BUDI DOBAR?????!!!!!

Baby Wipes

Obećava
Poruka
58
Kreces na neku zurku sa drustvom i obicno ti devojka kaze "budi dobar", naravno odgovoris da ces biti. Sta li se tada mota po njenoj glavi? Da li misli na to da se ne napijem, ne tucem, ili ne muvam druge ribe? Ili Jos gore sto bi mogla da pomisli da spavam sa nekom?
 
Znaci da ne igras tablic sa nepoznatima!!! :wink:
Salim se, znaci da ne varas, znaci samo to i nista drugo...."Budi dobar" kad se prevede na jezik muskaraca znaci : "popij 100 piva, potuci se sa pola kafica briga me, ali nemoj da si pogledao neku drugu!!!"
 
Posto se svi muskarci, manje-vise, ponasaju kao deca, kad im one kazu 'budi dobar', oni ce definitivno biti losi... e, to zene rade sa razlogom... On ce da se napije vrlo brzo, a zna se da pijanac nepogresivo uvek dolazi do svoje kuce :twisted:...

A tu ga ceka zena/devojka, i ubije boga u njemu, a sutra mu kaze da su ga neki mangupi prebili, i da mu je ona lepo rekla da 'bude dobar'...

Moze i tako da se gleda, zar ne?

Poz.
 
Baby Wipes:
Kreces na neku zurku sa drustvom i obicno ti devojka kaze "budi dobar", naravno odgovoris da ces biti. Sta li se tada mota po njenoj glavi? Da li misli na to da se ne napijem, ne tucem, ili ne muvam druge ribe? Ili Jos gore sto bi mogla da pomisli da spavam sa nekom?
A ŠTA AKO NEZNAČI NIŠTA...
MISLIM AKO MALO BOLJE RAZMISLIŠ...
NEŠTO TRBA REĆI PA TO "BUDI DOBAR" NEKAKO BAŠ ZVUČI OK.
JA BAR MISLIM DA JE BUDALASTO MISLITI DA JE REČ O NEKOJ PORUCI UOPŠTE :roll:
 
Baby Wipes:
Kreces na neku zurku sa drustvom i obicno ti devojka kaze "budi dobar", naravno odgovoris da ces biti. Sta li se tada mota po njenoj glavi? Da li misli na to da se ne napijem, ne tucem, ili ne muvam druge ribe? Ili Jos gore sto bi mogla da pomisli da spavam sa nekom?

ovo zadnje 100%
a143.gif
 

Back
Top