BUDI DOBAR?????!!!!!

Baby Wipes:
Kreces na neku zurku sa drustvom i obicno ti devojka kaze "budi dobar", naravno odgovoris da ces biti. Sta li se tada mota po njenoj glavi? Da li misli na to da se ne napijem, ne tucem, ili ne muvam druge ribe? Ili Jos gore sto bi mogla da pomisli da spavam sa nekom?
Meni bi to samo bio potstrek da napravim "DZUMBUS I KUPUS" :twisted: :twisted: :twisted:
Zato meni moj dragi uvek pozeli da se lepo provedem, kao i ja njemu. :wink:
Ne razumem devojke i momke koji zele da gospodare zivotima voljenih im osoba, i ove druge, shto im to dopushtaju! :x
 
naturaly:
mora nesto da ti kaze...
pa hajde onda to...inace je zabole u sustini 8)
e,jeste! vidis kako znas! :P
to sam ja umela da kazem decku kad me nazove da prijavi da izlazi negde bez mene :? .odgovor je uvek bio:"kad ja nisam dobar?!"...e,a tek posle ovoga mu kazem:lepo se provedi. 8) ma,da,sta tu ima da se cimate,nije zena nista mislila :wink:
 
A zasto mislis da je spavati sa drugom ribom najgore sto misli. Mongo je gore da se napijes ko stoka, da se potuces ili te razbiju, da se ufiksas, zakucas kolima,i sl. Smuvati drugu ribu i prevariti svoju je nabenignija stvar i po mnogima najnormalnija.Ustvari prava stvar je izaci sa drustvom ,provesti se a ne uraditi ni jednu od tih stvari.
 
Baby Wipes:
Kreces na neku zurku sa drustvom i obicno ti devojka kaze "budi dobar", naravno odgovoris da ces biti. Sta li se tada mota po njenoj glavi? Da li misli na to da se ne napijem, ne tucem, ili ne muvam druge ribe? Ili Jos gore sto bi mogla da pomisli da spavam sa nekom?

pa... da... znaci nesto...
recimo,... znam da sam ja tvoja gazdarica i da ti ne radis nista osim onog sto ti izricito naredim...

ili znaci... nemam inspiracije da ti kazem bilo sta zanimljivo...

uglavnom ovo drugo je najbolji odgovor... odlucila sam... da, definitivno znaci to... kada kazem svom decku da bude dobar znaci: dosadio si mi, pitanje je momenta kada cemo raskinuti...

ali ja ovo ne govorim... dakle...
dobro, bar sam rekla nesto... za razliku od chatera
 
Ne može vam se desiti ako to ne želite ili možda bežite!
Ne može vam se desiti ako to ne želite ili možda bežite!
Ne može vam se desiti ako to ne želite ili možda bežite!
Ne može vam se desiti ako to ne želite ili možda bežite!
Ne može vam se desiti ako to ne želite ili možda bežite!
Ne može vam se desiti ako to ne želite ili možda bežite!
Ne može vam se desiti ako to ne želite ili možda bežitE!
Ne može vam se desiti ako to ne želite ili možda BEŽITE!
Ne može vam se desiti ako to ne želite ili možda BEŽITE!
Ne može vam se desiti ako to ne želite ili možda BEŽITE!
 
..."ako pogledas i jednu ribu a ja to cujem...yebacu ti sve po spisku...bacicu ti bombu na auto...izgazicu ti cvece u basti...slomicu ti prozore...pricacu svima da ne moze da ti se digne..."
 
Baby Wipes:
Kreces na neku zurku sa drustvom i obicno ti devojka kaze "budi dobar", naravno odgovoris da ces biti. Sta li se tada mota po njenoj glavi? Da li misli na to da se ne napijem, ne tucem, ili ne muvam druge ribe? Ili Jos gore sto bi mogla da pomisli da spavam sa nekom?

Kod mene je to uglavnom znacilo...da se vratim u jednom komadu i upotrebljiv za sledeci dan ...i naredne dane.Nekad bilo...sad se pripoveda,hehehe.Sad sam dobar. :D
 
Baby Wipes:
Kreces na neku zurku sa drustvom i obicno ti devojka kaze "budi dobar", naravno odgovoris da ces biti. Sta li se tada mota po njenoj glavi? Da li misli na to da se ne napijem, ne tucem, ili ne muvam druge ribe? Ili Jos gore sto bi mogla da pomisli da spavam sa nekom?

Vrlo zanimljivo pitanje...Ja kad mu to kazem,u stvari mislim na poslednjeod nevedenog :wink: tj.ono najgore
 
Kad sam govorila budi dobar, mislila sam na to da se ne napije, da se ne potuče, da ako se i napije ne vozi pijan, da ne potroši sve pare na muziku (baš me briga,ali posle će mi kukati deset dana o tome) i nikada mi nije palo na pamet da će muvati druge ribe i prevariti me.
Ali on je to ipak uradio (nakon puno godina zabavljanja),priznao mi je,a i ta se prevara završila fatalno po njega(možete zamisliti). :evil:
 
Selena:
Kad sam govorila budi dobar, mislila sam na to da se ne napije, da se ne potuče, da ako se i napije ne vozi pijan, da ne potroši sve pare na muziku (baš me briga,ali posle će mi kukati deset dana o tome) i nikada mi nije palo na pamet da će muvati druge ribe i prevariti me.
Ali on je to ipak uradio (nakon puno godina zabavljanja),priznao mi je,a i ta se prevara završila fatalno po njega(možete zamisliti). :evil:

Dabogda zakacio HIV.........kad je tebe tako slatku prevario.......kiss :wink:
 
lav607:
Selena:
Kad sam govorila budi dobar, mislila sam na to da se ne napije, da se ne potuče, da ako se i napije ne vozi pijan, da ne potroši sve pare na muziku (baš me briga,ali posle će mi kukati deset dana o tome) i nikada mi nije palo na pamet da će muvati druge ribe i prevariti me.
Ali on je to ipak uradio (nakon puno godina zabavljanja),priznao mi je,a i ta se prevara završila fatalno po njega(možete zamisliti). :evil:

Dabogda zakacio HIV.........kad je tebe tako slatku prevario.......kiss :wink:

Pa mogao je i to takav pametan,ali ipak je bila beba u pitanju! :wink:
 
Selena:
lav607:
Selena:
Kad sam govorila budi dobar, mislila sam na to da se ne napije, da se ne potuče, da ako se i napije ne vozi pijan, da ne potroši sve pare na muziku (baš me briga,ali posle će mi kukati deset dana o tome) i nikada mi nije palo na pamet da će muvati druge ribe i prevariti me.
Ali on je to ipak uradio (nakon puno godina zabavljanja),priznao mi je,a i ta se prevara završila fatalno po njega(možete zamisliti). :evil:

Dabogda zakacio HIV.........kad je tebe tako slatku prevario.......kiss :wink:

Pa mogao je i to takav pametan,ali ipak je bila beba u pitanju! :wink:

Ma idemo dalje a on nek gura kolica..........zivot je samo kratka forma treba ga iskoristiti......lutko :wink:
 

Back
Top