РАТ!!!

Jasami Bicufin

Poznat
Banovan
Poruka
8.435
<NKorea warns of war if punished for ship sinking>

SEOUL, South Korea – Tensions deepened Thursday on the Korean peninsula as South Korea accused North Korea of firing a torpedo that sank a naval warship, killing 46 sailors in the country's worst military disaster since the Korean War.

President Lee Myung-bak vowed "stern action" for the provocation following the release of long-awaited results from a multinational investigation into the March 26 sinking near the Koreas' tense maritime border. North Korea, reacting swiftly, called the results a fabrication, and warned that any retaliation would trigger war. It continued to deny involvement in the sinking of the warship Cheonan.

линк

А можда и неће... :think:
 
А можда и хоће...
А онда, испитивање нових типова наоружања, и ратосиљање дотрајалог, над главама корејанаца...

И опет M.A.S.H. ... Хок Ај, Радар и остала екипа...

Through early morning fog I see
visions of the things to be
the pains that are withheld for me
I realize and I can see...
[REFRAIN]:
that suicide is painless
it brings on many changes
and I can take or leave it if I please.
I try to find a way to make
all our little joys relate
without that ever-present hate
but now I know that it's too late, and...

...
 
Америка је далеко, Кина је близу. То је проблем за јужну кореју.

Ма не бринем се ја за амере и њихову способност да ратују милион километара од америке... Што каже колега Azathoth, поквариће нам Светско првенство!
 
pa svetsko prvenstvo je organizovano na najudaljenijoj tačci od mesta potencijalnog sukoba srbije i hrvatske pardon severne i južne koreje...misim, nije to slučajno, oće i reptili na miru da odgledaju:)))
 
Ma obe Koreje igraju na SP, još ako se umešaju i Japanci, i Jenkiji, ima da nastane haos, ne bi me čudilo da se još i odloži ili nešto.

Neka, prvo da Severna Koreja uvali kurčinu Jenkijima tamo negde u osmini finala ili četvrt-finalu, pa nek onda Azijati lete u nebo.
 
Ma obe Koreje igraju na SP, još ako se umešaju i Japanci, i Jenkiji, ima da nastane haos, ne bi me čudilo da se još i odloži ili nešto.

Neka, prvo da Severna Koreja uvali kurčinu Jenkijima tamo negde u osmini finala ili četvrt-finalu, pa nek onda Azijati lete u nebo.

:hahaha:Ma ne smeju odložiti...:rtfm::mrgreen:
A realno mislim da neće...:ok:
 
Северном Корејом владају лудаци који би зарад останка на власти свој народ увели у рат и уништење.Ја мислим да би цео свет требао да помогне народу Северне Кореје да сруши зликовачки режим и уведе слободу и демократију у своју земљу.
 

Back
Top