Desilo se čudo zarobio me Forum!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
22.606
Priča je ovako malo jeziva ali istinita, elem uđem ja na jedan forum, neću reći koji zbog reklame...i budem ja malo tamo ali ne lezi vraže neće da me pusti da odem:sad2:...ja kliknem na ‚‚odjavi se‚‚.... a on mi kaže ‚‚e ...cvrc nema napolje zarobljena si!‚‚.... i ja počnem da šizim..panika me uhvatila...hebo te pa zar da skončam tamo,mlada i neuzbrana:sad2:..i tek malopre me me pustio....šuš...

jel ste vi imali neko takvo iskustvo?

:zcepanje::rotf::zcepanje:
 
Priča je ovako malo jeziva ali istinita, elem uđem ja na jedan forum, neću reći koji zbog reklame...i budem ja malo tamo ali ne lezi vraže neće da me pusti da odem:sad2:...ja kliknem na ‚‚odjavi se‚‚.... a on mi kaže ‚‚e ...cvrc nema napolje zarobljena si!‚‚.... i ja počnem da šizim..panika me uhvatila...hebo te pa zar da skončam tamo,mlada i neuzbrana:sad2:..i tek malopre me me pustio....šuš...
jel ste vi imali neko takvo iskustvo?
:zcepanje::rotf::zcepanje:

MZ ... na cemu si bwe? :lol: :p
 
Samo vi idite ponovo a ako bude trebalo ja cu da vas spasavam kao...
pic.php
 
Priča je ovako malo jeziva ali istinita, elem uđem ja na jedan forum, neću reći koji zbog reklame...i budem ja malo tamo ali ne lezi vraže neće da me pusti da odem:sad2:...ja kliknem na ‚‚odjavi se‚‚.... a on mi kaže ‚‚e ...cvrc nema napolje zarobljena si!‚‚.... i ja počnem da šizim..panika me uhvatila...hebo te pa zar da skončam tamo,mlada i neuzbrana:sad2:..i tek malopre me me pustio....šuš...

jel ste vi imali neko takvo iskustvo?

:zcepanje::rotf::zcepanje:

Nema problema samo reci koji je to forum! ja i moji ruski hakeri cemo da ga hakujemo :rtfm:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top