Ево зашто се Томица Милосављевић лечи у Немачкој!

_011_

Poznat
Banovan
Poruka
9.445
Ljudi se sapliću i padaju ispred leskovačke bolnice Video

Blic - Pre 32 minuta

Na sajtu "YouTube" postavljen je četvorominutni snimak sa ulaza u leskovačku bolnicu na kojem se vidi kako se posetioci i pacijenti sapliću na istom mestu ispred portirnice i padaju na zemlju. Bolnica u Leskovcu

Video je postavio korisnik sa imenom ppavlovic uz komentar: "Ulaz u leskovačku bolnicu. Sramota! Bolnica je tu valjda da leči ljude ili da ih povređuje? Šalji dalje".


 
Па шта мислиш,да ли ће лекари да се баве тако тривијалним стварима,бетонирањем и асфалтирањем тротоара?Посао српских лекара је да направе болеснике и од оних који су здрави да би им узели што више мита и добили што више провизије за скупе лекове које болесници морају по њиховом налогу да купе.Добар део лекара у Србији су криминалци као и њихов министар.
 

Ајде што су наместили неког свог на тендеру па је испало овако како је испало, али што ти портири нису бар ставили једну столицу на то место да се људи не ломе, какав министар такве и болнице, па ви и даље гласајте за стручњаке

Ко ће сносити одговорност за ово ???
 
Један коментар испод овог снимка:

e pa malopre je bilo na vesti na FOX-u... tu sam i cuo da ima na you tube.sramota je da direktor bolnice hoce da pokrene postupak protiv toga koji je postavio snimak na internet,jer je snimak navodno neovlacseno kopiran sa video nadzora,umesto da se pokrije i cuti ono u zemlji Srbiji skripe kola, ne ricu volovi,kao po obicaju...
 
Ја ту нисам пао ниједном! :super::super::super:

:hahaha1::rotf::hahaha1::rotf::hahaha1:
Pa pazi ne bih da optuzujem ove nesrecnike sto padaju ko kruske ,al ili sam ja corav ili sta je... al ja ne vidim na cega ovi padaju , ono smesno malo uzvisenje , nije rupa neka ili kanal , dzomba i sl . ... mislim jel gleda neko gde hoda tamo :think:
 

Back
Top