Pitam se...

Glenn Frey

Iskusan
Poruka
5.382
Sedim sa ortakinjom juce u gradu,i zali mi se nesto..kako se odavno nije dobro istorbala,kako joj fali kuratz,i kako ce da poludi ako se ne kresne u skorije vreme..ja je gledam onako..i recem joj..u cemu je problem?missim lepa si i zgodna..dobro jesi malo zahtevna..imas visoke kriteijume..pokusaj da ih malo spustis,pa da vidis kako neces moci da se otreses muskaraca..A ona kaze meni:Vidis GLene,ako budem spustila kriterijum,onda vise necu biti riba,vec radodajka..:confused:
@pitanje..
Zasto cure imaju visoke kriterijume,i drze se istih kao pijan plota,a onda kukaju kako nijedan frajer nece da ih 'ebe?missim..kao da je problem da ih malo spusti..
 
Poslednja izmena:
vidi glen zalosno je danas biti riba pored "ovakvih" frajera :D
i nije neki izbor, a u sex sopovima ima svega sto ti po volji...mali , debeli, tanki, dugacki, crni , crveni, labavi, kruti...

dobro je da postoje devojke koje imaju kriterijume :)
 
vidi glen zalosno je danas biti riba pored "ovakvih" frajera :D
i nije neki izbor, a u sex sopovima ima svega sto ti po volji...mali , debeli, tanki, dugacki, crni , crveni, labavi, kruti...

dobro je da postoje devojke koje imaju kriterijume :)

nije druze..posto objektivno ni one nisu ni z od zena,kakve su bile zene recimo pre 30 godina..;)
 
a ti u vremeplov pa hebi neku od pre 30 god :D
samo hocu da kazem da nije lako danas naci decka sa kojim bi mogla da se sexa a da ne razmislja da li je psihopata ili neki ludak.

tesko je biti danas zena, puno nas je iskompleksiranih i zadrtih. nazalost

naizreciva - pa daj ga komsinici koju mrzis :lol:
 
a ti u vremeplov pa hebi neku od pre 30 god :D
samo hocu da kazem da nije lako danas naci decka sa kojim bi mogla da se sexa a da ne razmislja da li je psihopata ili neki ludak.

tesko je biti danas zena, puno nas je iskompleksiranih i zadrtih. nazalost

naizreciva - pa daj ga komsinici koju mrzis :lol:

isto to vredi i za zene..missim puno ih je nadrkanih i izfrustriranih..missim znas na sta missim.kako ja da budem siguran da mi nece otkinuti kuraS?nijednoj ne pise na celu kakvog je psihickog stanja?ako cemo tako..ma to su fore...izgovori..tu mi kuka kako ne moze da nadje kuraS,a serre po nama muskima samo tako,kako mi nista valjamo..
 
nema to veze sa njenim standardima koliko sa njenom pojavom...verovatno ima nešto u njenom držanju što odbija suprotni pol...a ne mora uopšte da bude njen fizički izgled...

mislim, ako se žalila da joj momci ne prilaze...il sam ja nešto pogrešno skontala:think:?
 
isto to vredi i za zene..missim puno ih je nadrkanih i izfrustriranih..missim znas na sta missim.kako ja da budem siguran da mi nece otkinuti kuraS?nijednoj ne pise na celu kakvog je psihickog stanja?ako cemo tako..ma to su fore...izgovori..tu mi kuka kako ne moze da nadje kuraS,a serre po nama muskima samo tako,kako mi nista valjamo..

jesi bio ti skoro kod Cika doktora?:dash:
 
nema to veze sa njenim standardima koliko sa njenom pojavom...verovatno ima nešto u njenom držanju što odbija suprotni pol...a ne mora uopšte da bude njen fizički izgled...

mislim, ako se žalila da joj momci ne prilaze...il sam ja nešto pogrešno skontala:think:?

ma pazi..macka je i po..mada moram priznati da zraci nekom cudnom energijom,u fazonu ja sam riba i po,i nekako ume da prica sa tobom sa visine..ali u sustini to je samo maska.
oblaci se poslovno i sexy..ono paz,sakoi,pantalone i stikle..jako je intelignetna cura.ali malo je u oblacima..u smislu dize nos pod oblake..
 
ma pazi..macka je i po..mada moram priznati da zraci nekom cudnom energijom,u fazonu ja sam riba i po,i nekako ume da prica sa tobom sa visine..ali u sustini to je samo maska.
oblaci se poslovno i sexy..ono paz,sakoi,pantalone i stikle..jako je intelignetna cura.ali malo je u oblacima..u smislu dize nos pod oblake..

to sam i rekla...možda je do njenog ponašanja tj. pokazivanja sebe drugim ljudima...nema veze sa tim dal je fizički lepa il nije...:D
 
Ma Glen je hteo da nam kaze kako ce uskoro, ako vec nije da kresne tu svoju prezgodnu i prelepu drugaricu i da je divlje isposeduje, pa mi da mu zavidimo.... i tako to


a ne stronci,necu da kvarim prijateljstvo..zarad sexa za jednu noc:ok: a drugo suvise je zahtevna cura..teska za odrazvanje..


neće bre...viš da ga nervira što ima visoke kriterijume:rtfm:

ljubim te u tu glavu pametnu..:ok:
 
Ma salim se :lol:
U pitanju je ono sto ti je rekla baby jane.
Neki muskarci se prosto plase da pridju takvima, a drugi nemaju volje da slusaju prose.ravanja i glumatanja, jer cim je vide, vide koliko je tu sati.
Ona ce na kraju naci nekog ko je samo bezobrazan i prost, ebe mu se za njen stav i ocekivanja.... istorba ce je ko kravu, onda ce se zaljubiti u njega i probace da ga promeni..... i tako
 
Ma salim se :lol:
U pitanju je ono sto ti je rekla baby jane.
Neki muskarci se prosto plase da pridju takvima, a drugi nemaju volje da slusaju prose.ravanja i glumatanja, jer cim je vide, vide koliko je tu sati.
Ona ce na kraju naci nekog ko je samo bezobrazan i prost, ebe mu se za njen stav i ocekivanja.... istorba ce je ko kravu, onda ce se zaljubiti u njega i probace da ga promeni..... i tako

znam..zao mi ju je..keve mi..mislim mnogo hoce od muskarca..da bude inteligentan,uspesan,da je tretira kao kraljicu..da joj bude veran..kao i lep poput johnny depa..:lol:
 

Back
Top