PARANORMALNE POJAVE-vaša lična iskustva

Juce sam sa drugaricom setala do magistrale gdje smo stale.Bile smo jedna od druge 15 centimetara i obje smo drzale ruke na kisobranima.Odjedamput neko nas je povukao za torbe (mene u smjeru nje, a nju u smjeru mene ) To nije bio trzaj, povukao me je tako da sam se morala pomjeriti sa mjesta kako ne bih pala.Odmah smo se okrenule i jedna drugu pitale sto si me povukla, pretrazile smo auta iza njih iza zbunova , pjesaka oko nas nije bilo. Pretrazile smo sve gdje bi neko za par sekundi mogao otrcati,a to zanaci negdje deset koraka od nas:Shvatile smo dozivjele duha , sad kad sam prosla pored toga uhvatila me jeza i bilo mi je hladno iako je pirkao vjetric:OD juce pocela sam istrazivati o tome.Pa ako mi mozete dati savjete ili nesto drugo u vezi njih! :)

То ти је и било: тај ветрић што је дунуо. Између вас, динамика флуида, где је струјање флуида јаче, ту је притисак слабији. Између вас је ослабио притисак те сте се стога обе нагле једна према другој јер вас је гурнуо притисак са стране који је био јачи.

Нема духова. Поготову не тако јаких. :lol:
 
То ти је и било: тај ветрић што је дунуо. Између вас, динамика флуида, где је струјање флуида јаче, ту је притисак слабији. Између вас је ослабио притисак те сте се стога обе нагле једна према другој јер вас је гурнуо притисак са стране који је био јачи.

Нема духова. Поготову не тако јаких. :lol:

I ja bih isto rekla. Desio se nedavni događaj na fudbalskom stadionu gde je bila vežba padobranaca, jednom isto tako vetrić koji je podigao padobranca uvis do 6 metara i pao, poginuo je na licu mesta. Ne treba svaki put pripisivati duha.
 
Poslednja izmena:
I ja bih isto rekla. Desio se nedavni događaj na fudbalskom stadionu gde je bila vežba padobranaca, jednom isto tako vetrić koji je podigao padobranca uvis do 6 metara i pao, poginuo je na licu mesta. Ne treba svaki put pripisivati duha.

Uh, kod ovog lika mi se bas cini da je neki duh, ili mozda neki baksuz. JBG. Ja mislim ipak da je jedna pusnila tihica, pa je to dizbalansiralo prirodu i da se napravio vrtlog sa portalom koji ide od prijateljicine zadnjice sve do cure :-D

Sve sam cuo ali da du'ovi tako zezaju, NE.
 
1. Da ce moja sestra imati spontani abortus zato sto joj je materica smanjenih dimenzija - DESILO SE i to bas zbog tog razloga
2. Da ce moja mama operisati ledja, u donjim prsljenovima - DESILO SE
3. Da cu imati posla sa jednom zenom koja se zove S. - DESILO SE (iako tada nisam poznavao ni jednu zenu/djevojku sa tim imenom)
4. Da ce mi stari imati incident na jednoj krivini blizu kuce - DESILO SE
i jos druge stvari koje su relativno genericne kao "prije ili posle ces umreti"

Jesi li ti siguran da ti ta vračara nije nešto učinila? Tj. da je ona uzrok toga što se desilo?
 
Poslednja izmena:
Jesi li ti siguran da ti ta vračara nije nešto učinila? Tj. da je ona uzrok toga što se desilo?

U principu to je bio covjek, a ne zena. Nemam dokaze da to nije on ucinio, iako mi je se cinio kao mnogo pozitivan i pobozan covjek. Ta prostorija gdje je sve to bilo, je bila puna ikona i krsteva, izgledalo mi je kao crkva....i covjek kad je se molio je imao bojanicu i iako se tiho molio cuo sam uobicajene crkvene molitve, a i on je nama preporucio da idemo u crkvu, ispovjedamo se pricestimo i priblizimo Bogu...inace poznajem nekoliko osoba koje (uspjesno ili neuspjesno, ne znam) se bave crnom, belom i magijama svih boja. Niko od njih nema ni gram poboznosti, niti ikakvu ikonu niti krst. Ali opet ja nemam nikakve dokaze za to
 
U principu to je bio covjek, a ne zena. Nemam dokaze da to nije on ucinio, iako mi je se cinio kao mnogo pozitivan i pobozan covjek. Ta prostorija gdje je sve to bilo, je bila puna ikona i krsteva, izgledalo mi je kao crkva....i covjek kad je se molio je imao bojanicu i iako se tiho molio cuo sam uobicajene crkvene molitve, a i on je nama preporucio da idemo u crkvu, ispovjedamo se pricestimo i priblizimo Bogu...inace poznajem nekoliko osoba koje (uspjesno ili neuspjesno, ne znam) se bave crnom, belom i magijama svih boja. Niko od njih nema ni gram poboznosti, niti ikakvu ikonu niti krst. Ali opet ja nemam nikakve dokaze za to

Koliko sam ja upoznat, u Bibliji je rečeno da će one koji idu kod vračara Bog istrijebiti iz roda njegova, tako da mi nije jasno kako čovjek koji je navodo hrišćanin može to da čini ljudima. Ali eto svakakvih ljudi ima ;)
 
Ja imam druga, koji je pop, i egzorcizam se vrsi i u pravoslavlju i u katolicanstvu i vrlo su retki. Postoje puno snimaka ka you tubu, i bilo gde na internetu kako pravoslavni svestenici vrse obred egzorcizma. S tim sto u pravoslavlju svestenik treba da ima veliko iskustvo i ti obredi najcesce vrse stari monasi.
 
Bas pravo iskustvo, nicim izazvano nisam doziveo, ali posto sam jako znatizeljan, skontao sam kako je moguce snimiti audio/zvuk sa "te strane", sta god to bilo, znacilo. Na Eng se to zove EVP iliti Electronic Voice Phenomenon i (moji) rezultati su zastrasujuce uspesni. Ali ne preterujem u tome, jer sam se sam uverio da nesto postoji. Da li je to paralelni univerzum (da ne zalazim sada u kvantnu fiziku i teoriju strune), da li je to tamna energija i/ili materija, niko ne zna. Cinjenica je da se moze komunicirati i dobitijati vrlo inteligentne odgovore. Znam, smesno zvuci onome ko nije video/cuo... Evo samo jedan link (na Eng je, posto ja jos nijednog paranormalnog istrazitelja u Srbiji nisam nasao na celom netu!
Pa evo linka:


Zanima me sta mislite o svemu ovome i da li postoji neko ko je probao da snima EVP-e?
 
Bas pravo iskustvo, nicim izazvano nisam doziveo, ali posto sam jako znatizeljan, skontao sam kako je moguce snimiti audio/zvuk sa "te strane", sta god to bilo, znacilo. Na Eng se to zove EVP iliti Electronic Voice Phenomenon i (moji) rezultati su zastrasujuce uspesni. Ali ne preterujem u tome, jer sam se sam uverio da nesto postoji. Da li je to paralelni univerzum (da ne zalazim sada u kvantnu fiziku i teoriju strune), da li je to tamna energija i/ili materija, niko ne zna. Cinjenica je da se moze komunicirati i dobitijati vrlo inteligentne odgovore. Znam, smesno zvuci onome ko nije video/cuo... Evo samo jedan link (na Eng je, posto ja jos nijednog paranormalnog istrazitelja u Srbiji nisam nasao na celom netu!
Pa evo linka:


Zanima me sta mislite o svemu ovome i da li postoji neko ko je probao da snima EVP-e?


Što ne podeliš sa nama te zvuke sa......"druge strane"?
 
Što ne podeliš sa nama te zvuke sa......"druge strane"?

Razmisljao sam to da uradim, npr na soundcloud, ali nema smisla ako ja ne upoznam bar neke ljude koji su svesni ovog fenomena. Glupo bih se osecao ako bih bio jedini, pa jos pocnu da me ismevaju a ja najiskrenije delim svoje nalaze.
Eto, stavicu jedan.

https://soundcloud.com/staminist/ti-si-propao-ladno

Napisao sam osnovne stvari u opisu na tom sajtu. Sta mislite? BTW - One pesme sto su na mom profilu su moj hobi - ko voli nek' izvoli ;) :hvala:

I ponavljam - Ovo nije moj glas, nikoga nije bilo u blizini, cuje se u pozadini kako tapkam/hodam u mestu i ovaj glas sam cuo TEK kada sam kuci pustio snimak. Ali mi je tesko jer ako ne postoje ljudi u Srbiji (bar ja ne poznajem za sada nikoga) koji mogu da potvrde ovaj fenomen, verovatno mi niko nece tek tako poverovati.... :huh:
 
Razmisljao sam to da uradim, npr na soundcloud, ali nema smisla ako ja ne upoznam bar neke ljude koji su svesni ovog fenomena. Glupo bih se osecao ako bih bio jedini, pa jos pocnu da me ismevaju a ja najiskrenije delim svoje nalaze.
Eto, stavicu jedan.

https://soundcloud.com/staminist/ti-si-propao-ladno

Napisao sam osnovne stvari u opisu na tom sajtu. Sta mislite? BTW - One pesme sto su na mom profilu su moj hobi - ko voli nek' izvoli ;) :hvala:

I ponavljam - Ovo nije moj glas, nikoga nije bilo u blizini, cuje se u pozadini kako tapkam/hodam u mestu i ovaj glas sam cuo TEK kada sam kuci pustio snimak. Ali mi je tesko jer ako ne postoje ljudi u Srbiji (bar ja ne poznajem za sada nikoga) koji mogu da potvrde ovaj fenomen, verovatno mi niko nece tek tako poverovati.... :huh:

"Ti si propao ladno" :hahaha:
A jesi snimao tokom šaltanja radio stanica, ili si samo uključio mikrofon? Pošto je na radiu moguće slušati telefonske razgovore komšija ako oboje koriste kućni telefon, ali onaj bez kablova.
Ja iskreno u ovom čujem samo audio snimak, ne vidim ništa preterano čudno, ljudski je glas, može biti bilo šta
 
"Ti si propao ladno" :hahaha:
A jesi snimao tokom šaltanja radio stanica, ili si samo uključio mikrofon? Pošto je na radiu moguće slušati telefonske razgovore komšija ako oboje koriste kućni telefon, ali onaj bez kablova.
Ja iskreno u ovom čujem samo audio snimak, ne vidim ništa preterano čudno, ljudski je glas, može biti bilo šta

Ne, samo diktafon i bila je tisina. Ako bi se iciji glas cuo, cuo bi se samo moj. Smesno ti je, ali meni nije jer imam jako puno ovaokvih snimaka i strasno me interesuje ODAKLE ovaj fenomen?! To mi recite. I da li se neko u Srbiji uopste zalaze za dalje istrazivanje?
 
Danas sam se registrovao da mogu da stupim u kontakt sa vama u nadi da b mi i mogli proslijediti kontakt od gospode L.......poslao sam vam i nalog za prijateljstvo.......mada se ne snalazim bas najbolje ovdje.....inace sam kao klinac zivio u Australiji i vezan sam i famelijarno jako za tu zemlju a imam i prijateljeu Melburnu..... vas text u vezi datih gospoda me je jako zaintegrirao i iz Toga se izrodio ovaj pokusaj kontakta.......mozda bi mi mogle pomoci bar gospoda L
 
anas sam se registrovao da mogu da stupim u kontakt sa vama u nadi da b mi i mogli proslijediti kontakt od gospode L.......poslao sam vam i nalog za prijateljstvo.......mada se ne snalazim bas najbolje ovdje.....inace sam kao klinac zivio u Australiji i vezan sam i famelijarno jako za tu zemlju a imam i prijateljeu Melburnu..... vas text u vezi datih gospoda me je jako zaintegrirao i iz Toga se izrodio ovaj pokusaj kontakta.......mozda bi mi mogle pomoci bar gospoda L
 
Imam i ja ponesto da ispricam, ako nekog jos zanima ova tema :-)

Samo naprijed.;) Mislim da se većina ljudi boji ispričati neobična iskustva koja su doživjeli i koja ne mogu objasniti. Volio bih da ljudi ovdje pišu o tome što su doživjeli. Bitno je samo da je iskustvo autentično, bez obzira je li ga osoba ispravno interpretirala. Ljudi ponekad upadnu u stanje panike pa im se svašta pričini, ali to ne znači da lažu. Oni su to tako doživjeli i moguće, krivo sebi interpretirali u glavi. Ponekad se događa da unatoč velikom mozganju i analiziranju nije moguće objasniti ono što se dogodilo. Imam i ja jedan takav događaj. Možda ću ga jednom ispričati, ali dame imaju prednost. Budeš li opet na ovoj temi, slobodno ostavi svoju priču. Pozdrav.
 
Evo jedne price. Nije moja, ali je za ovu temu.

Profesorka u osnovnoj nam je pricala dok je sa drugaricom isla seoskim putem videla siluetu coveka kako stoji sa sesirom na glavi u mantilu i pusi cigaru. Kad je prisla posle nekog vremena dok tog mesta, kad se sabrala posle par minuta, nije bilo nikog, ali je gorela cigara na tlu.
 
'L' je trenutno na odmoru u Srbiji. O tome sam već ranije pisao. Tako, ako ona bude htjela i odobrila, ja ću vam sa zadovoljstvom dati njen broj, kontakt. Bilo je dana, kad je nekoliko godina ranije bila u Srbiji, pa mi je odatle gledala, šta će da se desi. :) Ona ima običaj da kaže: "Znate, ja nisam vidovita, ja samo čitam onako kako karte kažu..." to joj je prva-uvodna rečenica kad se sa nekim prvi put sretne. I da, ona okreće te njene karte, ali ono što govori, to nema u kartama, to je u nama, u našem pod-svjesnom razumu, već spremno i vibrira čekajući momenat manifestacije. Ona ima moć da se priključi na tu suptilnu frekvenciju i da je čita kao što mi čitamo novine. Kroz nju protiče to znanje kao što kroz mene protiču znanja iz Boga, tako da mi je savršeno jasno i kako vidi i da je istinski 'vidovnjak'.

Prije otprilike 4 mjeseca mi je rekla da će moje supruke baka da umre, i to ubrzo. Nije mi bilo lako da to znam i da ćutim, ali to ipak nisam govorio supruzi ali onda, mjesec dana kasnije, njena majka ju je nazvala i obavijestila da je baka u bolnici u Adelaidu i da je ne puštaju napolje. Znajući šta je L rekla ja sam onako, sa strane, urgirao supruzi da ode tamo i da vidi kakvo je stanje, uistinu želeći da ona ode prije nego li se možda desi da joj baka umre a da je ona ne vidi živu. I supruga odluči da ide ali joj baka iz bolnice poruči da ne dolazi dok ona tobož' ne izađe iz bolnice. 3-4 dana kasnije, opet u razgovoru sa majkom, moja supruga sazna da baka ima nekakav ubrzani rak srži kostiju koji jede sva crvena krvna zrnca...i tog popodneva je odvezem na aerodrom. Bila je kod bake par puta, dok poslije par dana baka nije izgubila Svjesnost o sebi i nije se više budila dok nije umrla. Djeca i ja smo se uputili autom u Adelaide i spavali smo u bakinoj praznoj kući. Nije bilo jednostavno, sam taj osjećaj napuštenosti, iako ja znam šta smrt jeste i kako sve jeste u toj ljestvici postojanja...a onda prvog jutra, u bakinoj kući, odlučim da isčpričam supruzi sve što mi je L predskazala. Tu postoje i mnogi drugi detalji koji se odnose na moju suprugu i bilo je važno da joj to saopštim i bilo je nekako i prikladno da o tome govorim baš u njenoj kući. Inače, L za moju suprugu (kroz karte) tako ona kaže, kaže da je najbolje stvorenje koje je ona ikada osjetila 'kroz te njene karte' a takođe da 'ni ja nisam loš'. :)

Kao što već rekoh, ostavite to meni, pa kad se L vrati sa odmora a ja ću naravno na 'kafu' da se ispričamo i da 'gledamo' u budućnost...:) pa ću da joj sugerišem da se sa svima vama koji to želite čuje, preko Skype-a tako da se niko nigdje ne mora žuriti i nepotrebno plaćati telefonske razgovore. Ja sam od riječi...i to ćete saznati kad vam se budem javio sa viješću. Koliko ja slušam šta L kaže meni toliko i L sluša šta ja kažem njoj. Dopunjavamo se. Nisam siguran kada se tačno vraća...kada budem znao, znat' ćete i vi.

Pozdrav svima.

Ajooj,ovo je bas prica da se covek koji cita najezi..Takodje verujem da takvi ljudi postoje ali da su retki i zbog toga eto tebi jedino pisem s pitanjem da li nekako mogu da dobijem kontakt te zene? Dosta mi je zamlacivanja s laznjacima...
 

Back
Top