Umreti a pravu ktu ne probati

Sta mislite da li ima oko 80% zena koje se nisu posteno istorbale u zivotu?

Imaju decka, kao odgovara im - zaljubljene su u njega, a ustvari pojma nemaju da ih lik lose torba (to je i logicno, kad ne znas za bolje i lose ti je dobro). I tako te zene umru na kraju zivota i pojma nemaju da se nikad nisu bile posteno istorbane.

moguce da je tako... zato, uputite te omladince nekako... ne dajte da sire praksu loseg torbanja
jer, ako je 80%zena nezadovoljeno... tuzna je to statistika za nas junacki narod:D
 
Sta mislite da li ima oko 80% zena koje se nisu posteno istorbale u zivotu?

Imaju decka, kao odgovara im - zaljubljene su u njega, a ustvari pojma nemaju da ih lik lose torba (to je i logicno, kad ne znas za bolje i lose ti je dobro). I tako te zene umru na kraju zivota i pojma nemaju da se nikad nisu bile posteno istorbane.

Primetio sam da zene koje su dobro istorbane nikad se ne bune kad im kazete da cete ih istorbati ko krave.:D

Jaja.:mrgreen:

90% i 99% forumasica
 
Sta mislite da li ima oko 80% zena koje se nisu posteno istorbale u zivotu?

Imaju decka, kao odgovara im - zaljubljene su u njega, a ustvari pojma nemaju da ih lik lose torba (to je i logicno, kad ne znas za bolje i lose ti je dobro). I tako te zene umru na kraju zivota i pojma nemaju da se nikad nisu bile posteno istorbane.

Primetio sam da zene koje su dobro istorbane nikad se ne bune kad im kazete da cete ih istorbati ko krave.:D

Jaja.:mrgreen:

Ne znam...ja sam u oni dvadeset posto...xD
 

Back
Top