Gimnastički sex

Neznanko

Iskusan
Poruka
5.497
Ljudi, žene, starija deco, maloletne babe, dede...znate li vi da je za malo bolji, malo raznovrsniji SEX, neophodno da ste pravi gimnastičar, da ste elastični, da ste umešni i virtuozni pri izvedbi raznih poza pri koitusu i raznim vidovima penetracije.
Lako je leći, lako je biti pasivan, ali za malo spektakularniji sex, tu vam braćo, sestre i rodjaci treba dosta prirodne nadarenosti da izvodite razne figure veneris. Eto to sam hteo da vam reknem za večeras, pa sad vidite gde ste tu i koliki ste gimnastičar, gimnastčarka.
 
Ljudi, žene, starija deco, maloletne babe, dede...znate li vi da je za malo bolji, malo raznovrsniji SEX, neophodno da ste pravi gimnastičar, da ste elastični, da ste umešni i virtuozni pri izvedbi raznih poza pri koitusu i raznim vidovima penetracije.
Lako je leći, lako je biti pasivan, ali za malo spektakularniji sex, tu vam braćo, sestre i rodjaci treba dosta prirodne nadarenosti da izvodite razne figure veneris. Eto to sam hteo da vam reknem za večeras, pa sad vidite gde ste tu i koliki ste gimnastičar, gimnastčarka.

e fala ti ko bratu :cmok2:
 
Ljudi, žene, starija deco, maloletne babe, dede...znate li vi da je za malo bolji, malo raznovrsniji SEX, neophodno da ste pravi gimnastičar, da ste elastični, da ste umešni i virtuozni pri izvedbi raznih poza pri koitusu i raznim vidovima penetracije.
Lako je leći, lako je biti pasivan, ali za malo spektakularniji sex, tu vam braćo, sestre i rodjaci treba dosta prirodne nadarenosti da izvodite razne figure veneris. Eto to sam hteo da vam reknem za večeras, pa sad vidite gde ste tu i koliki ste gimnastičar, gimnastčarka.

:roll:..dobro jutro domaćine!:mrgreen:
 
Ljudi, žene, starija deco, maloletne babe, dede...znate li vi da je za malo bolji, malo raznovrsniji SEX, neophodno da ste pravi gimnastičar, da ste elastični, da ste umešni i virtuozni pri izvedbi raznih poza pri koitusu i raznim vidovima penetracije.
Lako je leći, lako je biti pasivan, ali za malo spektakularniji sex, tu vam braćo, sestre i rodjaci treba dosta prirodne nadarenosti da izvodite razne figure veneris. Eto to sam hteo da vam reknem za večeras, pa sad vidite gde ste tu i koliki ste gimnastičar, gimnastčarka.

Smem li da pitam, da li je ova tema nastala postsexualno, iz tvog ličnog iskustva? :mrgreen:
 
neznanko taj tvoj avatar mi bila profilna slika na fejsbuku pre nekog duzeg vremena, znaci, ne da je kul :)

Ne znam za taj seks, al se bavim gimnastikom, ritmickom i sportskom evo vec dobrih sest godina, malo sam sad pauzirala, al dobro,mora da se posalje 60 poruka na forum dnevno
vrtim onom trakicom katkad i to , znas :)
 
neznanko taj tvoj avatar mi bila profilna slika na fejsbuku pre nekog duzeg vremena, znaci, ne da je kul :)

Ne znam za taj seks, al se bavim gimnastikom, ritmickom i sportskom evo vec dobrih sest godina, malo sam sad pauzirala, al dobro,mora da se posalje 60 poruka na forum dnevno
vrtim onom trakicom katkad i to , znas :)

ja kad sam bila mala mama mi veže trakicu za flomaster i ja se ubijem od vrtenja =)
kod mene nije bila ni r. gimastika ni balet =(
 
neznanko taj tvoj avatar mi bila profilna slika na fejsbuku pre nekog duzeg vremena, znaci, ne da je kul :)

Ne znam za taj seks, al se bavim gimnastikom, ritmickom i sportskom evo vec dobrih sest godina, malo sam sad pauzirala, al dobro,mora da se posalje 60 poruka na forum dnevno
vrtim onom trakicom katkad i to , znas :)

E dobra si.
Ma bez gimnastike nema ništa kažem ti ja, a za sex ko sex, nekom odgovara bez nekih vratolomija, neko ne, u svakom slučaju mene je ponuklo to, što znam da bez nekih veština u pokretima, nema baš nekog malo zanimljivijeg odnosa.
 
ja kad sam bila mala mama mi veže trakicu za flomaster i ja se ubijem od vrtenja =)
kod mene nije bila ni r. gimastika ni balet =(

Hihihi :) trakicu za flomaster, retko slatko. Ova trakica je malo skuplja, al kupuje trener Marija,to u Madjarsku kad ide da vodi one male devojcice na takmicenje. Tamo su kaobajagi petnaest evra :) A ovde su prokleto skupe, pa onda bolje njoj da damo petnaest evra nego sami da kupimo, znas.

Ja sam oduvek volela balet, mada nemam predispozicije da se na tom polju vidno ostvarim, visoka sam gotovo metar osamdeset, koblava i ko tenk, tako da se rekreativno drzim gimnastike. Neki put zamal pukne razboj, al dobro sta je tu je, ni treninzi im nisu bas jeftini.
 
de laka, ako ne poznajes ovu materiju bolje da je ni ne spominjes.
Probaj ti da se rascerecis do zemlje , znaci s oprostenjem(by janika :heart:) sednes na ribicu a obe ti noge na tri stepera naslagana jedan na drugi.
vertikalno. :neutral:
 

Back
Top