Za koga biste sada glasali na izborima??

Za koga biste glasali na izborima da se sada održe?

  • Demokratska Stranka

  • Srpska Napredna Stranka

  • Demokratska Stranka Srbije-Nova Srbija

  • G17-PLUS

  • Socijalistička Partija Srbije-JS-PUPS

  • Liberalno Demokratska Partija

  • Srpska Radikalna Stranka

  • Srpski Pokret Obnove

  • Liga Socijaldemokrata Vojvodine

  • Savez Vojvođanskih Mađara


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
jel' te iskopao Bili ?
evo ako moram, glasao bi za Čanka, jer je za vojvodinu bez beogradkih dahija, iako živim pored tih dahija iz beograda.
mislim da je glasanje za DSS, SRS, SNS više stvar dijagnoze, no političkog stava.

ja se izjasnih u postovima iznad
DSS, SNS,SRS nisu moji favoriti
Rekoh, moj favorit nije na listi
Čanku sam verovao, ali me izneverio
 
O kakvom ti politickom stavu govoris?Kakav oni program imaju,osim sto se cepe manjinama da bi presli cenzus?!
GDE ima u Evropi da narodna stranka te zemlje zeli autonomiju koja se granici sa nezavisnoscu,a nalazi se u vlasti??!
NIGDE!!!!
sta nam je ta vlast donela za 10 godina?
Bedu,sunovrat bez povratka,unistena privreda,poljoprivreda,vojska se sistematski unistava,zdravstvo u kome pacijenti moraju kupovati lekove(imam dokaze),gde porodilje placaju od 100 do 500e za porodjaj(iskustvo moje bliske prijateljice)...gorivo najskuplje u Evropi,plate medju 3 najnize u Evropi,nisu uspeli da sprece nezavisnost Kosmeta,prodali 90% drzavne imovine,dinara ne ostvarujemo od proizvodnje,****** nam se setaju gradom,sela odumiru,putevi su nam reli staze,voze se auta prosecno stara 20 godina...ali predpostavljam sve je to "kultura"
e pa vodite tu vasu "kulturu" odavde i pustite nas par da budemo "seljaci" i zivecemo kao pre nego sto ste nam vi "prosvetitelji" dosli,verujte mi!!!!
Ziveo cica Draza!
 
O kakvom ti politickom stavu govoris?Kakav oni program imaju,osim sto se cepe manjinama da bi presli cenzus?!
GDE ima u Evropi da narodna stranka te zemlje zeli autonomiju koja se granici sa nezavisnoscu,a nalazi se u vlasti??!
NIGDE!!!!
sta nam je ta vlast donela za 10 godina?
Bedu,sunovrat bez povratka,unistena privreda,poljoprivreda,vojska se sistematski unistava,zdravstvo u kome pacijenti moraju kupovati lekove(imam dokaze),gde porodilje placaju od 100 do 500e za porodjaj(iskustvo moje bliske prijateljice)...gorivo najskuplje u Evropi,plate medju 3 najnize u Evropi,nisu uspeli da sprece nezavisnost Kosmeta,prodali 90% drzavne imovine,dinara ne ostvarujemo od proizvodnje,****** nam se setaju gradom,sela odumiru,putevi su nam reli staze,voze se auta prosecno stara 20 godina...ali predpostavljam sve je to "kultura"
e pa vodite tu vasu "kulturu" odavde i pustite nas par da budemo "seljaci" i zivecemo kao pre nego sto ste nam vi "prosvetitelji" dosli,verujte mi!!!!
Ziveo cica Draza!

mozes i farmu da gledas:roll:
 

Back
Top