Lookalikes :))

MV5BMTY1MjgzODIwNF5BMl5BanBnXkFtZTcwNTM2NzExMw@@._V1_UY317_CR10,0,214,317_AL_.jpg
MV5BMTYxNjg0ODEwMV5BMl5BanBnXkFtZTYwMDgxNzEz._V1_UY317_CR35,0,214,317_AL_.jpg


Wes Anderson i Paul W.S. Anderson
mislim da ih ne mesam samo zbog imena, obojica izgledaju nekako pitomo :)
 
Bracala opusti se...evidentna je slicnost...a ja nju ne pratim i zaista nemam pojma koga šeta...

- - - - - - - - - -

A sto ne bi moglo biti na njegov racun ? Hmm..

- - - - - - - - - -

Ona je lopovina kao Vucic...a to sa kim se drpa je najmanji problem...meni stetu nece da nanese loool
 
Ona je uspesan lopov, i nista vise od toga...ali vidim da ti gajis neka posebna osecanja prema njoj, koja ti onemogucavaju da budes objektivna...: ))))
meni slicnost nije evidentna sa slike samo sam 'frizuru' povezala i onda pomislila da je ismejavas zbog toga jer zaboga nije neobicno kad fudbaleri imaju takvu kosu
sto se tice mojih osecanja, naravno da nisam objektivna i ako nista drugo divim joj se jer je uspela iako je toliko razlicita i u tom smislu navijam za nju, a verovatno jeste lopov samim tim sto je na vlasti
 
da,i flea i defo imaju zubni razdeljak ..:P
tumblr_static_tumblr_static__640.jpg

al` ne lici defo bas puno na bakera..jedan od njih dvojice ima lepsu facu, drugi,rekao bih.;)
baker i flea imaju skoro identicnu fizionomiju,onako deciju lepuskastu.pogled,usta, nos...ko braca blizanci:D
Flea-about-Donald-Trump.jpg
0063757602026.jpg
 

Back
Top