privatna klinika
Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: privatna klinika

Početnik
    Učlanjen
    18.05.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Exclamation privatna klinika

Po[tovani forumaši,

Odlučih se na ovaj korak jer mi gori pod nogama. Moja baka treba da operiše promenu na jetri ima 78 godina i problema sa srcem, odbili su je u svim državnim ustanovam. Po preporuci prijatelja otišli smo na pregled a u i preporučio joj je operaciju na jetri. Kažu nam da je operacija zahtevna ali da oni imaju kapaciteta i ljudstva da takvu operaciju izvedu.

Pošto se prvi put susrećem sa privatnom praksom u Srbiji, zanimaju me Vaša iskustva sa ovom Klinikom.

Srdačan pozdrav,
    Marko
    Poslednji put ažurirao/la bela76 : 26.05.2010. u 11:43

Elita Андроник Комнин (avatar)
    Učlanjen
    10.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    7103

Podrazumevano Re: Beogradski KBC - privatna klinika

Клиника је тек отворена, та да нико не може да каже да ли је на добром гласу или не. У сваком случају, ко има пара за бацање нека иде, а ко нема нека се распита ко је добар хирург у Клиничком центру Србије.
    Иначе, Божина Радовић је последњих пар година био ангажован у вези трансплантације јетре.
    Волим Достојевског, волим све што воле млади и навијам за Црвену звезду

Početnik
    Učlanjen
    29.10.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio markobgd Pogledaj poruku
    Po[tovani forumaši,

Odlučih se na ovaj korak jer mi gori pod nogama. Moja baka treba da operiše promenu na jetri ima 78 godina i problema sa srcem, odbili su je u svim državnim ustanovam. Po preporuci prijatelja otišli smo na pregled kod Prof. dr Božine Radevića u privatni KBC i preporučio joj je operaciju na jetri. Kažu nam da je operacija zahtevna ali da oni imaju kapaciteta i ljudstva da takvu operaciju izvedu.

Pošto se prvi put susrećem sa privatnom praksom u Srbiji, zanimaju me Vaša iskustva sa ovom Klinikom.

Srdačan pozdrav,
    Marko
    Klinika jeste tek otvorena, ali su lekari koji su je otvorili i zaposleni koji rade tamo na dobom glasu i odlicni strucnjaci.
    I ne bih se slozila da su to bacene pare, posto je zdravlje nekog koga volimo u pitanju.

Početnik
    Učlanjen
    18.05.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Malo sam gledao na sajtu klinike, koliko sam video ima dosta profesora koji su tamo angažovani. Mislim da kao prvi privatni kliničko bolnički centar nebi trebalo da se igraju sa ljudima.

Elita Андроник Комнин (avatar)
    Učlanjen
    10.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    7103

За твоју информацију, на свим приватним клиникама које су затворене протеклих година били су ангажовани силни професори. А клинике су биле затваране због озбиљне лекарске грешке. То што они уговором о допунском раду ангажују професоре није гаранција да се увек врхунски ради. Уосталом, у Клиничком центру Србије, и осталим КБЦ у Београду имаш много више професора.
    Poslednji put ažurirao/la bela76 : 19.05.2010. u 07:47 Razlog: editovana poruka po zalbi korisnika.
    Волим Достојевског, волим све што воле млади и навијам за Црвену звезду

Početnik
    Učlanjen
    18.05.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

E ovako, ja sam Baku smestio. Docekali su nas sa osmehom, jako su ljubazni i predusetljivi. Uradjena je predoperativna priprema i ostala je da lezi. Sutra je operacija pa javljam kako je proslo!

Pozdrav,
    M

Poznat Hedonista (avatar)
    Učlanjen
    21.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    141

E ovako, ja sam Baku smestio. Docekali su nas sa osmehom, jako su ljubazni i predusetljivi. Uradjena je predoperativna priprema i ostala je da lezi. Sutra je operacija pa javljam kako je proslo!

Pozdrav,
    M
    Bice sve to ok, to su surovi profesionalci, sjajni lekari sa dosta iskustva i drzimo fige da sve bude ok po vasu baku. Veliki pozdrav

Početnik
    Učlanjen
    18.05.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Pozdrav,

Samo da javim da je Baka dobro... oporavlja se.... Ovom prilikom zelim da se zahvalim osoblju, a pogotovo sestrama na odeljenju opste i vaskularne hirurgije!!! HVALA!!!

P.S. Sada sam video na saju RZZO-a da su postali klinika gde ce se slati ljudi na operaciju srca! Svaka im cast!!!

Poznat Hedonista (avatar)
    Učlanjen
    21.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    141

Pozdrav,

Samo da javim da je Baka dobro... oporavlja se.... Ovom prilikom zelim da se zahvalim osoblju, a pogotovo sestrama na odeljenju opste i vaskularne hirurgije!!! HVALA!!!

P.S. Sada sam video na saju RZZO-a da su postali klinika gde ce se slati ljudi na operaciju srca! Svaka im cast!!!
    Lepe vesti, i za baku i za to da je osoblje ljubazno, stvarno svaka im cast

Slične teme

1. orl klinika
    Autor milla u forumu Zdravlje
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 05.04.2007., 12:48
  2. Privatna klinika za porodjaj
    Autor Happy-ca u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 25.10.2006., 18:17
  3. Klinika Papic
    Autor stsuki u forumu Zdravlje