Следи....нови Устав.....

Poruka
20.103
Нови Устав!!!!

dinkic-v.jpg


Beograd - Teritorijalna organizacija i decentralizacija Srbije jedan je od najvećih
izazova pred našom zemljom i među pitanjima je od najvećeg značaja, a
najverovatnije će iziskivati i promenu Ustava -
rekao je predsednik Republike
Boris Tadić

Скоро је "драги ем мили нам" председник то изјавио,
http://www.danas.rs/danasrs/politika/tadic_moguca_promena_ustava.56.html?news_id=186993

па је нешто слично поновио на оснивачкој скупштини Динкићевог УРС,

"Свака прича о регионализацији без конкретних пројеката нема никакву
сврховитост и зато ми морамо до регионализације и децентрализације
доћи постепеним поступком који ће трајати најмање пет година, и тако
ће се 2015. вероватно стећи услови за законске и уставне промене"
,
рекао је Тадић.




Међутим,....тада је изговорио и ове речи:

Председник Србије и лидер Демократске странке Борис Тадић рекао је
на скупштини да циљ регионализације и децентрализације не сме бити
стварање мини држава на територији Србије,
већ изградња функционалног
модела који треба да омогући бољи живот грађанима.......

http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/1/Србија/698611/Оснoван+савез+Уједињени+региони+.html

**************************************************************************************




............па постављам питање:

Да ли се на промене Устава иде због ЛЕГАЛИЗАЦИЈЕ опште моћи
коју има "драги ем мили нам" председник који се меша у питања која
нису у његовој надлежности или је нови процес
РЕГИОНАЛИЗАЦИЈЕ Србије,
односно УГРОЖАВАЊЕ њеног територијално интегритета,
разлог што
се говори о променама:?:

.
 
a i ako je sve to zaista u pozitivnom maniru ne stvaranja mini drzavica..sve je to obican bullshit..i donece nam samo jos jedan sloj dzabolebaroske administracije koju moramo da placamo
a izmena ustava ce sasvim slucajno da izbaci teritorijalnu celovitost..

kakve se sve prevare ovog naroda rade j b t

...све ће нас разбуцати к`о Панта питу!
Ни Бог нас више неће моћи да састави:dash::dash::dash:

.
 
Знаш, постаје већ смешно, али у директном смислу, уопште више разобличавати ту силну, гомилу лажи и невероватних глупости коју нам сервирају Тадић енд ко.
Почињу опасно да вређају људску интелигенцију.

Потпуно је јасно да је ова , наводна, регионализација синоним за дестабилизација и дезинтеграција.

И, уопште, све је толико јасно , да јасније не може бити.
 
...све ће нас разбуцати к`о Панта питу!
Ни Бог нас више неће моћи да састави:dash::dash::dash:

.
Хоће не плаши се, било је и горих времена па се Србија подигла из пепела попут птице Феникс и засијала пуним сјајем на изненађење свих њених непријатеља.
 
Poslednja izmena:
Е, 'ај' стварно доста с тим кукумакањем и ширењем дефетизма. :roll:

Значи Милунка и ти мислиш да ова неваљала опозиција шири дефетизам и безнађе ?! :per:

То говори да је, онда, госн институција био у праву кад је то исто изрекао ... :think: :mrgreen:

У сваком случају, мој председник је вишеструко талентован. Видео сам да се разуме у говеда а на овој слици потврђује и умеће позирања :hahaha:

 
Значи Милунка и ти мислиш да ова неваљала опозиција шири дефетизам и безнађе ?! :per:

То говори да је, онда, госн институција био у праву кад је то исто изрекао ... :think: :mrgreen:

У сваком случају, мој председник је вишеструко талентован. Видео сам да се разуме у говеда а на овој слици потврђује и умеће позирања :hahaha:

Не опозиција или позиција, него свако ко кукумаче и само тули како нам нема спаса, и да је све пропало, у бити не жели добро овом народу и држави.
 
Знаш, постаје већ смешно, али у директном смислу, уопште више разобличавати ту силну, гомилу лажи и невероватних глупости коју нам сервирају Тадић енд ко.
Почињу опасно да вређају људску интелигенцију.

Потпуно је јасно да је ова , наводна, регионализација синоним за дестабилизација и дезинтеграција.

И, уопште, све је толико јасно , да јасније не може бити.

Где смешно,...
једино,..да се надамо оној "ко се последњи смеје.......:bye:


Хоће не плашиш се, било је и горих времена па се Србија подигла из пепела попут птице Феникс и засијала пуним сјајем на изненађење свих њених непријатеља.

Јес` ...било је:(


Е, 'ај' стварно доста с тим кукумакањем и ширењем дефетизма. :roll:

...хајд` нас ти мало развесели,..:zper:


tadic je zajedno sa svojim lopovima nesposoban da resi bilo koji od najvaznijih ekonomskih problema srbije zato nam nudi raznorazna "muda za bubrege" kao zamenu. nekakve regionalizacije borbe protiv organizovanog kriminala, lidersku ulogu u regionu i slicne trice i kucine.

То је УВОД за промену Устава,
легализоваће све ово што сада раде, а крше Устав,.....а
....онда смо угасили!


Tolika briga pojedinih forumasa o dragom nam predsedniku vec postaje zabrinjavajuca. Sve mi se cini, ima da ga ureknu.

Где ти видиш бригу за њега,....има ко о њему брине!
Забринута сам за себе,...а ти,.....
НИСИ забринут:?:

Значи Милунка и ти мислиш да ова неваљала опозиција шири дефетизам и безнађе ?! :per:

То говори да је, онда, госн институција био у праву кад је то исто изрекао ... :think: :mrgreen:

У сваком случају, мој председник је вишеструко талентован. Видео сам да се разуме у говеда а на овој слици потврђује и умеће позирања :hahaha:


... он на тој слици изгледа као да је СЕО на жваку,.
......па ови око њега
проверавају,...да ли је :zcepanje::zcepanje::zcepanje:

.

.
 
Не опозиција или позиција, него свако ко кукумаче и само тули како нам нема спаса, и да је све пропало, у бити не жели добро овом народу и држави.

Добро, значи да пустимо нашег председника да ради шта хоће и како хоће ??!

Ипак он најбоље зна ... Да ми незналице не приговарамо. :rtfm:
 
Добро, значи да пустимо нашег председника да ради шта хоће и како хоће ??!

Ипак он најбоље зна ... Да ми незналице не приговарамо. :rtfm:

Do sad se ipak pokazao kao neverovatno uspesan i mudar vodja - dinar je stabilan, ekonomija cveta, izvoz je prevazisao sva ocekivanja, Kosovo je nase, usli smo u WTO i EU, a koliko cujem uskoro resavamo i pitanje globalne gladi.

Ja ne znam stvarno sta vise ljudi hoce od ovog divnog i mudrog coveka :(
 
...хајд` нас ти мало развесели,..:zper:

.
Не ради се о увесељавању (премда би и то требало сама да знаш а не да ти на тањиру доноси неко други), него, да се престане с празним кукумакањем, и коначно засучу рукави.

Нешто да се ради за ову земљу, у њену корист.

Ако ти сама себи не помогнеш, нико ти други неће помоћи.
 
... него, да се престане с празним кукумакањем, и коначно засучу рукави.

Нећу те даље узнемиравати, већ само потврдити истинитост принципа који си навела и то примером који се понавља у недоглед :

Једна политичка групација стално се понаша дефетистички и кукумавчи запомагањем како "ЕУропа нема алтернативу", како им је тешко против сила зла и мрака у Србији, како не могу да среде оно што је унередио Злоба ...

Због овога је срећа да имамо такву људину за институцију. Благо нама. :)
 
Нећу те даље узнемиравати, већ само потврдити истинитост принципа који си навела и то примером који се понавља у недоглед :

Једна политичка групација стално се понаша дефетистички и кукумавчи запомагањем како "ЕУропа нема алтернативу", како им је тешко против сила зла и мрака у Србији, како не могу да среде оно што је унередио Злоба ...

Због овога је срећа да имамо такву људину за институцију. Благо нама. :)

То што си навео није кукумавчење. То је мантрање и демагогија.

Они неће ништа да среде, они настављају његовим путем. :zper:
 
kako se plase ovo iz centralne ili uze Srbije decentralizacije.
Misle da ce ostati samo Srbija u izvornom smislu te reci.
Eto ja u Vojvodini pa se ne plasim.
Ustvari i podrzavam decentralizaciju.
I to sto vecu.
da pare ostanu tamo gde se i stvaraju.
Pa ko koliko zaradi.
Svakom svoje.
Posteno.
To je izgleda neminovan proces.
Ovoj pljacki jednom mora doci kraj.
 
kako se plase ovo iz centralne ili uze Srbije decentralizacije.
Misle da ce ostati samo Srbija u izvornom smislu te reci.
Eto ja u Vojvodini pa se ne plasim.
Ustvari i podrzavam decentralizaciju.
I to sto vecu.
da pare ostanu tamo gde se i stvaraju.
Pa ko koliko zaradi.
Svakom svoje.
Posteno.
To je izgleda neminovan proces.
Ovoj pljacki jednom mora doci kraj
.

Једино људска глупост нема краја... једино је људска глупост БЕСКРАЈНА... :sad2:
 

Back
Top