Kupovina 5.1 Zvucnika.

HYBRID

Primećen član
Poruka
522
Hocu da kupim 5.1 zvucnike i imam na raspolaganju
70 eur.U vidu imam:Altec,Creative,Kinyo.
Znaci ako mozete da mi kazete model,cenu,karakteristike(thq?,snaga)?
Prilicno mi je vazno da su jaki,ali mi je jos vaznije da imaju dobar zvuk.
I takodje treba da imaju(dosta) dugacke kablove.
Imam Creative Sound Blaster Live! 5.1 karticu.
8) 8) :)
 
ja imam Altec Lansing 2100 E 2.1 sistem zvucnika koji sam prikljucio na TV i odlicno fukcionise s obzirom da nijedna TV stanica ne emitije stereo signal (hrvatske televizije emituju takav signal)

sam sistem ima oko 30 w RMS (realne snage) znaci da ce dobro funkcionisati u sobi kao sto je moja (oko 15 m2)
takodje znaci da ima savim solidne kablove (odnosi se na duzinu oko 1.5 metra ponaosob tako da ce biti dovoljno za kompletno razvlcenje po sobi)
 
ja imam Altec Lansing 2100 E 2.1 sistem zvucnika koji sam prikljucio na TV i odlicno fukcionise s obzirom da nijedna TV stanica ne emitije stereo signal (hrvatske televizije emituju takav signal)

sam sistem ima oko 30 w RMS (realne snage) znaci da ce dobro funkcionisati u sobi kao sto je moja (oko 15 m2)
takodje znaci da ima savim solidne kablove (odnosi se na duzinu oko 1.5 metra ponaosob tako da ce biti dovoljno za kompletno razvlcenje po sobi)
 
Kad_LupimLupim:
Uzmi Altec. Stvarno su za te pare vrhunski, gde god i koje god sam cuo zvucali su odlicno.
Creative je dosta skuplji, tj. za te pare mozes uzeti uvek bolji Altec nego Creative.

Ako uzmem altec,koji model?
A creative ako uzimam ne znam da li da to
bude inspire P580 ili P5800 ili neki treci.
Poz za one koji pomognu. 8)
8)
 
HYBRID:
Kad_LupimLupim:
Uzmi Altec. Stvarno su za te pare vrhunski, gde god i koje god sam cuo zvucali su odlicno.
Creative je dosta skuplji, tj. za te pare mozes uzeti uvek bolji Altec nego Creative.

Ako uzmem altec,koji model?
A creative ako uzimam ne znam da li da to
bude inspire P580 ili P5800 ili neki treci.
Poz za one koji pomognu. 8)
8)
Ako si bas zapeo za Altec onda uzmi Lansing 251 8)
 

Back
Top