Telenor internet

Kianu Rivs

Početnik
Poruka
2
Cao,
Video sam da Telenor nudi uslugu koriscenja interneta preko USB modema, gde se potpisuje ugovor na godinu ili dve, pa me zanima koristi li neko internet preko njih?
U dilemi sam, tj. u trilemi: ADSL - bezicni internet - Telenor internet???
 
Kada sam video za telenor internet cinilo mi se da je to najbolje resenje, samo sam se pitao u vezi jacine signala.Mada, mislim da ce to tek da se razvija, pa je prerano sada vezati se i potpisati ugovor na dve godine. ADSL zadovoljava osnovne potrebe za net.
 
A joj,pa taj adsl je najgore cudo tehnike koje postoji,bar na nacin na koji se iskoriscava u nasoj zemlji... A sto se tice Telenor interneta,savrsena stvar za ono sto je popaj napisao,znaci imam lap i lepu vikendicu daleko od civilizacije,a trebalo bi par poslica da zavrsim u medjuvremenu uzivanja na internetu... Savrseno :)

Inace i mts ima tu uslugu vec poduze vreme.Samo sto je tek sad krenuo Teleor u neko veliko oglasavanje...
 
Poslednja izmena:
[_DoMaCiN_]-e pozdrav nice seeing you around

dobar avatar very coonie ;)

punish.gif
 
posle nedelju dana koriscenja interneta, i precizno vodeci evidenciju preko programa, a preko fon modema, zakljuceno je sa sto post sigurnosti da telenor krade, da, drugari moji, ne radi se ovde o nikakvom zaukruzivanju, prilikom zadnje konekcije, maznuli su mi ceo jedan mega bajt, zanimljivo je bilo da su nam se decimale poklapale, tj. po telenoru potroseno 6.38.mb a po mojoj evidenciji 5.38.mb, sto ukazuje i potvrdjuje gore napisano, ili ti, svinjac ostaje svinjac.:rtfm:
 
najveca greska koju sam napravio to je kupovina telenorovog bezicnog interneta.:dash:
daju ti opciju da pratis potrosnju preko njihovog grafikona ,ali to uopste nije merodavno.
po mojoj evidenciji na grafikonu pokazivalo je potrosnju od nekih 1.8GB a oni mi posle zalepili cifru od nekih 3.5GB
 
Cao,
Video sam da Telenor nudi uslugu koriscenja interneta preko USB modema, gde se potpisuje ugovor na godinu ili dve, pa me zanima koristi li neko internet preko njih?
U dilemi sam, tj. u trilemi: ADSL - bezicni internet - Telenor internet???

NIKAKO.Ja ga koristim tj. ne koristim zato sto su me odrali jedan mesec sa 75000.00 zato sto sam po njihovom potrosio 3.6GB a na mom grafikonu je kucalo 1.8GB.
Ogranicen si sa potrosnjom i to je mnogo glupo,a pogotovu njihov nacin zaokruzivanja na 100 kilobajta.Mnogo je glup!!!!!!!!!!!
 
Internet preko USB-a nije za svakoga,kao prvo uglavnom je slabiji protok jer ide preko mreze za mobilne telefone,takodje shto se vishe ljudi konektuje losiji bude protok.
Nije pametno uzimati taj internet ako imas mogucnost za ADSL ili kablovski,ako dosta putujes,busem,kolima pa nemas dosta pristupa ADSLu onda ti je 3G internet dovoljno dobar.

Kako neko reche iznad,to je samo za surfovanje i nishta vise,i sto je najvaznije to je luksuz.
 

Back
Top