Neverovatnih 9

Poruka
16.002
Drugari, ponovo sam vam se vratila. Posto su se mnogi pitali gde sam i zasto sam banovana, reci cu kao i uvek - zbog istine, a u prilog tome stavljam vam i post jedne moje obozavateljke, koja se zabrinula za njenu i samo njenu - Modernu Pevacicu.
http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=13816334&postcount=42
Hvala.:heart:

Sigurno ste se pitali sta je to neverovatno u broju 9. U broju devet nema nista neverovatno, ali u mom zivotu ima, a to je 9 meseci veze sa moji deckom. Proslavili smo 14. maja, a vidim da mi niko nije cestitao, ovde na forumu, dok je na Fejsu bilo prilicno cestitki, ali ja ne zameram, jer vas volim i vi volite mene. ;)
Za nasu malu mesecnicu, :) priredila sam mom decku iznenadjenje. Njemu se to stavrno dopalo. Mala intimna zurka. Pozvala sam par mojih prijatelja, koleginica, drugarica, koleginica - drugarica, par bivsih momaka, sa kojima sam u korektinim odnosima, a pozvala sam i ovog decka za kog sam vam pisala da mi je sumnljiv. Dosao je sam. ;) E, da znate da je i dalje cudan. Vidjamo se povremeno, jedan dan sam ga cak i slucajno uhodila. Malo da ubacim akcije u zivot. ;)
Moj decko se odusevio zurkom koju sam priredila. Vreme i nije bilo najlepse, ali je meni sa njim bilo predivno, ali i sa prijateljima. Onako, diskretna zurka. Priredila sam mu i razlicita iznenadjenja, a za poklon je dobio pored poljupca, jos nesto, ali ne zelim da otkrivam, jer mislim da nije umesno da iznosim privatne detalje iz naseg zivota. A moram da kazem da je i on mene iznenadio. S jedne strane prijatno, a sa druge nepirjatno, ali, ja smatram, da je svako iznenadjenje prijatno. Inace, priredila sam mu i lepu tortu u obliku bebe, koju je naprvila moja kuvarica. Torta je vegetarijanska, u skladu sa mojim nacinom ishrane, a njemu se dopala. Otvarala sam i sampanjac i sa aloholom i bez (znate da sam ja protiv upotrebe alkohola). Ma, napravila sam super zurku. Stan su dekorisali po mojim idejama u roze balone i razno cvece. Posle su morali dva dana da ga rasciscavaju. Cak nisam ni uspela da odem na koncert JK, ali moje deko mi je najvazniji na svetu. Bila je i dijetalna torta za onog njegovog debelog sina i njegovog deformisanog druga.
Ovo je prvi put da sam u vezi 9 meseci. Neverovatan osecaj. Bas mi je super.
Da li vi verujete u ono da su kriticni meseci i godine: 3., 5., 7., 9.? Ja ne verujem, jer meni je kritican 9. mesec, jer sam shvatila da ga jos vise volim nego 8. ili 7. meseca.
Verujete li u tu magiju brojeva?
 
neka si se ti nama vratila :)
nego reci nam, jel' mali deformisani drug jos uvek pilji onako u tebe ?

iskreno, ta torta u obliku bebe mi je malo pretenciozna ...
ali ako se njima dopalo, jupipi :)

a sto se brojeva tice, ako dva puta stanem na grabulju, pestanem da brojim ...


e, bas volim sto si dosla :D
 
Nesto bas ne verujem u srecne i nesrecne brojeve.
Ali zaista postoji prica da su ti brojevi koje si nabrojala kao ,,srecni,,.
Meni npr. nisu...
Inace, cestitam ti mesecnicu od srca.
 
e, a ima ona fora sa onim pitanjem koliko brojeva 9 ima do 100? pa, neko ako kaze da ima samo jedna devetka, onda taj sto je pitao kaze da nije... nego kaze da ima 11... kao, 9, 19, 29... i tako redom... a ako neko kaze da ima ili jedna devetka ili 11, onda onaj sto pita opet moze da kaze da nije, nego da ima 20... posto 9 ima jos i u 90, 91, 92... tako sam gledao kako opklade u kafanskoj atmosferi... a bolje i to nego kao pre, kad moras da pomeris jednu sibicu da dobijes zbir...
 
Jao, drugari, hvala vam na dobrodoslici. Temu sam zamislila pre da malo caskamo o "magiji brojeva", ali vidim da su mi se mnogi obradovali, a i ja sam naravno, njima, ali i drugima, posto se meni svi raduju, ali to iskazuju na razlicite nacine.
Ipak, mnogi kazu da su ti brojevi 3, 5, 7, 9, kriticni i da vode do raskida ili nastvaka veze. Sanse su 50%. Naravno, samo to i moze da se desi u vezi. Neko je rekao da su mu ti brojevi neserecni. "Magija brojeva" je ipak, mislim individualna. Meni ti brojevi nisu ni srecni ni nesrecni. Pre sam srecna zbog ljudi koji mi cine te brojeve, odn. moj decko. Meni su obicno bili kriticni brojevi 1 ili 2, jer nisam nasla pravu osobu, a sada mi je svaki broj srecan.
 

Back
Top