...boj...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

progres

Zainteresovan član
Poruka
290
...vidim da su vam puna usta Kosova...zamislimo teoretsku situaciju da Srbija ima mogućnost da oružanom intervencijom povrati zauvek izgubljenu teritoriju, zvanu Kosovo...
...ko od vas bi imao petlju da se javi kao dobrovoljac...?
 
Sve sto pada pod pojam teoretski je idealno tlo za dejstovanje forumskih zgubidana.
Mislim da cesh okupiti respektabilnu teoretsku jedinicu ovdje. Brojno stanje- od bataljona do armije, sve je moguce.
 
...vidim da su vam puna usta Kosova...zamislimo teoretsku situaciju da Srbija ima mogućnost da oružanom intervencijom povrati zauvek izgubljenu teritoriju, zvanu Kosovo...
...ko od vas bi imao petlju da se javi kao dobrovoljac...?

Јел можеш бити гкупљи?
Па сви ће преко нета рећи да би се пријавили!
:hahaha:
 
...vidim da su vam puna usta Kosova...zamislimo teoretsku situaciju da Srbija ima mogućnost da oružanom intervencijom povrati zauvek izgubljenu teritoriju, zvanu Kosovo...
...ko od vas bi imao petlju da se javi kao dobrovoljac...?
Javio bi se odmahi to iz dva razloga :
1.bio sam u ratu i tu sam prosao dosta toga,jer sam bio pesadinac(odbrana,napad,ciscenje terena sa i bez kuca,garaza,stala,strazarenje po nocu i danju,na polozaju od o-24)znaci,povratak na nesto vec vidjeno,sto mi je poznato jako dobro
2.u slucaju da mi jednom ne pokusamo uzeti nazad Kosovo,uzece oni nama barem do Juzne Morave(otprilike je to kod njih deklarisano jos u Prvoj prizrenskoj ligi),pa prema tome bolje spreciti nego leciti.

Ne daj boze da opet budem izbeglica.Kad se vec moze,bolje biti pobednik.U slucaju da i stradam,a mi pobedimo,moja deca ce barem biti sigurna za dug period vremena.
 
...vidim da su vam puna usta Kosova...zamislimo teoretsku situaciju da Srbija ima mogućnost da oružanom intervencijom povrati zauvek izgubljenu teritoriju, zvanu Kosovo...
...ko od vas bi imao petlju da se javi kao dobrovoljac...?


E vidiš ja ću ti dati samo jedna primer kako se radi kada se nešto hoće.

1933.g. Nemačka je bila država sa toliko minornom vojskom da je mogao da je šamara svako ko je to zaželeo.
A 1936.g. to je bila vojna sila najača u Evropi a 1939. najjača i najopremljenija na svetu i započela 2.SR.

Da li ti treba nešto više ?

Ako misliš na dobrovoljce to nikom ne treba. Pava vojna sila radi ono što hoće i što zahteva država i narod kom pripada.
 
pa evo ja ne bi...

...aj dobro...da promenimo pitanje u...ko se ne bi javio ko dobrovoljac...? :per:

Шиптарима је драго што има таквих. Моће да их убију без отпора! Ти мислиш ако ти будеш пацифиста да тебе неће дирати кад буду кренули да праве Велику Албанију?:think: Или мислиш да је Београд далеко од Косова?:think: Мислили су и З. Европљани да је Беч далеко од Цариграда па су се зајебали...
 
...vidim da su vam puna usta Kosova...zamislimo teoretsku situaciju da Srbija ima mogućnost da oružanom intervencijom povrati zauvek izgubljenu teritoriju, zvanu Kosovo...
...ko od vas bi imao petlju da se javi kao dobrovoljac...?

mislis na forumase???ili koga bi oni poslali u rat za kosovo??
ps.dobra tema:ok::ok:
pps.:think::hahaha::rotf::hahaha::rotf:
 
Javio bi se odmahi to iz dva razloga :
1.bio sam u ratu i tu sam prosao dosta toga,jer sam bio pesadinac(odbrana,napad,ciscenje terena sa i bez kuca,garaza,stala,strazarenje po nocu i danju,na polozaju od o-24)znaci,povratak na nesto vec vidjeno,sto mi je poznato jako dobro
2.u slucaju da mi jednom ne pokusamo uzeti nazad Kosovo,uzece oni nama barem do Juzne Morave(otprilike je to kod njih deklarisano jos u Prvoj prizrenskoj ligi),pa prema tome bolje spreciti nego leciti.

Ne daj boze da opet budem izbeglica.Kad se vec moze,bolje biti pobednik.
U slucaju da i stradam,a mi pobedimo,moja deca ce barem biti sigurna za dug period vremena.

a ako kojim slucajem dodje dorata, i ti pogines, a srbija ostvari jos jednu od velikh pobeda, ko ce tada brinuti o tvojoj deci???
 
ajmo se malo uozbiljiti,. ovo je ozbiljno pitanje...

...dakle...ko od vas ima muda da uzme pušku, zolju, bajonet, ili šta vam već daju...i da ode dole da povrati teritoriju...?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top