RACUNAR BLOKIRA-STA JE PROBLEM?
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: RACUNAR BLOKIRA-STA JE PROBLEM?

Početnik
    Učlanjen
    13.05.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano RACUNAR BLOKIRA-STA JE PROBLEM?

ljudi neznam dali na pravo mjesto otvaram ovu temu,ali imam problem sa racunarom.naime blokira i neznam u cemu je problem.
    recimo hocu da udjem u my computer,njemu treba nekih 4-5 sekundi dok otvori.ili recimo tako nesta radim na njemu i on totalno zablokira,pa nemogu ni nazad.
    muziku slusam i odjednom sami se basevi iskljuce.
    znaci totalno blokira,a reinstalacija operativnog sistema mu je radjena skoro ,tako da neznam sta mu je.koristim WINDOWS XP.
    ako neko nesta zna....
    hvala unaprijed

Veoma poznat
    Učlanjen
    10.08.2008.
    Pol
    muški
    43°52′S 18°25′I na 518 met nadmorske visine
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: RACUNAR BLOKIRA-STA JE PROBLEM?

Skini Malwareboytes AntiMalware 1.46, instaliraj,abdejtuj i preskeniraj računar.Prvo moraš tu sumnju otkloniti.Zatim skini Vit Registry Fix pa ga malo prečešljaj...

Početnik
    Učlanjen
    13.05.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

e brate,ja sam ovo prvo skinuo i uradio kako si mi reko (skeniro mislim i to ) i to je u redu.
    e sad ovo drugo kad udjem neznam sta da radim.nisam neki strucnjak ******.pa sam mislio dali bi mozda mogo nesta konkretnije da mi kazes sta da radim dalje

Zaslužan član
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    0

Ako se ne ljutis da ne otvaram temu..poceo je problem s tastaturom na laptopu nije reagovala..ni mish..moro sam da izvadim bateriju..posle par puta restart udjem i skinem pass..onda pocne da se glupira kao notresponding par programa od ikonica desno..posle 5x nema ih uopste..acer prijavljuje da ne mogu pristupiti onom njegovom kako se zove gde se sve nalazi..uspeo sam da pustim backup koji se sad kopira..avast nije prijavio nista..dal je system ili da nesto otvaram dal se otkacilo pa se glupira zbog tastature..hitno dajte neki savet

Veoma poznat
    Učlanjen
    10.08.2008.
    Pol
    muški
    43°52′S 18°25′I na 518 met nadmorske visine
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio georgejune Pogledaj poruku
    Ako se ne ljutis da ne otvaram temu..poceo je problem s tastaturom na laptopu nije reagovala..ni mish..moro sam da izvadim bateriju..posle par puta restart udjem i skinem pass..onda pocne da se glupira kao notresponding par programa od ikonica desno..posle 5x nema ih uopste..acer prijavljuje da ne mogu pristupiti onom njegovom kako se zove gde se sve nalazi..uspeo sam da pustim backup koji se sad kopira..avast nije prijavio nista..dal je system ili da nesto otvaram dal se otkacilo pa se glupira zbog tastature..hitno dajte neki savet
    Pa za početak počni kao što je sugerisano forumašu prije tebe. Ja ti mogu poslati link za VitRegistry Fix Pro u kojem ima objašnjeno kako ga registrovati...

Početnik
    Učlanjen
    19.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

treba da ocistis ventilator

Slične teme

1. problem blokira masina
    Autor Banovani u forumu Hardver
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 11.03.2007., 23:28
  2. Blokira
    Autor 001 u forumu Operativni sistemi
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 19.12.2004., 22:02
  3. Zašto mi računar blokira kad sam na Internetu?
    Autor Alex.L u forumu Softver
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 31.07.2004., 16:22

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •