Napili se, pa pospavali

gazela

Veoma poznat
Poruka
10.256
E, ovako...Ne znam kako da se opravdam pred svetom. Radi se o sledecem: imam prijatelja koji drzi nekoliko restorana i sa kojim se relativno cesto vidjam (odnosno kad nam posao dozvoli)...Prilikom tih druzenja, koji su uvek u nekom od tih njegovih restorana, pevamo, zezamo se i toliko pijemo da smo negde oko 03.00 sata mortuz pijani. Oko 06.00 probamo da se razidjemo, ali smo vec toliko tresteni da ne mozemo da mrdnemo iz restorana i onda oboje zaspimo u njegovoj kancelariji. Ja na krevetu, a on za stolom. To se desilo par puta i tih par puta mi smo stvarno samo spavali...I da je moglo da bude nesto vise (ali nije jer se ne privlacimo na taj nacin) nijedno od nas nije bilo u stanju da bilo sta (u)radi...Medjutim, ljudi misle da se mi - narodski receno - svalerisemo, a i neki muskarci - koji njemu zavide jer je smeker prve klase - sire price o tome...Meni je neprijatno jer to nema veze sa istinom, ali ne znam kako da se opravdam pred svetom. Molim vas recite mi sta da radim da bih ljudima objasnila da mi stvarno samo spavamo. Kako da im zapusim usta i sacuvam svoj dobar glas?:rumenko:
 
Poslednja izmena:
E, ovako...Ne znam kako da se opravdam pred svetom. Radi se o sledecem: imam prijatelja koji drzi nekoliko restorana i sa kojim se relativno cesto vidjam (odnosno kad nam posao dozvoli)...Prilikom tih druzenja, koji su uvek u nekom od tih njegovih restorana, pevamo, zezamo se i toliko pijemo da smo negde oko 03.00 sata mortuz pijani. Oko 06.00 probamo da se razidjemo, ali smo vec toliko tresteni da ne mozemo da mrdnemo iz restorana i onda oboje zaspimo u njegovoj kancelariji. Ja na krevetu, a on za stolom. To se desilo par puta i tih par puta mi smo stvarno samo spavali...I da je moglo da bude nesto vise )ali nije jer se ne privlacimo na taj nacin) nijedno od nas nije bilo u stanju da bilo sta (u)radi...Medjutim, ljudi misle da se mi - narodski receno - svalerisemo i neki muskarci koji njemu zavide jer je smeker prve klase sire price o tome...Meni je neprijatno jer to nema veze sa istinom, ali ne znam kako da se opravdam pred svetom. Molim vas recite mi sta da radim da bih ljudima objasnila da mi stvarno samo spavamo. Kako da im zapusim usta i sacuvam svoj dobar glas?:rumenko:

a jeeeeeeeeeeeeeeste :mrgreen:
 
E, ovako...Ne znam kako da se opravdam pred svetom. Radi se o sledecem: imam prijatelja koji drzi nekoliko restorana i sa kojim se relativno cesto vidjam (odnosno kad nam posao dozvoli)...Prilikom tih druzenja, koji su uvek u nekom od tih njegovih restorana, pevamo, zezamo se i toliko pijemo da smo negde oko 03.00 sata mortuz pijani. Oko 06.00 probamo da se razidjemo, ali smo vec toliko tresteni da ne mozemo da mrdnemo iz restorana i onda oboje zaspimo u njegovoj kancelariji. Ja na krevetu, a on za stolom. To se desilo par puta i tih par puta mi smo stvarno samo spavali...I da je moglo da bude nesto vise )ali nije jer se ne privlacimo na taj nacin) nijedno od nas nije bilo u stanju da bilo sta (u)radi...Medjutim, ljudi misle da se mi - narodski receno - svalerisemo i neki muskarci koji njemu zavide jer je smeker prve klase sire price o tome...Meni je neprijatno jer to nema veze sa istinom, ali ne znam kako da se opravdam pred svetom. Molim vas recite mi sta da radim da bih ljudima objasnila da mi stvarno samo spavamo. Kako da im zapusim usta i sacuvam svoj dobar glas?:rumenko:

Каквих сам се животних мука и невоља на овом форуму начитао.... Који сам ја уствари срећник... мене ништа слично не мучи.... "благо си га мени..."
 
E, ovako...Ne znam kako da se opravdam pred svetom. Radi se o sledecem: imam prijatelja koji drzi nekoliko restorana i sa kojim se relativno cesto vidjam (odnosno kad nam posao dozvoli)...Prilikom tih druzenja, koji su uvek u nekom od tih njegovih restorana, pevamo, zezamo se i toliko pijemo da smo negde oko 03.00 sata mortuz pijani. Oko 06.00 probamo da se razidjemo, ali smo vec toliko tresteni da ne mozemo da mrdnemo iz restorana i onda oboje zaspimo u njegovoj kancelariji. Ja na krevetu, a on za stolom. To se desilo par puta i tih par puta mi smo stvarno samo spavali...I da je moglo da bude nesto vise )ali nije jer se ne privlacimo na taj nacin) nijedno od nas nije bilo u stanju da bilo sta (u)radi...Medjutim, ljudi misle da se mi - narodski receno - svalerisemo i neki muskarci koji njemu zavide jer je smeker prve klase sire price o tome...Meni je neprijatno jer to nema veze sa istinom, ali ne znam kako da se opravdam pred svetom. Molim vas recite mi sta da radim da bih ljudima objasnila da mi stvarno samo spavamo. Kako da im zapusim usta i sacuvam svoj dobar glas?:rumenko:

Који добар глас, што се одваљујеш од алкохола и притом спаваш по канцеларијама ? :mrgreen:

Мало је касно за то. :p
 
sve snimaj kamerom, iznajmi bioskopsku salu, pozovi sve svoje poznanike i prijatelje(namami ih time sto ces im reci da je u pitanju neka erotika sa tobom u glavnoj ulozi) i onda im pokazi i dokazi, da si ti samo tezak alkos a ne qrva.
 

Back
Top