Zaratili Toma Nikolić i Vojislav Koštunica

Halix

Elita
Poruka
16.206
Zaratili Toma Nikolić i Vojislav Koštunica

Tanjug - 17.05.2010. - 15:47

Portparol Demokratske stranke Srbije Petar Petković izjavio je danas da će ta stranka naprednjake od sada smatrati političkim suparnikom, a da će jedini zajednički cilj biti raspisivanje vanrednih parlamentarnih izbora.

"Povodom intervjua lidera SNS-a Tomislava Nikolića, u kome je rekao da DSS vidi kao političkog suparnika, iako sa nama ima potpisan sporazum o saradnji, i na taj način DSS stavlja u istu ravan sa Demokratskom strankom Borisa Tadića, saopštavamo da smo tu poruku primili k znanju i da su od sada naprednjaci politički suparnik DSS-a", rekao je Petković na konferenciji za novinare.

On je naglasio da će jedini zajednički cilj biti raspisivanje vanrednih parlamentarnih izbora, a da će po svim ostalim pitanjima naprednjake smatrati političkim suparnikom "po volji lidera SNS-a, a ne DSS-a".
U intervjuu današnjem "Blicu" u tekstu pod naslovom "Želim Koštunici da otmem glasače", Nikolić je rekao da SNS nije u koaliciji sa DSS-om, već da su politički suparnici i da kao što hoće da imaju "više glasova od Tadića, tako žele i od Koštunice i od Dačića".
Upitan kakva je saradnja sa predsednikom Nove Srbije Velimirom Ilićem s obzirom na njegovu izjavu da "su im bliži naprednjaci", Petković je kazao da je ta izjava izvučena iz konteksta, da sa NS imaju koalicioni sporazum i da dobro sarađuju.
Nikolić je izjavio danas da će rukovodstvu DSS predložiti sastanak na kome bi otklonili sve nesporazume i videli da li mogu da usaglase stavove oko najvažnijih pitanja.
"Zvaću Demokratsku stranku Srbije i predložiti im sastanak na vrhu stranaka, da to jednom konačno rasčistimo i da vidimo možemo li da usaglasavamo stavove oko najvažnijih pitanjima pošto je očigledno da svako želi da nas posvađa", rekao je Nikolić Tanjugu, komentarišući izjavu Petkovića.
Nikolić je kazao da mu je žao što portparol DSS nije potpuno shvatio "ili što je možda Blic upotrebio pogrešne reči" da formuliše ono o čemu je govorio.
"Govorio sam o stanju na političkoj sceni i rekao da su nam prirodni saveznici DSS i Nova Srbija, da sa DSS imamo potpisan sporazum o regulisanju nekih pitanja u Srbiji, a da smo, naravno, svi jedni drugima suparnici dok ne utvrdimo nekakvu zajedničku listu ili politiku zato što svako od nas želi da osvoji što više glasova" ,objasnio je Nikolić.
On je dodao da nije "izvukao" DSS kao suparnike i svrstao ih sa Demokratskom strankom, nego da je rekao da se svi bore za glasove.
"Obratiću se Demokratskoj stranci Srbije u želji da otklonimo ovaj nesporazum pošto želim da dobro sarađujemo i da ne budemo pogrešno shvaćeni ni jedni ni drugi. Na njima je da shvate da svi žele da nas posvađaju, da možda upotrebimo pogrešan rečnik i ja i oni, nije valjda njihova želja da budemo suparnici, pošto to nije ni moja, nego da budemo saradnici", kazao je lider naprednjaka.
On je ponovio da će njegov sledeći korak biti da objasni šta je pod izrečenim podrazumevao, tako da bi DSS shvatila da naprednjaci ne žele da se sa tom strankom bore "za bilo šta, izuzev za izbore i protiv aktuelne vlasti".

http://www.24sata.rs/vesti.php?id=72490

Pukla tikva...
 
nije pukla tikva nego DS blic muti vodu evo malopre sam procitao izjavu nikolica da je pogresno interpretiran tako da ne sumnjam da ce se nastaviti kao i do sada.

DS je najvece zlo koje je vladalo ovom zemljom i u interesu svih je da se se to tvoj zlo zabrani jednom za svagda a da se ceo vrh DS-a pohapsi zbog razlicitog broja kriminalnih i krivicnih dela i nabije u prdekane kao i da se celom vrhu DS-a oduzme sva imovina koju su stekli posle 5. oktobra 2000te godine.
 
Toma da je pametan...kao sto nije......trebao bi odavno da je odje.bao tog Kostunicu.

1. Kostunica je neko za vreme cije vladavine su oslobodjeni siptarski teroristi i ubice
2.Izruceno je najvise Srba u Hag
3.Dozvolio je Dinkicu i G17 da nesmetano unistava Srbiju
4.Stranka mu je puna lopova i olosha
5.Zahvaljujuci Kostunici danas imamo ovu uzasnu vladu i vlast
6.Ne treba ni zaboraviti onaj zez sa predsednikom skupstine sto je smestio Tomi....


Da sam na Tominom mestu gledao bi da unistim DSS ....to bi bio veliki uspeh...jedna stranka DOS-a manje. Ali Toma je retard.

Taj Toma da je pametan i da ima oko sebe pametne ljude a ne alave mogao bi sam da uzme preko 50% bez ikakvog DSS-a i NS-a.....
 
Ти се баш потресла :neutral:

Овакве вести највише одговарају жутима, самим тим се поставља питање колико има истине у свему

Nisam se potresla ni najmanje ali bih više volela da pukne Toma nego Koštunica koji mi ni malo ne smeta :lol:
Vesti svakako odgovaraju žutima što ne znači da nisu tačne ;) :mrgreen:
 
Pa Kostunica je vas...uvek bio i ostao. :D Srce mu je zuto.

Tako je

lg-a004.jpg
 
Pa Kostunica je vas...uvek bio i ostao. :D Srce mu je zuto.

Čiji naš? Moj sigurno nije :lol:
Da će opet sa DS - hoće ako pređe cenzus i još će se vaditi da je bio prinuđen jer ga je Toma šikanirao. Beskrupulozan je taj do kraja a i duša ga boli za treći put sa Dinkićem :lol:

Samo što ja sa tim nemam veze. Da ću da učlanim u jednu stranku uskoro - hoću - ali ne u tu koju ti misliš :D Podeliću pristupnicu i člansku kartu sa vama čim je dobijem, čisto da više ne budem targetirana tamo gde nisam :zurka:
 
nije pukla tikva nego DS blic muti vodu evo malopre sam procitao izjavu nikolica da je pogresno interpretiran tako da ne sumnjam da ce se nastaviti kao i do sada.

DS je najvece zlo koje je vladalo ovom zemljom i u interesu svih je da se se to tvoj zlo zabrani jednom za svagda a da se ceo vrh DS-a pohapsi zbog razlicitog broja kriminalnih i krivicnih dela i nabije u prdekane kao i da se celom vrhu DS-a oduzme sva imovina koju su stekli posle 5. oktobra 2000te godine.

Amin!
 
"Povodom intervjua lidera SNS-a u kome je Nikolić rekao da D S S vidi kao političkog suparnika, iako sa nama ima potpisan sporazum o saradnji, i na taj način D S S stavlja u istu ravan sa Demokratskom strankom Borisa Tadića, saopštavamo da smo tu poruku primili k znanju i da su od sada naprednjaci politički suparnik D S S-a", rekao je Petković i dodao da će jedini zajednički cilj te dve stranke biti raspisivanje vanrednih izbora.
Lider naprednjaka tim povodom je kazao da mu je žao što portparol D S S nije potpuno shvatio "ili što je možda Blic upotrebio pogrešne reči" da formuliše ono o čemu je govorio.
"Govorio sam o stanju na političkoj sceni i rekao da su nam prirodni saveznici D S S i Nova Srbija, da sa D S S imamo potpisan sporazum o regulisanju nekih pitanja u Srbiji, a da smo, naravno, svi jedni drugima suparnici dok ne utvrdimo nekakvu zajedničku listu ili politiku zato što svako od nas želi da osvoji što više glasova" ,objasnio je Nikolić.
On je dodao da nije "izvukao" D S S kao suparnike i svrstao ih sa Demokratskom strankom, nego da je rekao da se svi bore za glasove.
"Obratiću se Demokratskoj stranci Srbije u želji da otklonimo ovaj nesporazum pošto želim da dobro sarađujemo i da ne budemo pogrešno shvaćeni ni jedni ni drugi. Na njima je da shvate da svi žele da nas posvađaju, da možda upotrebimo pogrešan rečnik i ja i oni, nije valjda njihova želja da budemo suparnici, pošto to nije ni moja, nego da budemo saradnici", kazao je lider naprednjaka.
On je ponovio da će njegov sledeći korak biti da objasni šta je pod izrečenim podrazumevao, tako da bi D S S shvatila da naprednjaci ne žele da se sa tom strankom bore "za bilo šta, izuzev za izbore i protiv aktuelne vlasti".
http://www.pressonline.rs/sr/vesti/...09/Nikolić+traži+sastanak+sa+vrhom+DSS-a.html
 

Back
Top