Reality show i tinejdzeri

Mislim da je retardirana ''promocija'' jer 99,9 posto ljudi koji udju nemaju talenta za ama bash nishta. I to mi je odvratno kako njima daju sanse,a nekom drugom ne. Primer,ona,ne znam ni ako se zove,shto je bila na Farmi,sedi tamo ko zna kolko ni usta da otvori,nishta od harizme,i njoj daju da vodi neku emisiju posle,a zena nije valjda imala veze sa novinarstvom pre toga...a bitno je da nekom novinaru koji je zavrshio fax ne daju i on skapava od gladi.

Ili na npr neko bude u Velikom Bratu i opet je na stranama i stranama nashih domacih novina,postane poznat..zbog cega? zato shto je sedeo pred kamerama mesec,dva tri? a uopste,uopste nije zasluzio slavu.

To su,svi ( zao mi je ako sam preostra ) ljudi bez ikakvog talenta,bez iceg posebnog u sebi,koji posle tih reality show-ova uspeju,jer je Srbija..prosek.

Jedino Survivor mi ima svrhu,iako ga ne gledam.
 
Poslednja izmena:
Не.
Не.
Не.
Не свиђају ми се. Не интересује ме туђа приватност, поготово не неких појединаца који су зарад краткорочне славе на ТВ-у и жутој штампи спремни да раде разне гадости, бораве у затвореном простору и слично.
 
Da li gledate rijalitije?
Ponekad, kad me moji doma terorisu sa njima.
Da li bi ste ucestvovali u nekom od njih?
Ne bih
Ni tad. I ovako sam psihicki odlutao.
Kako vam izgleda taj vid promocije?
Odlican marketing, velike pare u opticaju, interesantno za gledanje...ponekad, ali tu nayebu ucesnici, jer ih bukvalno yebu u zdrav mozak.
Sta uopste mislite o njima...?
Sve sam rekao u prethodnim odgovorima.
 
Da li gledate rijalitije?
Da li bi ste ucestvovali u nekom od njih?
Za dobre pare?
Kako vam izgleda taj vid promocije?
Sta uopste mislite o njima...?

:think:

Uhvatila sam par puta Velikog Brata,i iskreno-nisa fan,ali ni vreme provedeno na forumu nije mnogo kvalitetnije od vremena provedenog gledaju doticni zabavi format(izuzimam Farmu,koliko sam ja upoznata,to je slicno mjuziklu narodne muzike,u pauzi izmedju muzenja krava).

Hm,nikada se ne bih promovisala na taj nacin,jerbo nisam fan toga,ali ako muka(daleko bilo) natera-ne iskljucujem ni tu opciju,bilo bi licemerno stavljati imperativ na bilo koji odgovor.

Barem bih napravila spektakl.
 
Da li gledate rijalitije?
Da li bi ste ucestvovali u nekom od njih?
Za dobre pare?
Kako vam izgleda taj vid promocije?
Sta uopste mislite o njima...?

:think:

gledam ad hok kad nemam šta pametnije i kad uhvatim
možda i bih
da bi dobijao pare zato treba prethodno da budeš nešto
da ne se remeo kultura i degradacija bla bla
prost tržišni pricip... učesnici dobijajaju oromociju šansu i lovu, raja veselje a produkcija zaradu
jedini problem s rijalitijima je što su oni deo kulture leba bez motike
svi učesnici tih programa su ništarije bez izgrađenog sebe i posla
jer otkud nekome 5 meseci slobodno da se zanima time?
 
A kako to sad da niko ne gleda? Pa odakle im onolka gledanost, nije valjda da sve one pare pravi samo moja mojka dok gleda farmu

pa ljudi - tinejdžeri - na netu, uglavnom im je net zamena za tv
isti ku rac, što reče h.
al svi pogledajuili čuju bar malo na neki način
a x ljudi koji nemaju net naročito srednjih godina i ruralci
mada zapanjujuće mi je da s oznimnom pažnjom prate i doktori po domovima zdravlja, i ptt službenice, i nastavnici...:roll:
 
Uh, sto zapanjujuce, ti na takvim polozajima su gotovo svi ionako s pola diplome, a dobili poso preko strine i baba tetke, tako da su maltene isti ko i ruralci i nista mi nije zapanjujuce. A uostalom, ako je neko doktor ne znaci obavezno da ima ni istancan ukus ni ceo dan zauzet.
 
Jedino sam gledao onog prvog Velikog Brata, jer mi je njegov pobednik bio zanimljiv lik, mada Survajvr mi se svideo, ali opet mrzi me da ga pratim...
Definisi "dobre" pare :lol:
Ne svidja mi se, barem ja to ne bih uradio...
Mislim da je to glupost, a i naucno je dokazano da zatupljuje narod.. ;)
 
ne gledam.
zao mi je kad vidim svoje vrsnjake kako prepricavaju dogadjaje se farme ili velikog brata. zar je moguce da nemaju pametnija posla? ovaj rek'o ovo, onaj rek'o ono, ova se sa svima svadja, onaj me nervira, oni tamo nista ne rade, ova ogovara sve zivo... strasno. ljudi dolaze tamo, bleje, seljance se, zgrnu pare, ovi ih obozavaju, i vrlo lako se zaboravi ko su oni ustvari. vecina ne zna najosnovnije stvari iz opste kulture, nalupavaju se samo tako, i postaju heroji. covecanstvo treba da se stidi takvih kretena, a ne da ih uzdize u nebo.
da ne komentarisem publiku...
 

Back
Top