahaha:
 
U zadnje vreme se dosta na TV-u priča da je Srbija lider u regionu. I ne samo u zadnje vreme nego je to svojevremeno izjavljivao i Labus. Pitam se po čemu je to Srbija "lider u regionu". Dal po najnižim platama, ili po najvećim putarinama i akcizama, po najskupljem gorivu i struji ili čemu već ? Pa da glasamo...
anketa nije potpuna, ne postoji odgovor "po broju ksenofobicnih idiota po glavi stanovnika", tu je ako ne lider a ono na vrhu liste..
 
А наспрам просечне плате? :rtfm:

Е тачно сам размишљао док сам куцао да ће неко да цепидлачи, и размишљао да додам "у апсолутном износу"! Наравно да је не само струја већ су и многе друге цене мерене у односу на зараду - језиве!!!
 
Апсолутно нетачно.

Не само да је нетачно, већ и злонамерно. Једино у чему се одликује та наша "ксенофобија" је то што сад сваки странац који попије шамар из ко зна ког разлога, заврши као ударна вест свих медија, док у нормалним земљама на те ситне инциденте нико и не обраћа пажњу! Навијачко дивљаштво и убиство француског навијача немају никакве везе са ксенофобијом!
 
Е тачно сам размишљао док сам куцао да ће неко да цепидлачи, и размишљао да додам "у апсолутном износу"! Наравно да је не само струја већ су и многе друге цене мерене у односу на зараду - језиве!!!

Па није то цепидлачење. :lol:

Да ја примам немачку плату, била би ми јефтина наша струја, овако не могу да се дистанцирам "у апсолутном износу"... миссим, ако наша елита не живи у Србији па не зна статистику, ја живим и знам. :roll:
 
Ksenofobicnih idiota ima mnogo vise u skoro svim zemljama naseg regiona, tako da tu nismo lider nego smo medju zadnjima. Za prvo mesto se bore hrvatska i okupirano kosovo.

Mi smo lider po broju mazohisticke autosovinisticke ldp,ngo,b92 populacije. I ne samo u regionu,vec i u svetu nema nista slicno.

Толика количина издајника и мрзитеља сопственог народа је незабележена, и ти исти људи слободно шетају градом - и онда ми дивљаци!
 
Па није то цепидлачење. :lol:

Да ја примам немачку плату, била би ми јефтина наша струја, овако не могу да се дистанцирам "у апсолутном износу"... миссим, ако наша елита не живи у Србији па не зна статистику, ја живим и знам. :roll:

Ма ок, капирамо се, у истим смо....
 
verovatno imaju veze sa "tradicionalnim srBskim gostoprimstvom"..

Традиционално српско гостопримство се на твоју жалост или незнање упркос свим недаћама и неправдама које су нас задесиле задржало у душама ових људи, можда нема тако експлицитног исказивања истог, али оно топло што нас разликује од Германа и осталих "жутих" не може се тако лако избрисати из ткива једног народа!
Традиционално навијачко дивљаштво је нешто што је у Србију увезено из традиционално идиотских и нама непријатељских средина!
Још само на крају молио бих те да не вадиш реченице из мојих постова и злоупотребљаваш их за твоју болесну кампању!
 

Back
Top